Serie A - Olaszország
hétfő, 19.10.2026
19:45
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Parma |
| Vendég: |
Turin |
| Távolság: |
210.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ennio Tardini
|
| Befogadóképesség: |
27 906 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Vezetőedző |
| Hazai: |
Alberto Gilardino (Ola) |
| Vendég: |
Ignazio Abate (Ola) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.30 |
3.10 |
2.30 |
X2 |
|
|
|
1.57 |
1.33 |
| 31% |
33% |
36% |
1.33 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.75 |
|
|
|
2.38 |
1.57 |
|
|
|
4.50 |
1.20 |
| 88% |
12% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
15% |
85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-13 |
Torino
|
4 - 1 |
Parma
|
|
2025-09-29 |
Parma
|
2 - 1 |
Torino
|
|
2025-03-08 |
Parma
|
2 - 2 |
Torino
|
|
2025-01-05 |
Torino
|
0 - 0 |
Parma
|
|
2021-05-03 |
Torino
|
1 - 0 |
Parma
|
|
2021-01-03 |
Parma
|
0 - 3 |
Torino
|
|
2020-06-20 |
Torino
|
1 - 1 |
Parma
|
|
2019-09-30 |
Parma
|
3 - 2 |
Torino
|
|
2019-04-06 |
Parma
|
0 - 0 |
Torino
|
|
2018-11-10 |
Torino
|
1 - 2 |
Parma
|
|
2015-03-22 |
Parma
|
0 - 2 |
Torino
|
|
2014-10-29 |
Torino
|
1 - 0 |
Parma
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
6 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
50% |
25% |
Parma utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
Inter
|
3 - 0 |
Parma
|
|
2026-09-20 |
Parma
|
2 - 1 |
Genoa
|
|
2026-09-14 |
Como
|
2 - 1 |
Parma
|
|
2026-09-06 |
Parma
|
1 - 1 |
Monza 1912
|
|
2026-09-01 |
Parma
|
0 - 2 |
Cremonese
|
|
2026-08-29 |
Juventus
|
2 - 0 |
Parma
|
|
2026-08-22 |
Parma
|
0 - 1 |
Cagliari
|
|
2026-08-14 |
Parma
|
2 - 0 |
Catania
|
|
2026-08-09 |
Parma
|
0 - 2 |
Sampdoria
|
|
2026-08-02 |
Parma
|
1 - 1 |
Iraklis
|
|
2026-07-30 |
Parma
|
1 - 1 |
Arezzo
|
|
2026-05-24 |
Parma
|
1 - 0 |
Sassuolo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
3 |
0 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
25% |
0% |
Torino utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-12 |
Torino
|
2 - 1 |
Udinese
|
|
2026-09-19 |
Bologna
|
1 - 1 |
Torino
|
|
2026-09-14 |
Torino
|
0 - 2 |
Roma
|
|
2026-09-05 |
Fiorentina
|
1 - 2 |
Torino
|
|
2026-09-01 |
Torino
|
0 - 1 |
Monza 1912
|
|
2026-08-29 |
Sassuolo
|
2 - 1 |
Torino
|
|
2026-08-23 |
Torino
|
1 - 2 |
Milan
|
|
2026-08-15 |
Torino
|
1 - 0 |
Carrarese
|
|
2026-08-08 |
Avellino
|
1 - 1 |
Torino
|
|
2026-08-02 |
Burnley
|
0 - 1 |
Torino
|
|
2026-07-25 |
Torino
|
0 - 1 |
Cittadella
|
|
2026-07-22 |
Torino
|
1 - 0 |
Alcione Milano
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
4 |
0 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
33% |
0% |
Tabella Serie A
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Inter |
6 |
5 |
1 |
0 |
18 |
8 |
+10 |
16 |
| 2 |
Lazio |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
16 |
| 3 |
Roma |
6 |
4 |
2 |
0 |
14 |
3 |
+11 |
14 |
| 4 |
Frosinone |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
13 |
| 5 |
Cagliari |
6 |
4 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
13 |
| 6 |
Milan |
6 |
3 |
3 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 7 |
Juventus |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
11 |
| 8 |
Como |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 9 |
Napoli |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 10 |
Atalanta |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 11 |
Sassuolo |
7 |
2 |
2 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
8 |
| 12 |
Torino |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
7 |
| 13 |
Lecce |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
6 |
| 14 |
Bologna |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
5 |
| 15 |
Udinese |
6 |
1 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
4 |
| 16 |
Monza 1912 |
6 |
1 |
1 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
4 |
| 17 |
Genoa |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
4 |
| 18 |
Parma |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
4 |
| 19 |
Fiorentina |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
4 |
| 20 |
Venezia |
6 |
0 |
0 |
6 |
5 |
16 |
-11 |
0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Parma |
|
| Torino |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Parma |
Torino |
| 1 |
Inter |
|
|
| 2 |
Lazio |
|
|
| 3 |
Roma |
|
|
| 4 |
Frosinone |
|
|
| 5 |
Cagliari |
0 - 1 |
|
| 6 |
Milan |
|
|
| 7 |
Juventus |
|
|
| 8 |
Como |
|
|
| 9 |
Napoli |
|
|
| 10 |
Atalanta |
|
|
| 11 |
Sassuolo |
|
2 - 1 |
| 12 |
Torino |
|
- |
| 13 |
Lecce |
|
|
| 14 |
Bologna |
|
1 - 1 |
| 15 |
Udinese |
|
|
| 16 |
Monza 1912 |
1 - 1 |
|
| 17 |
Genoa |
2 - 1 |
|
| 18 |
Parma |
- |
|
| 19 |
Fiorentina |
|
1 - 2 |
| 20 |
Venezia |
|
|
Csapat statisztika
| |
Parma |
Torino |
| Győzelmek |
1 |
2 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
4 |
3 |
| Szerzett gólok |
4 |
7 |
| Kapott gólok |
10 |
9 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.67 |
1.17 |
| Átlagos kapott gólok |
1.67 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
50% |
83% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
83% |
| Felett 1.5 |
83% |
100% |
| Felett 2.5 |
50% |
67% |
| Felett 3.5 |
0% |
0% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
1 |
1 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
1 |
1 |
| Szerzett gólok |
3 |
4 |
| Kapott gólok |
3 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.00 |
1.33 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
1.33 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
67% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
67% |
100% |
| Felett 1.5 |
67% |
100% |
| Felett 2.5 |
33% |
67% |
| Felett 3.5 |
0% |
0% |
Teljes statisztika Serie A
| Mérkőzések (61) |
| Hazai győzelmek |
48% |
| Döntetlenek |
20% |
| Vendég győzelmek |
33% |
| Lejátszott mérkőzések |
16% |
| Gólok (178) |
| Meccsenkénti gólok |
2.92 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
79% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
61% |
| Felett 1.5 |
84% |
| Felett 2.5 |
57% |
| Felett 3.5 |
28% |
Parma következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Lazio
|
- |
Parma
|
|
2026-10-28 |
Parma
|
- |
Udinese
|
|
2026-11-02 |
Atalanta
|
- |
Parma
|
|
2026-11-07 |
Parma
|
- |
Bologna
|
|
2026-11-21 |
Parma
|
- |
Roma
|
|
2026-11-29 |
Frosinone
|
- |
Parma
|
Torino következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
Torino
|
- |
Monza 1912
|
|
2026-10-27 |
Torino
|
- |
Como
|
|
2026-11-01 |
Frosinone
|
- |
Torino
|
|
2026-11-07 |
Torino
|
- |
Lecce
|
|
2026-11-21 |
Napoli
|
- |
Torino
|
|
2026-11-29 |
Torino
|
- |
Lazio
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.30 |
3.10 |
2.30 |
| Valószínűség |
31% |
33% |
36% |
|
X2 @ 1.33 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.57 |
1.33 |
| Valószínűség |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.33 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
88% |
12% |
|
Felett 1.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.38 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Felett 2.5 @ 2.38 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.50 |
1.20 |
| Valószínűség |
|
15% |
85% |
|
Alatt 3.5 @ 1.20 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Igen @ 2.00 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!