Major League Soccer - Amerikai EÁ
szombat, 07.03.2020
19:00
19:00

Real Salt Lake

NY Red Bulls
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sandy |
| Vendég: | Harrison |
| Távolság: | 3 155.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rio Tinto |
| Befogadóképesség: | 20 213 |
| Méretek: | 110 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (12:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.00 | X | 1.36 | 1.57 | |||
| 36% | 32% | 32% | 3.40 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 58% | 42% | 53% | 47% | 43% | 57% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-06-02 | NY Red Bulls | 4 - 0 | Real Salt Lake |
| 2018-03-18 | Real Salt Lake | 1 - 0 | NY Red Bulls |
| 2017-03-25 | NY Red Bulls | 0 - 0 | Real Salt Lake |
| 2016-06-23 | Real Salt Lake | 2 - 1 | NY Red Bulls |
| 2015-06-25 | NY Red Bulls | 1 - 0 | Real Salt Lake |
| 2014-07-31 | Real Salt Lake | 1 - 1 | NY Red Bulls |
| 2013-07-28 | NY Red Bulls | 4 - 3 | Real Salt Lake |
| 2012-03-18 | Real Salt Lake | 2 - 0 | NY Red Bulls |
| 2011-09-22 | NY Red Bulls | 1 - 3 | Real Salt Lake |
| 2011-08-07 | Real Salt Lake | 3 - 0 | NY Red Bulls |
| 2010-10-09 | NY Red Bulls | 0 - 0 | Real Salt Lake |
| 2010-09-05 | Real Salt Lake | 1 - 0 | NY Red Bulls |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Real Salt Lake utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-29 | Orlando City | 0 - 0 | Real Salt Lake |
| 2020-02-15 | Real Salt Lake | 0 - 0 | Sporting Kansas |
| 2019-10-24 | Seattle Sounders | 2 - 0 | Real Salt Lake |
| 2019-10-20 | Real Salt Lake | 2 - 1 | Portland Timbers |
| 2019-10-06 | V. Whitecaps | 0 - 1 | Real Salt Lake |
| 2019-09-30 | Real Salt Lake | 2 - 1 | Houston Dynamo |
| 2019-09-26 | Real Salt Lake | 1 - 2 | LA Galaxy |
| 2019-09-22 | New England Rev | 0 - 0 | Real Salt Lake |
| 2019-09-15 | Minnesota Utd | 3 - 1 | Real Salt Lake |
| 2019-09-12 | Real Salt Lake | 1 - 0 | SJ Earthquakes |
| 2019-09-01 | Portland Timbers | 1 - 0 | Real Salt Lake |
| 2019-08-25 | Real Salt Lake | 2 - 0 | Colorado Rapids |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 33% | 8% |
NY Red Bulls utolsó 12 mérkőzések
| 2020-03-01 | NY Red Bulls | 3 - 2 | FC Cincinnati |
| 2020-02-22 | NY Red Bulls | 2 - 1 | Sporting Kansas |
| 2020-02-20 | NY Red Bulls | 1 - 1 | Columbus Crew |
| 2020-02-16 | NY Red Bulls | 1 - 1 | Houston Dynamo |
| 2019-10-20 | Philadelphia Un | 3 - 3 | NY Red Bulls |
| 2019-10-06 | CF Montreal | 3 - 0 | NY Red Bulls |
| 2019-09-29 | NY Red Bulls | 0 - 0 | DC United |
| 2019-09-22 | NY Red Bulls | 2 - 0 | Philadelphia Un |
| 2019-09-19 | Portland Timbers | 0 - 2 | NY Red Bulls |
| 2019-09-15 | Seattle Sounders | 4 - 2 | NY Red Bulls |
| 2019-09-01 | NY Red Bulls | 0 - 2 | Colorado Rapids |
| 2019-08-25 | New York City | 2 - 1 | NY Red Bulls |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 25% |
Tabella Major League Soccer
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NY Red Bulls | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Atlanta Utd | 1 | +1 | 3 |
| 2 | CF Montreal | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Columbus Crew | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Toronto | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Orlando City | 1 | 0 | 1 |
| 7 | FC Cincinnati | 1 | -1 | 0 |
| 8 | DC United | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Nashville SC | 1 | -1 | 0 |
| 8 | New England Rev | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Chicago Fire | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Inter Miami | 1 | -1 | 0 |
| 12 | New York City | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Philadelphia Un | 1 | -2 | 0 |
| 1 | Minnesota Utd | 1 | +2 | 3 |
| 1 | Sporting Kansas | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Dallas | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Colorado Rapids | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Seattle Sounders | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Los Angeles FC | 1 | +1 | 3 |
| 7 | SJ Earthquakes | 1 | 0 | 1 |
| 8 | LA Galaxy | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Houston Dynamo | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Real Salt Lake | 1 | 0 | 1 |
| 11 | V. Whitecaps | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Portland Timbers | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Real Salt Lake | |
| NY Red Bulls | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Real Salt Lake | NY Red Bulls | |
| Pozíció | 10 | 1 |
| Pontok | 1 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 22 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Real Salt Lake | NY Red Bulls | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Real Salt Lake | NY Red Bulls | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
3
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Major League Soccer
| Mérkőzések (13) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (35) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 92% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 69% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 31% |
Real Salt Lake következő 6 mérkőzések
| 2020-03-14 | Columbus Crew | - | Real Salt Lake |
| 2020-07-13 | Real Salt Lake | - | Colorado Rapids |
| 2020-07-18 | Real Salt Lake | - | Minnesota Utd |
| 2020-07-22 | Real Salt Lake | - | Sporting Kansas |
| 2020-07-28 | SJ Earthquakes | - | Real Salt Lake |
| 2020-08-23 | Colorado Rapids | - | Real Salt Lake |
NY Red Bulls következő 6 mérkőzések
| 2020-03-15 | Minnesota Utd | - | NY Red Bulls |
| 2020-07-12 | Atlanta Utd | - | NY Red Bulls |
| 2020-07-17 | Columbus Crew | - | NY Red Bulls |
| 2020-07-23 | FC Cincinnati | - | NY Red Bulls |
| 2020-08-21 | NY Red Bulls | - | New York City |
| 2020-08-26 | Philadelphia Un | - | NY Red Bulls |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.30 | 3.40 | 3.00 |
| Valószínűség | 36% | 32% | 32% |
| X @ 3.40 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.57 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-07 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!