Thai Premier League - Thaiföld
vasárnap, 23.02.2020
12:00
12:00

Muangthong Utd

Bangkok Utd
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Muang Thong Thani |
| Vendég: | Bangkok |
| Távolság: | 18.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.76 | 3.48 | 2.40 | 12 | 1.55 | 1.36 | |||
| 33% | 31% | 36% | 1.27 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.61 | 1.80 | 1.94 | 2.98 | 1.34 | ||||||
| 92% | 8% | 48% | 52% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-07-07 | Muangthong Utd | 3 - 2 | Bangkok Utd |
| 2019-03-02 | Bangkok Utd | 1 - 0 | Muangthong Utd |
| 2018-10-07 | Muangthong Utd | 0 - 0 | Bangkok Utd |
| 2018-02-10 | Bangkok Utd | 2 - 3 | Muangthong Utd |
| 2017-09-20 | Muangthong Utd | 4 - 0 | Bangkok Utd |
| 2017-05-03 | Bangkok Utd | 2 - 4 | Muangthong Utd |
| 2016-07-10 | Bangkok Utd | 3 - 3 | Muangthong Utd |
| 2016-03-30 | Muangthong Utd | 2 - 3 | Bangkok Utd |
| 2015-09-13 | Bangkok Utd | 3 - 5 | Muangthong Utd |
| 2015-04-26 | Muangthong Utd | 1 - 1 | Bangkok Utd |
| 2014-11-02 | Muangthong Utd | 2 - 3 | Bangkok Utd |
| 2014-06-22 | Bangkok Utd | 1 - 3 | Muangthong Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 9 | 9 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 75% | 75% |
Muangthong Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-15 | BG Pathum Utd | 2 - 1 | Muangthong Utd |
| 2020-01-30 | Muangthong Utd | 0 - 0 | PT Prachuap |
| 2019-10-26 | Trat FC | 3 - 4 | Muangthong Utd |
| 2019-10-20 | Muangthong Utd | 0 - 2 | Chonburi |
| 2019-10-02 | Samut Prakan City | 2 - 1 | Muangthong Utd |
| 2019-09-21 | Sukhothai | 2 - 3 | Muangthong Utd |
| 2019-09-14 | Muangthong Utd | 3 - 1 | Buriram Utd |
| 2019-08-25 | Muangthong Utd | 4 - 1 | Suphanburi |
| 2019-08-18 | Muangthong Utd | 2 - 2 | PTT Rayong |
| 2019-08-11 | Port Bangkok | 2 - 0 | Muangthong Utd |
| 2019-08-03 | Muangthong Utd | 2 - 0 | Nakhon Ratch. |
| 2019-07-31 | Muangthong Utd | 3 - 0 | Chainat Hornbill |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Bangkok Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-15 | Bangkok Utd | 2 - 0 | PT Prachuap |
| 2019-10-26 | Bangkok Utd | 4 - 0 | PTT Rayong |
| 2019-10-20 | Ratchaburi | 2 - 2 | Bangkok Utd |
| 2019-10-02 | Bangkok Utd | 2 - 0 | Chiangmai FC |
| 2019-09-21 | Bangkok Utd | 1 - 1 | Chiangrai Utd |
| 2019-09-18 | Bangkok Utd | 0 - 0 | Port Bangkok |
| 2019-09-14 | Samut Prakan City | 1 - 1 | Bangkok Utd |
| 2019-08-24 | Bangkok Utd | 2 - 0 | Port Bangkok |
| 2019-08-17 | PT Prachuap | 1 - 0 | Bangkok Utd |
| 2019-08-10 | Bangkok Utd | 2 - 0 | Chainat Hornbill |
| 2019-08-07 | Nakhon Ratch. | 0 - 0 | Bangkok Utd |
| 2019-08-04 | Suphanburi | 1 - 1 | Bangkok Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 2 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 17% | 17% |
Tabella Thai Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port Bangkok | 2 | +6 | 6 |
| 2 | BG Pathum Utd | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Buriram Utd | 2 | +3 | 3 |
| 4 | Bangkok Utd | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Ratchaburi | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Police Tero | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Sukhothai | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Nakhon Ratch. | 2 | -2 | 3 |
| 9 | Chonburi | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Chiangrai Utd | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Suphanburi | 2 | -1 | 1 |
| 12 | PT Prachuap | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Samut Prakan City | 2 | -3 | 1 |
| 14 | Muangthong Utd | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Trat FC | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Rayong | 2 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Muangthong Utd | |
| Bangkok Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Muangthong Utd | Bangkok Utd | |
| Pozíció | 14 | 4 |
| Pontok | 0 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 12 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Muangthong Utd | Bangkok Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Muangthong Utd | Bangkok Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
2
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Thai Premier League
| Mérkőzések (13) | |
| Hazai győzelmek | 69% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 8% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (34) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.62 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 92% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 46% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 31% |
Muangthong Utd következő 6 mérkőzések
| 2020-02-26 | Rayong | - | Muangthong Utd |
| 2020-03-01 | Muangthong Utd | - | Chonburi |
| 2020-03-07 | Sukhothai | - | Muangthong Utd |
| 2020-03-11 | Muangthong Utd | - | Samut Prakan City |
| 2020-09-12 | Sukhothai | - | Muangthong Utd |
| 2020-09-20 | Muangthong Utd | - | Samut Prakan City |
Bangkok Utd következő 6 mérkőzések
| 2020-02-26 | Samut Prakan City | - | Bangkok Utd |
| 2020-02-29 | Bangkok Utd | - | Chiangrai Utd |
| 2020-03-07 | Ratchaburi | - | Bangkok Utd |
| 2020-03-11 | Bangkok Utd | - | Suphanburi |
| 2020-09-12 | Ratchaburi | - | Bangkok Utd |
| 2020-09-19 | Bangkok Utd | - | Suphanburi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.76 | 3.48 | 2.40 |
| Valószínűség | 33% | 31% | 36% |
| 12 @ 1.27 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 1.36 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.61 | |
| Valószínűség | 92% | 8% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.94 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.94 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.98 | 1.34 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.34 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.67 | 2.13 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 2.13 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-23 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!