Belgium
kedd, 11.02.2020
19:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Leuven |
| Vendég: |
Saint-Gilles |
| Távolság: |
25.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Den Dreef
|
| Befogadóképesség: |
9 493 (4 000) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.40 |
2.30 |
X |
|
|
|
1.57 |
1.40 |
| 34% |
32% |
34% |
3.40 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
28% |
72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2020-01-11 |
Saint-Gilloise
|
2 - 3 |
OH Leuven
|
|
2019-11-01 |
OH Leuven
|
0 - 0 |
Saint-Gilloise
|
|
2019-09-14 |
Saint-Gilloise
|
1 - 1 |
OH Leuven
|
|
2019-01-20 |
Saint-Gilloise
|
2 - 1 |
OH Leuven
|
|
2018-11-16 |
OH Leuven
|
1 - 2 |
Saint-Gilloise
|
|
2018-09-30 |
OH Leuven
|
1 - 3 |
Saint-Gilloise
|
|
2018-08-12 |
Saint-Gilloise
|
1 - 2 |
OH Leuven
|
|
2018-01-14 |
OH Leuven
|
3 - 1 |
Saint-Gilloise
|
|
2017-11-25 |
Saint-Gilloise
|
0 - 0 |
OH Leuven
|
|
2017-10-28 |
OH Leuven
|
1 - 0 |
Saint-Gilloise
|
|
2017-09-15 |
Saint-Gilloise
|
0 - 0 |
OH Leuven
|
|
2017-02-26 |
OH Leuven
|
2 - 0 |
Saint-Gilloise
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
50% |
25% |
OH Leuven utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-08 |
OH Leuven
|
3 - 0 |
Lommel
|
|
2020-02-01 |
OH Leuven
|
2 - 1 |
Roeselare
|
|
2020-01-24 |
Lokeren
|
1 - 1 |
OH Leuven
|
|
2020-01-19 |
OH Leuven
|
1 - 3 |
Westerlo
|
|
2020-01-11 |
Saint-Gilloise
|
2 - 3 |
OH Leuven
|
|
2020-01-06 |
Union Berlin
|
2 - 1 |
OH Leuven
|
|
2019-12-21 |
OH Leuven
|
0 - 2 |
Virton
|
|
2019-12-13 |
Roeselare
|
2 - 2 |
OH Leuven
|
|
2019-12-06 |
Lommel
|
3 - 2 |
OH Leuven
|
|
2019-11-29 |
OH Leuven
|
2 - 1 |
Lokeren
|
|
2019-11-22 |
Westerlo
|
1 - 2 |
OH Leuven
|
|
2019-11-15 |
OH Leuven
|
0 - 3 |
Beerschot
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
12 |
10 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
100% |
83% |
33% |
Saint-Gilloise utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-08 |
Virton
|
0 - 0 |
Saint-Gilloise
|
|
2020-02-01 |
Lokeren
|
0 - 2 |
Saint-Gilloise
|
|
2020-01-26 |
Saint-Gilloise
|
2 - 2 |
Lommel
|
|
2020-01-18 |
Beerschot
|
1 - 1 |
Saint-Gilloise
|
|
2020-01-11 |
Saint-Gilloise
|
2 - 3 |
OH Leuven
|
|
2020-01-06 |
Union Berlin
|
2 - 2 |
Saint-Gilloise
|
|
2019-12-21 |
Roeselare
|
1 - 1 |
Saint-Gilloise
|
|
2019-12-18 |
Saint-Gilloise
|
0 - 1 |
Kortrijk
|
|
2019-12-15 |
Saint-Gilloise
|
1 - 1 |
Lokeren
|
|
2019-12-08 |
Westerlo
|
0 - 3 |
Saint-Gilloise
|
|
2019-12-04 |
Saint-Gilloise
|
0 - 0 |
Westerlo
|
|
2019-12-01 |
Saint-Gilloise
|
0 - 2 |
Beerschot
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
9 |
4 |
3 |
| 17% |
58% |
25% |
|
75% |
33% |
25% |
OH Leuven következő 6 mérkőzések
|
2020-02-14 |
Beerschot
|
- |
OH Leuven
|
|
2020-02-21 |
OH Leuven
|
- |
Saint-Gilloise
|
|
2020-02-28 |
Virton
|
- |
OH Leuven
|
|
2020-03-08 |
Beerschot
|
- |
OH Leuven
|
|
2020-03-14 |
OH Leuven
|
- |
Beerschot
|
|
2020-07-25 |
OH Leuven
|
- |
Mechelen
|
Saint-Gilloise következő 6 mérkőzések
|
2020-02-15 |
Saint-Gilloise
|
- |
Roeselare
|
|
2020-02-21 |
OH Leuven
|
- |
Saint-Gilloise
|
|
2020-02-28 |
Saint-Gilloise
|
- |
Westerlo
|
|
2020-07-15 |
Genk
|
- |
Saint-Gilloise
|
|
2020-07-18 |
Eupen
|
- |
Saint-Gilloise
|
|
2020-07-25 |
Oostende
|
- |
Saint-Gilloise
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.90 |
3.40 |
2.30 |
| Valószínűség |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 3.40 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.57 |
1.40 |
| Valószínűség |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.40 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
72% |
28% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
48% |
52% |
|
Alatt 2.5 @ 2.07 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.40 |
| Valószínűség |
|
28% |
72% |
|
Alatt 3.5 @ 1.40 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.61 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Igen @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-11 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!