Bajnokság csoport - India
kedd, 19.05.2026
14:00
14:00

Rajasthan Utd

Chanmari FC
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Jaipur |
| Vendég: | Aizawl |
| Távolság: | 1 735.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.71 | 3.51 | 3.76 | 1 | 1.20 | 1.95 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.71 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 3.73 | 1.59 | 2.05 | 2.43 | 1.40 | ||||||
| 76% | 24% | 56% | 44% | 36% | 64% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2026-04-01 | Rajasthan Utd | 2 - 0 | Chanmari FC |
Rajasthan Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2026-05-15 | Shillong Lajong | 4 - 2 | Rajasthan Utd |
| 2026-05-08 | Diamond Harbour | 5 - 2 | Rajasthan Utd |
| 2026-05-01 | Rajasthan Utd | 0 - 1 | Dempo Goa |
| 2026-04-24 | Rajasthan Utd | 1 - 2 | Sreenidi Deccan |
| 2026-04-19 | Dempo Goa | 1 - 2 | Rajasthan Utd |
| 2026-04-12 | Sreenidi Deccan | 2 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2026-04-07 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | Gokulam |
| 2026-04-01 | Rajasthan Utd | 2 - 0 | Chanmari FC |
| 2026-03-26 | Rajasthan Utd | 1 - 1 | Diamond Harbour |
| 2026-03-17 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | Real Kashmir |
| 2026-03-13 | Rajasthan Utd | 3 - 2 | Namdhari FC |
| 2026-03-06 | Aizawl | 3 - 1 | Rajasthan Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Chanmari FC utolsó 12 mérkőzések
| 2026-05-16 | Sreenidi Deccan | 2 - 1 | Chanmari FC |
| 2026-05-09 | Chanmari FC | 2 - 0 | Dempo Goa |
| 2026-05-02 | Shillong Lajong | 4 - 0 | Chanmari FC |
| 2026-04-25 | Chanmari FC | 0 - 2 | Diamond Harbour |
| 2026-04-17 | Namdhari FC | 1 - 4 | Chanmari FC |
| 2026-04-11 | Diamond Harbour | 3 - 1 | Chanmari FC |
| 2026-04-06 | Real Kashmir | 1 - 2 | Chanmari FC |
| 2026-04-01 | Rajasthan Utd | 2 - 0 | Chanmari FC |
| 2026-03-24 | Aizawl | 3 - 2 | Chanmari FC |
| 2026-03-19 | Chanmari FC | 1 - 2 | Shillong Lajong |
| 2026-03-12 | Chanmari FC | 2 - 2 | Dempo Goa |
| 2026-03-07 | Chanmari FC | 2 - 1 | Sreenidi Deccan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 100% | 75% | 42% |
Tabella Bajnokság csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diamond Harbour | 4 | +4 | 29 |
| 2 | Shillong Lajong | 5 | +7 | 25 |
| 3 | Sreenidi Deccan | 5 | +4 | 25 |
| 4 | Rajasthan Utd | 5 | -8 | 17 |
| 5 | Dempo Goa | 5 | 0 | 14 |
| 6 | Chanmari FC | 4 | -5 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rajasthan Utd | |
| Chanmari FC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rajasthan Utd | Chanmari FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Diamond Harbour | ||
| 2 | Shillong Lajong | 4 - 0 | |
| 3 | Sreenidi Deccan | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Rajasthan Utd | - | |
| 5 | Dempo Goa | 0 - 1 | |
| 6 | Chanmari FC | - |
Liga pozíció
| Rajasthan Utd | Chanmari FC | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 17 | 14 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 6 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Rajasthan Utd | Chanmari FC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 4 |
1
0 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 2 |
0
0 2 |
Liga gólok
| Rajasthan Utd | Chanmari FC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
12 |
3
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
3 |
1
6 |
Teljes statisztika Bajnokság csoport
| Mérkőzések (12) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (35) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.92 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.75 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 25% |
Rajasthan Utd következő 6 mérkőzések
| 2026-11-01 | Rajasthan Utd | - | Sreenidi Deccan |
| 2026-11-07 | Rajasthan Utd | - | Gokulam |
| 2026-11-15 | Samaleswari SC | - | Rajasthan Utd |
| 2026-11-20 | Rajasthan Utd | - | Chanmari FC |
| 2026-11-25 | Mohammedan | - | Rajasthan Utd |
| 2026-11-29 | Shillong Lajong | - | Rajasthan Utd |
Chanmari FC következő 6 mérkőzések
| 2026-11-06 | Shillong Lajong | - | Chanmari FC |
| 2026-11-15 | Dempo Goa | - | Chanmari FC |
| 2026-11-20 | Rajasthan Utd | - | Chanmari FC |
| 2026-11-24 | Sreenidi Deccan | - | Chanmari FC |
| 2026-12-01 | Chanmari FC | - | Mohammedan |
| 2026-12-07 | Chanmari FC | - | Nagaland United |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.71 | 3.51 | 3.76 |
| Valószínűség | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.71 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 1.95 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.17 | 3.73 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.17 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.59 | 2.05 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.59 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.43 | 1.40 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.40 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.56 | 2.06 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.56 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-19 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!