Thai Premier League - Thaiföld
szerda, 26.02.2020
13:00
13:00

Rayong

Muangthong Utd
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rayong |
| Vendég: | Muang Thong Thani |
| Távolság: | 158.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.88 | 1.83 | 2 | 1.85 | 1.23 | |||
| 30% | 30% | 40% | 1.83 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.57 | 1.57 | 2.30 | 2.41 | 1.50 | ||||||
| 93% | 7% | 68% | 32% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Rayong utolsó 3 mérkőzések
| 2020-02-21 | Rayong | 1 - 2 | Nakhon Ratch. |
| 2020-02-16 | Chonburi | 2 - 0 | Rayong |
| 2020-01-22 | Sisaket | 1 - 2 | Rayong |
Muangthong Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-23 | Muangthong Utd | 1 - 2 | Bangkok Utd |
| 2020-02-15 | BG Pathum Utd | 2 - 1 | Muangthong Utd |
| 2020-01-30 | Muangthong Utd | 0 - 0 | PT Prachuap |
| 2019-10-26 | Trat FC | 3 - 4 | Muangthong Utd |
| 2019-10-20 | Muangthong Utd | 0 - 2 | Chonburi |
| 2019-10-02 | Samut Prakan City | 2 - 1 | Muangthong Utd |
| 2019-09-21 | Sukhothai | 2 - 3 | Muangthong Utd |
| 2019-09-14 | Muangthong Utd | 3 - 1 | Buriram Utd |
| 2019-08-25 | Muangthong Utd | 4 - 1 | Suphanburi |
| 2019-08-18 | Muangthong Utd | 2 - 2 | PTT Rayong |
| 2019-08-11 | Port Bangkok | 2 - 0 | Muangthong Utd |
| 2019-08-03 | Muangthong Utd | 2 - 0 | Nakhon Ratch. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Tabella Thai Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port Bangkok | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Bangkok Utd | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Police Tero | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Ratchaburi | 2 | +3 | 6 |
| 5 | BG Pathum Utd | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Buriram Utd | 2 | +3 | 3 |
| 7 | Sukhothai | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Nakhon Ratch. | 2 | -2 | 3 |
| 9 | Chonburi | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Chiangrai Utd | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Suphanburi | 2 | -1 | 1 |
| 12 | PT Prachuap | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Samut Prakan City | 2 | -3 | 1 |
| 14 | Muangthong Utd | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Rayong | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Trat FC | 2 | -4 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rayong | |
| Muangthong Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rayong | Muangthong Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Port Bangkok | ||
| 2 | Bangkok Utd | ||
| 2 | Police Tero | ||
| 2 | Ratchaburi | ||
| 5 | BG Pathum Utd | 2 - 1 | |
| 6 | Buriram Utd | ||
| 7 | Sukhothai | ||
| 8 | Nakhon Ratch. | 1 - 2 | |
| 9 | Chonburi | ||
| 10 | Chiangrai Utd | ||
| 11 | Suphanburi | ||
| 12 | PT Prachuap | ||
| 13 | Samut Prakan City | ||
| 14 | Muangthong Utd | - | |
| 15 | Rayong | - | |
| 16 | Trat FC |
Liga pozíció
| Rayong | Muangthong Utd | |
| Pozíció | 15 | 14 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Rayong | Muangthong Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 2 |
0
0 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Rayong | Muangthong Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
4 |
2
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
1
2 |
Teljes statisztika Thai Premier League
| Mérkőzések (16) | |
| Hazai győzelmek | 56% |
| Döntetlenek | 19% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (44) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.75 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.81 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.94 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 94% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 56% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 31% |
Rayong következő 6 mérkőzések
| 2020-02-29 | Rayong | - | Suphanburi |
| 2020-03-08 | Samut Prakan City | - | Rayong |
| 2020-03-11 | Buriram Utd | - | Rayong |
| 2020-09-13 | Samut Prakan City | - | Rayong |
| 2020-09-19 | Buriram Utd | - | Rayong |
| 2020-09-27 | Rayong | - | Chiangrai Utd |
Muangthong Utd következő 6 mérkőzések
| 2020-03-01 | Muangthong Utd | - | Chonburi |
| 2020-03-07 | Sukhothai | - | Muangthong Utd |
| 2020-03-11 | Muangthong Utd | - | Samut Prakan City |
| 2020-09-12 | Sukhothai | - | Muangthong Utd |
| 2020-09-20 | Muangthong Utd | - | Samut Prakan City |
| 2020-09-26 | Muangthong Utd | - | Ratchaburi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.80 | 3.88 | 1.83 |
| Valószínűség | 30% | 30% | 40% |
| 2 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.23 |
| Valószínűség | 32% | 68% |
| X2 @ 1.23 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.57 | |
| Valószínűség | 93% | 7% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.30 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.41 | 1.50 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.58 | 2.29 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Igen @ 1.58 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-26 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!