Görög Kupa - Görögország
szerda, 02.09.2026
15:00
Nestos Chrysoupoli
AEK Athén
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Chrysoupoli |
| Vendég: |
Athén |
| Távolság: |
344.5 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
15:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 16.00 |
7.50 |
1.12 |
2 |
|
|
|
5.50 |
1.02 |
| 15% |
38% |
47% |
1.12 |
|
|
|
5% |
95% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.37 |
1.51 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
39% |
61% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Nestos Chrysoupoli utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-19 |
Nestos Chrysoupoli
|
1 - 0 |
Apollon Pontou
|
|
2026-04-26 |
Kavala
|
2 - 2 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-04-22 |
Nestos Chrysoupoli
|
1 - 0 |
PAS Giannina
|
|
2026-04-18 |
PAOK B
|
1 - 1 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-04-08 |
Makedonikos
|
0 - 2 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-04-05 |
Nestos Chrysoupoli
|
3 - 0 |
Kampaniakos
|
|
2026-03-14 |
Nestos Chrysoupoli
|
2 - 1 |
Kavala
|
|
2026-03-08 |
PAS Giannina
|
0 - 0 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-02-28 |
Nestos Chrysoupoli
|
1 - 0 |
PAOK B
|
|
2026-02-22 |
Nestos Chrysoupoli
|
5 - 1 |
Makedonikos
|
|
2026-02-14 |
Kampaniakos
|
0 - 0 |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-01-24 |
Anag. Karditsza
|
1 - 2 |
Nestos Chrysoupoli
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
7 |
5 |
2 |
| 67% |
33% |
0% |
|
58% |
42% |
17% |
AEK Athén utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-30 |
Kifisia
|
1 - 1 |
AEK Athén
|
|
2026-08-26 |
AEK Athén
|
4 - 0 |
Levszki Szófia
|
|
2026-08-22 |
AEK Athén
|
4 - 0 |
Iraklis
|
|
2026-08-18 |
Levszki Szófia
|
0 - 0 |
AEK Athén
|
|
2026-08-12 |
AEK Athén
|
2 - 2 |
OFI Kréta
|
|
2026-08-08 |
AEK Athén
|
4 - 0 |
Athens Kallithea
|
|
2026-08-02 |
AEK Athén
|
3 - 0 |
St. Truiden
|
|
2026-07-29 |
AEK Athén
|
1 - 2 |
Samsunspor
|
|
2026-07-26 |
Zwolle
|
2 - 3 |
AEK Athén
|
|
2026-07-18 |
Groningen
|
1 - 2 |
AEK Athén
|
|
2026-07-15 |
Vitesse
|
0 - 0 |
AEK Athén
|
|
2026-07-12 |
De Graafschap
|
1 - 2 |
AEK Athén
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
9 |
5 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
75% |
42% |
Tabella Szuperliga 2
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Iraklis |
18 |
13 |
5 |
0 |
34 |
13 |
+21 |
44 |
| 2 |
Niki Volos |
18 |
11 |
6 |
1 |
41 |
10 |
+31 |
39 |
| 3 |
Anag. Karditsza |
18 |
12 |
3 |
3 |
25 |
10 |
+15 |
39 |
| 4 |
Ast. Tripolis B |
18 |
9 |
5 |
4 |
25 |
17 |
+8 |
32 |
| 5 |
PAOK B |
18 |
7 |
3 |
8 |
25 |
23 |
+2 |
24 |
| 6 |
Kavala |
18 |
6 |
5 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
23 |
| 7 |
Nestos Chrysoupoli |
18 |
5 |
3 |
10 |
13 |
21 |
-8 |
18 |
| 8 |
Kampaniakos |
18 |
4 |
3 |
11 |
12 |
32 |
-20 |
15 |
| 9 |
PAS Giannina |
18 |
2 |
4 |
12 |
10 |
24 |
-14 |
10 |
| 10 |
Makedonikos |
18 |
1 |
3 |
14 |
8 |
37 |
-29 |
6 |
|
| 1 |
Kalamata |
18 |
16 |
2 |
0 |
44 |
10 |
+34 |
50 |
| 2 |
Panioniosz |
18 |
13 |
4 |
1 |
28 |
8 |
+20 |
43 |
| 3 |
Marko 1927 |
18 |
9 |
4 |
5 |
21 |
13 |
+8 |
31 |
| 4 |
Olympiacos B |
18 |
8 |
3 |
7 |
23 |
26 |
-3 |
27 |
| 5 |
Athens Kallithea |
18 |
7 |
5 |
6 |
21 |
17 |
+4 |
26 |
| 6 |
Hellas Syros |
18 |
6 |
6 |
6 |
25 |
18 |
+7 |
24 |
| 7 |
Egaleo |
18 |
4 |
5 |
9 |
14 |
22 |
-8 |
17 |
| 8 |
Ilioupoli |
18 |
4 |
3 |
11 |
14 |
29 |
-15 |
15 |
| 9 |
Ch. Kissamikos |
18 |
3 |
3 |
12 |
11 |
28 |
-17 |
12 |
| 10 |
Panargiakos |
18 |
0 |
5 |
13 |
8 |
38 |
-30 |
5 |
Tabella Szuperliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
PAOK |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 2 |
Panetolikos |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 3 |
Arisz |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 4 |
Olympiakosz |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 5 |
AEK Athén |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
4 |
| 6 |
Panathinaikosz |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 7 |
OFI Kréta |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 8 |
Kifisia |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Volos |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 10 |
Iraklis |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 11 |
Atromitosz |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 12 |
Kalamata |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
| 13 |
Aszterasz Tr. |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 14 |
Levadiakosz |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Nestos Chrysoupoli következő 6 mérkőzések
|
2026-09-06 |
Nestos Chrysoupoli
|
- |
Zakynthos FC
|
|
2026-09-13 |
Nestos Chrysoupoli
|
- |
Pyrgos 1968
|
|
2026-09-20 |
PAOK B
|
- |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-09-27 |
Niki Volos
|
- |
Nestos Chrysoupoli
|
|
2026-10-04 |
Nestos Chrysoupoli
|
- |
Marko 1927
|
|
2026-10-11 |
Panszerraikosz
|
- |
Nestos Chrysoupoli
|
AEK Athén következő 6 mérkőzések
|
2026-09-05 |
AEK Athén
|
- |
Arisz
|
|
2026-09-13 |
Aszterasz Tr.
|
- |
AEK Athén
|
|
2026-09-19 |
Volos
|
- |
AEK Athén
|
|
2026-10-10 |
AEK Athén
|
- |
OFI Kréta
|
|
2026-10-17 |
Atromitosz
|
- |
AEK Athén
|
|
2026-10-24 |
AEK Athén
|
- |
Panetolikos
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
16.00 |
7.50 |
1.12 |
| Valószínűség |
15% |
38% |
47% |
|
2 @ 1.12 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
5.50 |
1.02 |
| Valószínűség |
5% |
95% |
|
X2 @ 1.02 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.17 |
4.50 |
| Valószínűség |
|
79% |
21% |
|
Felett 1.5 @ 1.17 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.55 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Felett 2.5 @ 1.55 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.37 |
1.51 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Alatt 3.5 @ 1.51 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.80 |
1.37 |
| Valószínűség |
|
32% |
68% |
|
Nem @ 1.37 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-02 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!