Eliteserien - Norvégia
szombat, 07.11.2026
17:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Trondheim |
| Vendég: |
Kristiansand |
| Távolság: |
601.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Lerkendal
|
| Befogadóképesség: |
21 166 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.20 |
5.75 |
11.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
4.00 |
| 67% |
18% |
15% |
1.20 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 90% |
10% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
32% |
68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-07-18 |
Start
|
0 - 3 |
Rosenborg
|
|
2026-02-24 |
Rosenborg
|
2 - 1 |
Start
|
|
2020-11-01 |
Rosenborg
|
1 - 0 |
Start
|
|
2020-07-16 |
Start
|
0 - 0 |
Rosenborg
|
|
2018-11-11 |
Start
|
0 - 1 |
Rosenborg
|
|
2018-11-01 |
Rosenborg
|
2 - 1 |
Start
|
|
2018-04-22 |
Rosenborg
|
2 - 0 |
Start
|
|
2016-09-18 |
Rosenborg
|
2 - 0 |
Start
|
|
2016-05-12 |
Start
|
0 - 2 |
Rosenborg
|
|
2015-10-04 |
Start
|
0 - 4 |
Rosenborg
|
|
2015-04-30 |
Rosenborg
|
3 - 2 |
Start
|
|
2014-08-10 |
Rosenborg
|
3 - 2 |
Start
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 11 |
1 |
0 |
|
9 |
6 |
3 |
| 92% |
8% |
0% |
|
75% |
50% |
25% |
Rosenborg utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Fredrikstad
|
0 - 3 |
Rosenborg
|
|
2026-10-28 |
Rosenborg
|
1 - 2 |
Hamarkameratene
|
|
2026-10-24 |
Hamarkameratene
|
0 - 3 |
Rosenborg
|
|
2026-10-18 |
Sarpsborg 08
|
0 - 3 |
Rosenborg
|
|
2026-10-10 |
Rosenborg
|
1 - 1 |
Sandefjord
|
|
2026-10-03 |
Rosenborg
|
2 - 0 |
Östersunds
|
|
2026-09-19 |
Kristiansund
|
1 - 3 |
Rosenborg
|
|
2026-09-16 |
Floya
|
1 - 4 |
Rosenborg
|
|
2026-09-12 |
Rosenborg
|
5 - 3 |
Tromsø
|
|
2026-09-05 |
Rosenborg
|
4 - 0 |
Hamarkameratene
|
|
2026-08-30 |
Bodo Glimt
|
4 - 2 |
Rosenborg
|
|
2026-08-14 |
Rosenborg
|
2 - 1 |
Viking
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
12 |
10 |
5 |
| 75% |
8% |
17% |
|
100% |
83% |
42% |
Start utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-01 |
Start
|
0 - 1 |
Lilleström
|
|
2026-10-25 |
Start
|
1 - 0 |
Sandefjord
|
|
2026-10-18 |
Molde
|
6 - 1 |
Start
|
|
2026-10-11 |
Start
|
2 - 4 |
Hamarkameratene
|
|
2026-10-06 |
Raufoss IL
|
1 - 5 |
Start
|
|
2026-10-02 |
Start
|
2 - 1 |
Brann Bergen
|
|
2026-09-20 |
Sandefjord
|
3 - 0 |
Start
|
|
2026-09-16 |
Vindbjart
|
2 - 3 |
Start
|
|
2026-09-13 |
Start
|
2 - 0 |
Brann Bergen
|
|
2026-09-04 |
Aalesunds
|
2 - 0 |
Start
|
|
2026-08-30 |
Start
|
4 - 1 |
KFUM Oslo
|
|
2026-08-08 |
Start
|
0 - 1 |
Fredrikstad
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
9 |
7 |
5 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
58% |
42% |
Tabella Eliteserien
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Viking |
25 |
19 |
2 |
4 |
64 |
26 |
+38 |
59 |
| 2 |
Bodo Glimt |
25 |
19 |
2 |
4 |
61 |
23 |
+38 |
59 |
| 3 |
Molde |
25 |
13 |
4 |
8 |
59 |
39 |
+20 |
43 |
| 4 |
Rosenborg |
25 |
13 |
4 |
8 |
49 |
31 |
+18 |
43 |
| 5 |
Lilleström |
25 |
13 |
3 |
9 |
36 |
33 |
+3 |
42 |
| 6 |
Tromsø |
25 |
11 |
7 |
7 |
43 |
38 |
+5 |
40 |
| 7 |
Brann Bergen |
25 |
10 |
2 |
13 |
45 |
42 |
+3 |
32 |
| 8 |
Vålerenga |
25 |
9 |
5 |
11 |
43 |
46 |
-3 |
32 |
| 9 |
Sarpsborg 08 |
25 |
8 |
7 |
10 |
32 |
39 |
-7 |
31 |
| 10 |
KFUM Oslo |
25 |
8 |
7 |
10 |
32 |
41 |
-9 |
31 |
| 11 |
Fredrikstad |
25 |
8 |
5 |
12 |
29 |
44 |
-15 |
29 |
| 12 |
Sandefjord |
25 |
7 |
6 |
12 |
26 |
34 |
-8 |
27 |
| 13 |
Hamarkameratene |
25 |
7 |
6 |
12 |
35 |
53 |
-18 |
27 |
| 14 |
Aalesunds |
25 |
5 |
9 |
11 |
43 |
57 |
-14 |
24 |
| 15 |
Kristiansund |
25 |
6 |
5 |
14 |
29 |
51 |
-22 |
23 |
| 16 |
Start |
25 |
5 |
4 |
16 |
26 |
55 |
-29 |
19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rosenborg |
|
| Start |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Rosenborg |
Start |
| 1 |
Viking |
2 - 1 |
6 - 3 |
| 2 |
Bodo Glimt |
2 - 2 |
5 - 0 |
| 3 |
Molde |
|
6 - 1 |
| 4 |
Rosenborg |
- |
|
| 5 |
Lilleström |
2 - 0 |
3 - 1 |
| 6 |
Tromsø |
5 - 3 |
|
| 7 |
Brann Bergen |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Vålerenga |
0 - 2 |
|
| 9 |
Sarpsborg 08 |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
KFUM Oslo |
|
2 - 0 |
| 11 |
Fredrikstad |
4 - 0 |
2 - 1 |
| 12 |
Sandefjord |
1 - 1 |
3 - 0 |
| 13 |
Hamarkameratene |
4 - 0 |
2 - 1 |
| 14 |
Aalesunds |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 15 |
Kristiansund |
3 - 0 |
1 - 2 |
| 16 |
Start |
|
- |
Csapat statisztika
| |
Rosenborg |
Start |
| Győzelmek |
13 |
5 |
| Döntetlenek |
4 |
4 |
| Vereségek |
8 |
16 |
| Szerzett gólok |
49 |
26 |
| Kapott gólok |
31 |
55 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.96 |
1.04 |
| Átlagos kapott gólok |
1.24 |
2.20 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
76% |
68% |
| Mérkőzések kapott gólok |
60% |
88% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
40% |
56% |
| Felett 1.5 |
96% |
88% |
| Felett 2.5 |
64% |
56% |
| Felett 3.5 |
32% |
28% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
7 |
1 |
| Döntetlenek |
3 |
1 |
| Vereségek |
2 |
10 |
| Szerzett gólok |
28 |
11 |
| Kapott gólok |
14 |
35 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.33 |
0.92 |
| Átlagos kapott gólok |
1.17 |
2.92 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
92% |
67% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
58% |
67% |
| Felett 1.5 |
100% |
100% |
| Felett 2.5 |
67% |
75% |
| Felett 3.5 |
42% |
33% |
Teljes statisztika Eliteserien
| Mérkőzések (200) |
| Hazai győzelmek |
50% |
| Döntetlenek |
20% |
| Vendég győzelmek |
31% |
| Lejátszott mérkőzések |
83% |
| Gólok (652) |
| Meccsenkénti gólok |
3.26 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.85 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
60% |
| Felett 1.5 |
87% |
| Felett 2.5 |
64% |
| Felett 3.5 |
38% |
Rosenborg következő 4 mérkőzések
|
2026-11-22 |
Aalesunds
|
- |
Rosenborg
|
|
2026-11-28 |
Rosenborg
|
- |
Molde
|
|
2026-12-05 |
Vålerenga
|
- |
Rosenborg
|
|
2026-12-13 |
Rosenborg
|
- |
KFUM Oslo
|
Start következő 4 mérkőzések
|
2026-11-21 |
Vålerenga
|
- |
Start
|
|
2026-11-29 |
Start
|
- |
Sarpsborg 08
|
|
2026-12-06 |
Tromsø
|
- |
Start
|
|
2026-12-13 |
Start
|
- |
Kristiansund
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.20 |
5.75 |
11.00 |
| Valószínűség |
67% |
18% |
15% |
|
1 @ 1.20 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.04 |
4.00 |
| Valószínűség |
81% |
19% |
|
1X @ 1.04 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.10 |
7.00 |
| Valószínűség |
|
90% |
10% |
|
Felett 1.5 @ 1.10 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.36 |
3.10 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Felett 2.5 @ 1.36 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.83 |
1.83 |
| Valószínűség |
|
32% |
68% |
|
Alatt 3.5 @ 1.83 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.95 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 04:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!