I liga - Lengyelország
vasárnap, 08.11.2026
11:15
Polonia Bytom
Lechia Gdansk
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Bytom |
| Vendég: |
Gdansk |
| Távolság: |
445.7 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
11:15 (12:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.60 |
2.80 |
X2 |
|
|
|
1.36 |
1.62 |
| 32% |
35% |
33% |
1.62 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 78% |
22% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
34% |
66% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
|
2011-03-06 |
Lechia Gdansk
|
2 - 0 |
Polonia Bytom
|
|
2010-08-14 |
Polonia Bytom
|
1 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2010-04-20 |
Lechia Gdansk
|
0 - 0 |
Polonia Bytom
|
|
2009-10-03 |
Polonia Bytom
|
1 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2009-03-22 |
Lechia Gdansk
|
0 - 1 |
Polonia Bytom
|
|
2008-08-30 |
Polonia Bytom
|
4 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2007-04-18 |
Polonia Bytom
|
1 - 0 |
Lechia Gdansk
|
|
2006-09-02 |
Lechia Gdansk
|
1 - 1 |
Polonia Bytom
|
|
2006-05-13 |
Lechia Gdansk
|
1 - 0 |
Polonia Bytom
|
|
2005-10-11 |
Polonia Bytom
|
1 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2001-05-08 |
Polonia Bytom
|
4 - 1 |
Lechia Gdansk
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
2 |
|
7 |
2 |
2 |
| 36% |
45% |
18% |
|
64% |
18% |
18% |
Polonia Bytom utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-02 |
Polonia Bytom
|
3 - 0 |
Odra Opole
|
|
2026-10-29 |
Chrobry Glogow
|
2 - 0 |
Polonia Bytom
|
|
2026-10-24 |
Unia Skierniewice
|
1 - 2 |
Polonia Bytom
|
|
2026-10-17 |
Polonia Bytom
|
3 - 2 |
Chrobry Glogow
|
|
2026-10-11 |
Puszcza Niepol.
|
0 - 1 |
Polonia Bytom
|
|
2026-10-02 |
Rakow Czest.
|
4 - 1 |
Polonia Bytom
|
|
2026-09-18 |
Polonia Bytom
|
0 - 0 |
Ruch Chorzow
|
|
2026-09-11 |
Polonia Warszawa
|
2 - 2 |
Polonia Bytom
|
|
2026-09-06 |
Polonia Bytom
|
0 - 0 |
Podbeskidzie
|
|
2026-08-30 |
Arka Gdynia
|
1 - 1 |
Polonia Bytom
|
|
2026-08-22 |
Polonia Bytom
|
2 - 2 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-08-16 |
Stal Mielec
|
5 - 2 |
Polonia Bytom
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
7 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
58% |
42% |
Lechia Gdansk utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Lechia Gdansk
|
3 - 2 |
Unia Skierniewice
|
|
2026-10-28 |
Lechia Gdansk
|
0 - 6 |
Jagiellonia
|
|
2026-10-24 |
Puszcza Niepol.
|
2 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2026-10-18 |
Lechia Gdansk
|
2 - 1 |
Arka Gdynia
|
|
2026-10-12 |
Stal Rzeszow
|
1 - 2 |
Lechia Gdansk
|
|
2026-09-19 |
Lechia Gdansk
|
7 - 1 |
Stal Mielec
|
|
2026-09-13 |
Lechia Gdansk
|
2 - 1 |
Miedz Legnica
|
|
2026-09-04 |
LKS Nieciecza
|
2 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2026-09-01 |
Kluczbork
|
1 - 2 |
Lechia Gdansk
|
|
2026-08-29 |
Polonia Warszawa
|
2 - 4 |
Lechia Gdansk
|
|
2026-08-21 |
Lechia Gdansk
|
1 - 0 |
Pogon Siedlce
|
|
2026-08-14 |
Ruch Chorzow
|
1 - 0 |
Lechia Gdansk
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
10 |
10 |
4 |
| 67% |
0% |
33% |
|
83% |
83% |
33% |
Tabella I liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Polonia Warszawa |
13 |
6 |
4 |
3 |
20 |
15 |
+5 |
22 |
| 2 |
Ruch Chorzow |
13 |
6 |
4 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
22 |
| 3 |
Lechia Gdansk |
13 |
7 |
1 |
5 |
25 |
21 |
+4 |
22 |
| 4 |
LKS Lodz |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 5 |
Pogon Grodzisk M. |
13 |
6 |
3 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
21 |
| 6 |
Polonia Bytom |
13 |
5 |
6 |
2 |
23 |
20 |
+3 |
21 |
| 7 |
LKS Nieciecza |
13 |
6 |
3 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
21 |
| 8 |
Miedz Legnica |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 9 |
Warta Poznan |
13 |
6 |
1 |
6 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 10 |
Stal Rzeszow |
13 |
5 |
3 |
5 |
18 |
24 |
-6 |
18 |
| 11 |
Pogon Siedlce |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 12 |
Stal Mielec |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
27 |
-10 |
16 |
| 13 |
Arka Gdynia |
13 |
4 |
3 |
6 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 14 |
Podbeskidzie |
13 |
2 |
9 |
2 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 15 |
Chrobry Glogow |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
14 |
| 16 |
Puszcza Niepol. |
14 |
4 |
2 |
8 |
16 |
20 |
-4 |
14 |
| 17 |
Unia Skierniewice |
14 |
4 |
2 |
8 |
20 |
26 |
-6 |
14 |
| 18 |
Odra Opole |
14 |
3 |
3 |
8 |
11 |
21 |
-10 |
12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Polonia Bytom |
|
| Lechia Gdansk |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Polonia Bytom |
Lechia Gdansk |
| 1 |
Polonia Warszawa |
|
2 - 4 |
| 2 |
Ruch Chorzow |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Lechia Gdansk |
|
- |
| 4 |
LKS Lodz |
|
|
| 5 |
Pogon Grodzisk M. |
2 - 2 |
|
| 6 |
Polonia Bytom |
- |
|
| 7 |
LKS Nieciecza |
|
2 - 1 |
| 8 |
Miedz Legnica |
|
|
| 9 |
Warta Poznan |
4 - 3 |
|
| 10 |
Stal Rzeszow |
|
1 - 2 |
| 11 |
Pogon Siedlce |
2 - 2 |
|
| 12 |
Stal Mielec |
|
|
| 13 |
Arka Gdynia |
|
|
| 14 |
Podbeskidzie |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 15 |
Chrobry Glogow |
3 - 2 |
|
| 16 |
Puszcza Niepol. |
|
2 - 1 |
| 17 |
Unia Skierniewice |
|
|
| 18 |
Odra Opole |
3 - 0 |
|
Csapat statisztika
| |
Polonia Bytom |
Lechia Gdansk |
| Győzelmek |
5 |
7 |
| Döntetlenek |
6 |
1 |
| Vereségek |
2 |
5 |
| Szerzett gólok |
23 |
25 |
| Kapott gólok |
20 |
21 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.77 |
1.92 |
| Átlagos kapott gólok |
1.54 |
1.62 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
85% |
77% |
| Mérkőzések kapott gólok |
69% |
92% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
69% |
69% |
| Felett 1.5 |
77% |
85% |
| Felett 2.5 |
69% |
85% |
| Felett 3.5 |
46% |
31% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
3 |
2 |
| Döntetlenek |
4 |
1 |
| Vereségek |
0 |
3 |
| Szerzett gólok |
14 |
10 |
| Kapott gólok |
9 |
10 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
1.67 |
| Átlagos kapott gólok |
1.29 |
1.67 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
71% |
83% |
| Mérkőzések kapott gólok |
57% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
83% |
| Felett 1.5 |
71% |
83% |
| Felett 2.5 |
71% |
83% |
| Felett 3.5 |
57% |
33% |
Teljes statisztika I liga
| Mérkőzések (119) |
| Hazai győzelmek |
42% |
| Döntetlenek |
28% |
| Vendég győzelmek |
30% |
| Lejátszott mérkőzések |
39% |
| Gólok (322) |
| Meccsenkénti gólok |
2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
55% |
| Felett 1.5 |
75% |
| Felett 2.5 |
50% |
| Felett 3.5 |
26% |
Polonia Bytom következő 6 mérkőzések
|
2026-11-22 |
Stal Rzeszow
|
- |
Polonia Bytom
|
|
2026-11-28 |
Miedz Legnica
|
- |
Polonia Bytom
|
|
2026-12-05 |
Polonia Bytom
|
- |
LKS Nieciecza
|
|
2026-12-12 |
Warta Poznan
|
- |
Polonia Bytom
|
|
2027-02-06 |
Polonia Bytom
|
- |
LKS Lodz
|
|
2027-02-13 |
Pogon Siedlce
|
- |
Polonia Bytom
|
Lechia Gdansk következő 6 mérkőzések
|
2026-11-22 |
Lechia Gdansk
|
- |
Odra Opole
|
|
2026-11-28 |
LKS Lodz
|
- |
Lechia Gdansk
|
|
2026-12-05 |
Lechia Gdansk
|
- |
Chrobry Glogow
|
|
2026-12-12 |
Pogon Grodzisk M.
|
- |
Lechia Gdansk
|
|
2027-02-06 |
Warta Poznan
|
- |
Lechia Gdansk
|
|
2027-02-13 |
Lechia Gdansk
|
- |
Podbeskidzie
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.10 |
3.60 |
2.80 |
| Valószínűség |
32% |
35% |
33% |
|
X2 @ 1.62 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.36 |
1.62 |
| Valószínűség |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.62 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.14 |
5.50 |
| Valószínűség |
|
78% |
22% |
|
Felett 1.5 @ 1.14 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.48 |
2.60 |
| Valószínűség |
|
67% |
33% |
|
Felett 2.5 @ 1.48 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.67 |
| Valószínűség |
|
34% |
66% |
|
Alatt 3.5 @ 1.67 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.63 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Igen @ 1.44 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-07 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!