Osztályozó csoport - India
kedd, 12.05.2026
14:00
14:00

Namdhari FC

Gokulam
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ludhiana |
| Vendég: | Kozhikode |
| Távolság: | 2 185.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.58 | 3.22 | 2.30 | 12 | 1.48 | 1.41 | |||
| 34% | 31% | 35% | 1.24 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 3.65 | 1.62 | 2.00 | 2.51 | 1.38 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2026-03-07 | Gokulam | 1 - 1 | Namdhari FC |
| 2025-03-17 | Namdhari FC | 1 - 3 | Gokulam |
| 2025-01-17 | Gokulam | 0 - 2 | Namdhari FC |
| 2024-02-29 | Namdhari FC | 2 - 1 | Gokulam |
| 2023-12-02 | Gokulam | 2 - 2 | Namdhari FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | |
| 40% | 40% | 20% | 100% | 60% | 40% |
Namdhari FC utolsó 12 mérkőzések
| 2026-05-04 | Real Kashmir | 0 - 3 | Namdhari FC |
| 2026-04-29 | Aizawl | 2 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-04-17 | Namdhari FC | 1 - 4 | Chanmari FC |
| 2026-04-10 | Namdhari FC | 0 - 2 | Shillong Lajong |
| 2026-04-06 | Namdhari FC | 4 - 5 | Diamond Harbour |
| 2026-04-02 | Dempo Goa | 1 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-03-25 | Real Kashmir | 0 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-03-19 | Sreenidi Deccan | 1 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-03-13 | Rajasthan Utd | 3 - 2 | Namdhari FC |
| 2026-03-07 | Gokulam | 1 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-02-27 | Namdhari FC | 1 - 1 | Aizawl |
| 2025-10-14 | Namdhari FC | 0 - 2 | East Bengal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 42% | 25% |
Gokulam utolsó 12 mérkőzések
| 2026-05-05 | Gokulam | 2 - 2 | Aizawl |
| 2026-04-30 | Real Kashmir | 3 - 0 | Gokulam |
| 2026-04-18 | Diamond Harbour | 5 - 2 | Gokulam |
| 2026-04-12 | Real Kashmir | 6 - 2 | Gokulam |
| 2026-04-07 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | Gokulam |
| 2026-03-31 | Gokulam | 4 - 2 | Aizawl |
| 2026-03-26 | Gokulam | 0 - 2 | Shillong Lajong |
| 2026-03-20 | Gokulam | 2 - 0 | Dempo Goa |
| 2026-03-14 | Gokulam | 0 - 1 | Sreenidi Deccan |
| 2026-03-07 | Gokulam | 1 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-02-27 | Chanmari FC | 0 - 0 | Gokulam |
| 2025-11-05 | Gokulam | 3 - 0 | Mohammedan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Osztályozó csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Kashmir | 4 | -1 | 14 |
| 2 | Aizawl | 3 | 0 | 13 |
| 3 | Namdhari FC | 2 | +2 | 10 |
| 4 | Gokulam | 3 | -2 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Namdhari FC | |
| Gokulam | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Namdhari FC | Gokulam |
|---|---|---|---|
| 1 | Real Kashmir | 3 - 0 | |
| 2 | Aizawl | ||
| 3 | Namdhari FC | - | |
| 4 | Gokulam | - |
Liga pozíció
| Namdhari FC | Gokulam | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 10 | 9 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Namdhari FC | Gokulam | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 1 |
0
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Namdhari FC | Gokulam | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
2 |
2
5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
3 |
Teljes statisztika Osztályozó csoport
| Mérkőzések (5) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 40% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (16) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.60 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.60 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 100% |
| Felett 2.5 | 100% |
| Felett 3.5 | 20% |
Namdhari FC következő mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Gokulam következő mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.58 | 3.22 | 2.30 |
| Valószínűség | 34% | 31% | 35% |
| 12 @ 1.24 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.41 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 3.65 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.62 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.51 | 1.38 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.38 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.51 | 2.16 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.51 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-12 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!