Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország

vasárnap, 17.05.2026
16:00
Real Madrid B

Real Madrid B

Arenas Club

Arenas Club

Információ
Város
Hazai: Madrid
Vendég: Getxo
Távolság: 330.6 km
Stadion
Stadion: Alfredo Di Stefano
Befogadóképesség: 5 000
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 16:00 (17:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.36 4.10 7.00 1 1.06 2.75
46% 21% 33% 1.36 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.75 2.05 2.75 1.40
74% 26% 50% 50% 26% 74%

Utolsó 5 közvetlen mérkőzések

2026-01-10 Arenas Club 4 - 1 Real Madrid B
2017-04-08 Real Madrid B 1 - 3 Arenas Club
2016-11-12 Arenas Club 1 - 1 Real Madrid B
2016-02-27 Arenas Club 2 - 1 Real Madrid B
2015-10-10 Real Madrid B 1 - 0 Arenas Club
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 1 3 4 3 2
20% 20% 60% 80% 60% 40%

Real Madrid B utolsó 12 mérkőzések

2026-05-09 Cacereno 4 - 1 Real Madrid B
2026-05-02 Real Madrid B 1 - 0 Unionistas
2026-04-25 Talavera 1 - 2 Real Madrid B
2026-04-14 Real Madrid B 1 - 1 Ourense
2026-04-11 Racing Ferrol 0 - 5 Real Madrid B
2026-04-03 Real Madrid B 5 - 1 Celta Vigo B
2026-03-27 Barakaldo 2 - 1 Real Madrid B
2026-03-21 Real Madrid B 2 - 2 Zamora CF
2026-03-14 Lugo 0 - 4 Real Madrid B
2026-03-07 Arenteiro 2 - 2 Real Madrid B
2026-03-01 Real Madrid B 0 - 1 Ponferradina
2026-02-21 Real Aviles 1 - 1 Real Madrid B
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 8 6
42% 33% 25% 83% 67% 50%

Arenas Club utolsó 12 mérkőzések

2026-05-08 Arenas Club 1 - 1 Racing Ferrol
2026-05-02 Talavera 2 - 1 Arenas Club
2026-04-24 Arenas Club 2 - 0 Merida AD
2026-04-18 Tenerife 2 - 0 Arenas Club
2026-04-12 Arenas Club 0 - 5 Celta Vigo B
2026-04-08 Arenas Club 1 - 0 Pontevedra
2026-04-05 Arenteiro 1 - 2 Arenas Club
2026-03-28 Arenas Club 3 - 2 Real Aviles
2026-03-22 Lugo 1 - 1 Arenas Club
2026-03-08 Ath. Bilbao B 1 - 1 Arenas Club
2026-03-01 Arenas Club 2 - 1 Barakaldo
2026-02-21 Unionistas 2 - 0 Arenas Club
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 11 5 2
42% 25% 33% 92% 42% 17%

Tabella Primera RFEF - 1. csoport

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Tenerife 36 21 10 5 58 22 +36 73
2 Celta Vigo B 36 18 10 8 60 46 +14 64
3 Zamora CF 36 17 10 9 52 39 +13 61
4 Pontevedra 36 14 15 7 47 26 +21 57
5 Real Madrid B 36 16 8 12 56 47 +9 56
6 Ponferradina 36 15 9 12 41 33 +8 54
7 Barakaldo 36 14 12 10 46 36 +10 54
8 Unionistas 36 14 10 12 49 46 +3 52
9 Lugo 36 12 13 11 35 40 -5 49
10 Merida AD 36 13 9 14 44 51 -7 48
11 Racing Ferrol 36 13 9 14 39 44 -5 48
12 Arenas Club 36 14 6 16 42 52 -10 48
13 Ath. Bilbao B 36 12 10 14 36 44 -8 46
14 Real Aviles 36 11 10 15 52 61 -9 43
15 Cacereno 36 9 14 13 39 46 -7 41
16 CD Guadalajara 36 10 10 16 41 54 -13 40
17 Ourense 36 9 12 15 42 46 -4 39
18 Talavera 36 10 9 17 36 46 -10 39
19 Osasuna B 36 10 9 17 27 40 -13 39
20 Arenteiro 36 6 9 21 29 52 -23 27

Mérkőzések kronológiája a ligában

Real Madrid B                                     
Arenas Club                                     
Hazai                                     
Vendég                                     

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Real Madrid B Arenas Club
1 Tenerife 1 - 3 2 - 0
2 Celta Vigo B 5 - 1 2 - 0
3 Zamora CF 2 - 2 1 - 0
4 Pontevedra 1 - 0 2 - 0
5 Real Madrid B -  
6 Ponferradina 0 - 1 1 - 2
7 Barakaldo 2 - 1 2 - 1
8 Unionistas 1 - 0 2 - 0
9 Lugo 2 - 1 1 - 1
10 Merida AD 1 - 1 3 - 0
11 Racing Ferrol 0 - 1 3 - 1
12 Arenas Club   -
13 Ath. Bilbao B 2 - 1 1 - 1
14 Real Aviles 2 - 0 0 - 0
15 Cacereno 2 - 0 2 - 0
16 CD Guadalajara 3 - 1 1 - 0
17 Ourense 1 - 1 1 - 0
18 Talavera 1 - 0 2 - 1
19 Osasuna B 1 - 1 2 - 3
20 Arenteiro 2 - 0 1 - 2

Csapat statisztika

  Real Madrid B Arenas Club
Győzelmek 16 14
Döntetlenek 8 6
Vereségek 12 16
Szerzett gólok 56 42
Kapott gólok 47 52
Átlagos lőtt gólok 1.56 1.17
Átlagos kapott gólok 1.31 1.44
Mérkőzések lőtt gólok 78% 64%
Mérkőzések kapott gólok 75% 83%
Mindkét Csapat gólt Szerez 56% 53%
Felett 1.5 75% 78%
Felett 2.5 56% 53%
Felett 3.5 36% 22%
  Hazai Vendég
Győzelmek 11 3
Döntetlenek 4 3
Vereségek 3 12
Szerzett gólok 29 12
Kapott gólok 15 29
Átlagos lőtt gólok 1.61 0.67
Átlagos kapott gólok 0.83 1.61
Mérkőzések lőtt gólok 89% 44%
Mérkőzések kapott gólok 67% 94%
Mindkét Csapat gólt Szerez 56% 44%
Felett 1.5 72% 78%
Felett 2.5 39% 39%
Felett 3.5 22% 11%

Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport

Mérkőzések   (360)
Hazai győzelmek 46%
Döntetlenek 28%
Vendég győzelmek 26%
Lejátszott mérkőzések 95%
Gólok   (871)
Meccsenkénti gólok 2.42
Meccsenkénti hazai gólok 1.37
Meccsenkénti vendég gólok 1.05
Hazai csapat lőtt gólok 76%
Vendég csapatok lőtt gólok 63%
Mindkét Csapat gólt Szerez 49%
Felett 1.5 71%
Felett 2.5 42%
Felett 3.5 22%

Real Madrid B következő 2 mérkőzések

2026-05-17 Real Madrid B - Arenas Club
2026-05-24 CD Guadalajara - Real Madrid B

Arenas Club következő 2 mérkőzések

2026-05-17 Real Madrid B - Arenas Club
2026-05-24 Arenas Club - Zamora CF

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.36 4.10 7.00
Valószínűség 46% 21% 33%
1 @ 1.36
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.06 2.75
Valószínűség 58% 42%
1X @ 1.06
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.22 4.00
Valószínűség   74% 26%
Felett 1.5 @ 1.22
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.75 2.05
Valószínűség   50% 50%
Felett 2.5 @ 1.75
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.75 1.40
Valószínűség   26% 74%
Alatt 3.5 @ 1.40
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   2.20 1.62
Valószínűség   52% 48%
Igen @ 2.20

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-16 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!