Super League - Indonézia
vasárnap, 17.05.2026
13:00
PSIM Yogyakarta
Madura Utd
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Yogyakarta |
| Vendég: |
Bangkalan |
| Távolság: |
274.6 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.30 |
3.10 |
1X |
|
|
|
1.32 |
1.70 |
| 41% |
33% |
26% |
1.32 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.70 |
|
|
|
1.75 |
1.93 |
|
|
|
2.87 |
1.36 |
| 73% |
27% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
29% |
71% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
|
2026-01-10 |
Madura Utd
|
0 - 3 |
PSIM Yogyakarta
|
PSIM Yogyakarta utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-10 |
PSIM Yogyakarta
|
2 - 0 |
Malut United
|
|
2026-05-04 |
Persib Bandung
|
1 - 0 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-04-30 |
PSIM Yogyakarta
|
0 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2026-04-22 |
PSIM Yogyakarta
|
1 - 1 |
Persija Jakarta
|
|
2026-04-17 |
Bhayangkara
|
2 - 1 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-04-10 |
PSIM Yogyakarta
|
1 - 2 |
PSM Makassar
|
|
2026-04-03 |
Dewa United
|
1 - 0 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-03-11 |
PSIM Yogyakarta
|
2 - 2 |
Persijap Jepara
|
|
2026-03-04 |
Semen Padang
|
0 - 0 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-02-27 |
PSBS Biak
|
2 - 4 |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-02-23 |
PSIM Yogyakarta
|
3 - 3 |
Bali United
|
|
2026-02-13 |
Persik Kediri
|
2 - 2 |
PSIM Yogyakarta
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
6 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
50% |
33% |
Madura Utd utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-11 |
Bhayangkara
|
3 - 1 |
Madura Utd
|
|
2026-05-05 |
Madura Utd
|
2 - 0 |
Bali United
|
|
2026-04-29 |
Semen Padang
|
0 - 1 |
Madura Utd
|
|
2026-04-25 |
Madura Utd
|
1 - 2 |
Dewa United
|
|
2026-04-17 |
Persebaya
|
1 - 2 |
Madura Utd
|
|
2026-04-11 |
Madura Utd
|
2 - 1 |
Persik Kediri
|
|
2026-04-05 |
Madura Utd
|
1 - 3 |
Borneo
|
|
2026-03-07 |
Persita Tangerang
|
4 - 1 |
Madura Utd
|
|
2026-03-03 |
Madura Utd
|
1 - 2 |
Malut United
|
|
2026-02-26 |
Persib Bandung
|
5 - 0 |
Madura Utd
|
|
2026-02-21 |
Madura Utd
|
2 - 2 |
Arema Malang
|
|
2026-02-13 |
Persis Solo
|
2 - 2 |
Madura Utd
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
10 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
83% |
50% |
Tabella Super League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Persib Bandung |
32 |
23 |
6 |
3 |
57 |
21 |
+36 |
75 |
| 2 |
Borneo |
32 |
24 |
3 |
5 |
67 |
30 |
+37 |
75 |
| 3 |
Persija Jakarta |
33 |
21 |
5 |
7 |
62 |
29 |
+33 |
68 |
| 4 |
Persebaya |
33 |
15 |
10 |
8 |
56 |
35 |
+21 |
55 |
| 5 |
Dewa United |
32 |
16 |
5 |
11 |
44 |
35 |
+9 |
53 |
| 6 |
Malut United |
32 |
15 |
7 |
10 |
66 |
45 |
+21 |
52 |
| 7 |
Bhayangkara |
32 |
15 |
5 |
12 |
45 |
41 |
+4 |
50 |
| 8 |
Bali United |
32 |
12 |
9 |
11 |
52 |
47 |
+5 |
45 |
| 9 |
Arema Malang |
33 |
12 |
9 |
12 |
50 |
46 |
+4 |
45 |
| 10 |
Persita Tangerang |
32 |
13 |
5 |
14 |
36 |
33 |
+3 |
44 |
| 11 |
PSIM Yogyakarta |
32 |
10 |
12 |
10 |
40 |
40 |
0 |
42 |
| 12 |
Persik Kediri |
33 |
11 |
6 |
16 |
42 |
56 |
-14 |
39 |
| 13 |
Persijap Jepara |
32 |
9 |
7 |
16 |
31 |
45 |
-14 |
34 |
| 14 |
PSM Makassar |
32 |
8 |
10 |
14 |
38 |
45 |
-7 |
34 |
| 15 |
Madura Utd |
32 |
8 |
8 |
16 |
34 |
52 |
-18 |
32 |
| 16 |
Persis Solo |
32 |
6 |
10 |
16 |
35 |
58 |
-23 |
28 |
| 17 |
Semen Padang |
33 |
5 |
5 |
23 |
22 |
62 |
-40 |
20 |
| 18 |
PSBS Biak |
33 |
4 |
6 |
23 |
31 |
88 |
-57 |
18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| PSIM Yogyakarta |
|
| Madura Utd |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
PSIM Yogyakarta |
Madura Utd |
| 1 |
Persib Bandung |
1 - 1 |
5 - 0 |
| 2 |
Borneo |
1 - 3 |
1 - 0 |
| 3 |
Persija Jakarta |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
Persebaya |
0 - 3 |
1 - 2 |
| 5 |
Dewa United |
2 - 0 |
0 - 2 |
| 6 |
Malut United |
2 - 0 |
4 - 1 |
| 7 |
Bhayangkara |
1 - 0 |
3 - 1 |
| 8 |
Bali United |
3 - 3 |
1 - 0 |
| 9 |
Arema Malang |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 10 |
Persita Tangerang |
0 - 1 |
4 - 1 |
| 11 |
PSIM Yogyakarta |
- |
|
| 12 |
Persik Kediri |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 13 |
Persijap Jepara |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 14 |
PSM Makassar |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 15 |
Madura Utd |
|
- |
| 16 |
Persis Solo |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 17 |
Semen Padang |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 18 |
PSBS Biak |
2 - 2 |
0 - 0 |
Csapat statisztika
| |
PSIM Yogyakarta |
Madura Utd |
| Győzelmek |
10 |
8 |
| Döntetlenek |
12 |
8 |
| Vereségek |
10 |
16 |
| Szerzett gólok |
40 |
34 |
| Kapott gólok |
40 |
52 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.25 |
1.06 |
| Átlagos kapott gólok |
1.25 |
1.62 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
72% |
66% |
| Mérkőzések kapott gólok |
69% |
81% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
56% |
| Felett 1.5 |
72% |
72% |
| Felett 2.5 |
47% |
56% |
| Felett 3.5 |
28% |
31% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
5 |
4 |
| Döntetlenek |
7 |
4 |
| Vereségek |
4 |
8 |
| Szerzett gólok |
20 |
15 |
| Kapott gólok |
20 |
28 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.25 |
0.94 |
| Átlagos kapott gólok |
1.25 |
1.75 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
81% |
62% |
| Mérkőzések kapott gólok |
69% |
81% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
56% |
50% |
| Felett 1.5 |
75% |
69% |
| Felett 2.5 |
44% |
50% |
| Felett 3.5 |
25% |
38% |
Teljes statisztika Super League
| Mérkőzések (291) |
| Hazai győzelmek |
45% |
| Döntetlenek |
22% |
| Vendég győzelmek |
33% |
| Lejátszott mérkőzések |
95% |
| Gólok (808) |
| Meccsenkénti gólok |
2.78 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
53% |
| Felett 1.5 |
76% |
| Felett 2.5 |
54% |
| Felett 3.5 |
30% |
PSIM Yogyakarta következő 1 mérkőzések
|
2026-05-23 |
Arema Malang
|
- |
PSIM Yogyakarta
|
Madura Utd következő 1 mérkőzések
|
2026-05-23 |
Madura Utd
|
- |
PSM Makassar
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.00 |
3.30 |
3.10 |
| Valószínűség |
41% |
33% |
26% |
|
1X @ 1.32 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.32 |
1.70 |
| Valószínűség |
60% |
40% |
|
1X @ 1.32 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.24 |
3.70 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.24 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.75 |
1.93 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Felett 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.87 |
1.36 |
| Valószínűség |
|
29% |
71% |
|
Alatt 3.5 @ 1.36 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.05 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 1.66 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-16 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!