Szuperliga - Malajzia
péntek, 06.03.2020
13:00
13:00

Petaling Jaya

Pahang
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Petaling Jaya |
| Vendég: | Kuantan |
| Távolság: | 206.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.86 | 3.58 | 2.19 | 12 | 1.67 | 1.29 | |||
| 32% | 30% | 38% | 1.24 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.53 | 1.58 | 2.27 | 2.41 | 1.49 | ||||||
| 88% | 12% | 44% | 56% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2019-05-04 | Petaling Jaya | 2 - 0 | Pahang |
| 2019-04-07 | Pahang | 1 - 1 | Petaling Jaya |
Petaling Jaya utolsó 12 mérkőzések
| 2020-03-01 | Felda Utd | 1 - 1 | Petaling Jaya |
| 2019-07-21 | Petaling Jaya | 1 - 0 | PKNP |
| 2019-07-16 | Johor DT | 0 - 1 | Petaling Jaya |
| 2019-07-13 | Selangor | 3 - 0 | Petaling Jaya |
| 2019-07-06 | Petaling Jaya | 1 - 2 | Melaka Utd |
| 2019-06-26 | Kedah | 3 - 2 | Petaling Jaya |
| 2019-06-18 | Petaling Jaya | 1 - 0 | Felda Utd |
| 2019-06-14 | Petaling Jaya | 0 - 1 | Perak |
| 2019-05-25 | PKNS | 3 - 0 | Petaling Jaya |
| 2019-05-17 | Petaling Jaya | 1 - 0 | Kuala Lumpur |
| 2019-05-14 | Terengganu | 3 - 5 | Petaling Jaya |
| 2019-05-04 | Petaling Jaya | 2 - 0 | Pahang |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Pahang utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-29 | Pahang | 1 - 2 | Selangor |
| 2019-07-20 | Pahang | 4 - 1 | Melaka Utd |
| 2019-07-17 | Pahang | 3 - 1 | Felda Utd |
| 2019-07-12 | Terengganu | 1 - 1 | Pahang |
| 2019-07-09 | Pahang | 3 - 2 | PKNS |
| 2019-07-06 | Pahang | 2 - 0 | Kuala Lumpur |
| 2019-06-25 | Selangor | 5 - 2 | Pahang |
| 2019-06-18 | Pahang | 2 - 0 | PKNP |
| 2019-06-14 | Kedah | 0 - 0 | Pahang |
| 2019-05-19 | Pahang | 0 - 0 | Perak |
| 2019-05-14 | Johor DT | 2 - 0 | Pahang |
| 2019-05-04 | Petaling Jaya | 2 - 0 | Pahang |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 5 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 42% | 33% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Perak | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Selangor | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Johor DT | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Petaling Jaya | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Felda Utd | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Sabah FA | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Melaka Utd | 1 | +2 | 0 |
| 8 | Pahang | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Kedah | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Terengganu | 1 | -2 | 0 |
| 11 | UiTM FC | 1 | -2 | 0 |
| 12 | PDRM | 1 | 0 | -2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Petaling Jaya | |
| Pahang | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Petaling Jaya | Pahang | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 1 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Petaling Jaya | Pahang | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Petaling Jaya | Pahang | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
1
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (6) | |
| Hazai győzelmek | 17% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 50% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (12) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 17% |
Petaling Jaya következő 6 mérkőzések
| 2020-03-11 | Perak | - | Petaling Jaya |
| 2020-03-14 | Petaling Jaya | - | Terengganu |
| 2020-08-22 | Petaling Jaya | - | Terengganu |
| 2020-08-29 | Selangor | - | Petaling Jaya |
| 2020-09-05 | Kedah | - | Petaling Jaya |
| 2020-09-12 | Petaling Jaya | - | Sabah FA |
Pahang következő 6 mérkőzések
| 2020-03-10 | Pahang | - | Sabah FA |
| 2020-03-14 | Melaka Utd | - | Pahang |
| 2020-08-28 | Pahang | - | Johor DT |
| 2020-09-05 | UiTM FC | - | Pahang |
| 2020-09-12 | Pahang | - | PDRM |
| 2020-09-20 | Felda Utd | - | Pahang |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.86 | 3.58 | 2.19 |
| Valószínűség | 32% | 30% | 38% |
| 12 @ 1.24 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.67 | 1.29 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.53 | |
| Valószínűség | 88% | 12% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.58 | 2.27 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 2.27 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.41 | 1.49 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.49 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.52 | 2.44 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Igen @ 1.52 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-06 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!