Ligue 2 - Franciaország
péntek, 06.11.2026
19:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Nancy |
| Vendég: |
Montbeliard |
| Távolság: |
137.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stade Marcel-Picot
|
| Befogadóképesség: |
20 087 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.40 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.10 |
| 48% |
32% |
20% |
1.62 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 60% |
40% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
21% |
79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2025-02-14 |
Nancy
|
1 - 0 |
Sochaux
|
|
2024-09-13 |
Sochaux
|
2 - 3 |
Nancy
|
|
2024-04-08 |
Sochaux
|
4 - 1 |
Nancy
|
|
2023-11-03 |
Nancy
|
1 - 1 |
Sochaux
|
|
2022-04-09 |
Sochaux
|
1 - 0 |
Nancy
|
|
2021-10-30 |
Nancy
|
0 - 0 |
Sochaux
|
|
2021-04-10 |
Nancy
|
0 - 0 |
Sochaux
|
|
2021-01-20 |
Nancy
|
0 - 1 |
Sochaux
|
|
2020-12-05 |
Sochaux
|
1 - 1 |
Nancy
|
|
2020-02-04 |
Nancy
|
1 - 1 |
Sochaux
|
|
2019-08-23 |
Sochaux
|
3 - 0 |
Nancy
|
|
2019-03-01 |
Sochaux
|
0 - 4 |
Nancy
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
4 |
3 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
33% |
25% |
Nancy utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-02 |
Red Star Paris
|
1 - 4 |
Nancy
|
|
2026-10-23 |
Nancy
|
1 - 0 |
Laval
|
|
2026-10-16 |
Annecy
|
1 - 2 |
Nancy
|
|
2026-10-09 |
Nancy
|
1 - 0 |
Guingamp
|
|
2026-10-02 |
Saarbrucken
|
2 - 1 |
Nancy
|
|
2026-09-18 |
Rodez AF
|
3 - 4 |
Nancy
|
|
2026-09-11 |
Nancy
|
1 - 2 |
Reims
|
|
2026-09-07 |
Nantes
|
1 - 0 |
Nancy
|
|
2026-08-28 |
Nancy
|
2 - 0 |
Dunkerque
|
|
2026-08-21 |
Pau
|
0 - 1 |
Nancy
|
|
2026-08-14 |
Nancy
|
0 - 1 |
Montpellier
|
|
2026-08-08 |
Boulogne
|
0 - 0 |
Nancy
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
6 |
5 |
2 |
| 58% |
8% |
33% |
|
50% |
42% |
17% |
Sochaux utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-02 |
Reims
|
2 - 0 |
Sochaux
|
|
2026-10-23 |
Sochaux
|
1 - 3 |
Annecy
|
|
2026-10-17 |
Metz
|
3 - 2 |
Sochaux
|
|
2026-10-09 |
Sochaux
|
1 - 1 |
Boulogne
|
|
2026-10-02 |
Sochaux
|
2 - 1 |
Xamax
|
|
2026-09-18 |
Laval
|
1 - 1 |
Sochaux
|
|
2026-09-12 |
Sochaux
|
1 - 0 |
Nantes
|
|
2026-09-04 |
Pau
|
1 - 1 |
Sochaux
|
|
2026-08-28 |
Clermont Foot
|
0 - 0 |
Sochaux
|
|
2026-08-21 |
Sochaux
|
1 - 0 |
Guingamp
|
|
2026-08-14 |
Red Star Paris
|
0 - 0 |
Sochaux
|
|
2026-08-08 |
Sochaux
|
0 - 3 |
St. Etienne
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
4 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
33% |
17% |
Tabella Ligue 2
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
St. Etienne |
11 |
8 |
1 |
2 |
23 |
11 |
+12 |
25 |
| 2 |
Montpellier |
11 |
7 |
3 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
24 |
| 3 |
Nancy |
11 |
7 |
1 |
3 |
16 |
9 |
+7 |
22 |
| 4 |
Reims |
11 |
5 |
6 |
0 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 5 |
Pau |
11 |
6 |
2 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
20 |
| 6 |
Red Star Paris |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
17 |
| 7 |
Annecy |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
16 |
| 8 |
Dijon |
11 |
4 |
3 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
15 |
| 9 |
Guingamp |
11 |
4 |
2 |
5 |
16 |
15 |
+1 |
14 |
| 10 |
Metz |
11 |
3 |
5 |
3 |
17 |
17 |
0 |
14 |
| 11 |
Rodez AF |
11 |
4 |
1 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
13 |
| 12 |
Dunkerque |
11 |
3 |
3 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
12 |
| 13 |
Sochaux |
11 |
2 |
5 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
11 |
| 14 |
Boulogne |
11 |
1 |
7 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
10 |
| 15 |
Nantes |
11 |
2 |
3 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
9 |
| 16 |
Laval |
11 |
2 |
3 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
9 |
| 17 |
Clermont Foot |
11 |
0 |
8 |
3 |
10 |
15 |
-5 |
8 |
| 18 |
Grenoble Foot |
11 |
2 |
2 |
7 |
10 |
20 |
-10 |
8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Nancy |
|
| Sochaux |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Nancy |
Sochaux |
| 1 |
St. Etienne |
|
|
| 2 |
Montpellier |
0 - 1 |
|
| 3 |
Nancy |
- |
|
| 4 |
Reims |
1 - 2 |
2 - 0 |
| 5 |
Pau |
|
1 - 1 |
| 6 |
Red Star Paris |
|
0 - 0 |
| 7 |
Annecy |
|
|
| 8 |
Dijon |
|
|
| 9 |
Guingamp |
1 - 0 |
|
| 10 |
Metz |
|
3 - 2 |
| 11 |
Rodez AF |
|
|
| 12 |
Dunkerque |
2 - 0 |
|
| 13 |
Sochaux |
|
- |
| 14 |
Boulogne |
|
|
| 15 |
Nantes |
|
|
| 16 |
Laval |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 17 |
Clermont Foot |
|
0 - 0 |
| 18 |
Grenoble Foot |
|
|
Csapat statisztika
| |
Nancy |
Sochaux |
| Győzelmek |
7 |
2 |
| Döntetlenek |
1 |
5 |
| Vereségek |
3 |
4 |
| Szerzett gólok |
16 |
8 |
| Kapott gólok |
9 |
14 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.45 |
0.73 |
| Átlagos kapott gólok |
0.82 |
1.27 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
73% |
64% |
| Mérkőzések kapott gólok |
55% |
64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
36% |
45% |
| Felett 1.5 |
45% |
64% |
| Felett 2.5 |
36% |
27% |
| Felett 3.5 |
18% |
18% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
3 |
0 |
| Döntetlenek |
0 |
4 |
| Vereségek |
2 |
2 |
| Szerzett gólok |
5 |
4 |
| Kapott gólok |
3 |
7 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.00 |
0.67 |
| Átlagos kapott gólok |
0.60 |
1.17 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
80% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
40% |
67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
20% |
50% |
| Felett 1.5 |
40% |
67% |
| Felett 2.5 |
20% |
17% |
| Felett 3.5 |
0% |
17% |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (99) |
| Hazai győzelmek |
36% |
| Döntetlenek |
29% |
| Vendég győzelmek |
34% |
| Lejátszott mérkőzések |
32% |
| Gólok (266) |
| Meccsenkénti gólok |
2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.35 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
58% |
| Felett 1.5 |
72% |
| Felett 2.5 |
48% |
| Felett 3.5 |
29% |
Nancy következő 6 mérkőzések
|
2026-11-20 |
Nancy
|
- |
Dijon
|
|
2026-12-05 |
St. Etienne
|
- |
Nancy
|
|
2026-12-11 |
Nancy
|
- |
Clermont Foot
|
|
2027-01-02 |
Metz
|
- |
Nancy
|
|
2027-01-15 |
Nancy
|
- |
Grenoble Foot
|
|
2027-01-22 |
Guingamp
|
- |
Nancy
|
Sochaux következő 6 mérkőzések
|
2026-11-23 |
Sochaux
|
- |
Dunkerque
|
|
2026-12-04 |
Dijon
|
- |
Sochaux
|
|
2026-12-14 |
Sochaux
|
- |
Montpellier
|
|
2027-01-02 |
Grenoble Foot
|
- |
Sochaux
|
|
2027-01-15 |
Sochaux
|
- |
Rodez AF
|
|
2027-01-22 |
Boulogne
|
- |
Sochaux
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.62 |
3.40 |
5.00 |
| Valószínűség |
48% |
32% |
20% |
|
1 @ 1.62 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.10 |
| Valószínűség |
70% |
30% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.29 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Felett 1.5 @ 1.29 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.95 |
1.85 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 2.5 @ 1.85 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.40 |
1.30 |
| Valószínűség |
|
21% |
79% |
|
Alatt 3.5 @ 1.30 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.83 |
1.83 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Nem @ 1.83 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!