Liga MX - Mexikó
hétfő, 16.03.2020
00:00
00:00

Santos Laguna

Necaxa
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Torreon |
| Vendég: | Aguascalientes |
| Távolság: | 422.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Corona |
| Befogadóképesség: | 30 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 00:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.60 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 54% | 17% | 29% | 1.72 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 85% | 15% | 68% | 32% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-18 | Necaxa | 3 - 0 | Santos Laguna |
| 2019-03-18 | Santos Laguna | 1 - 2 | Necaxa |
| 2018-09-30 | Necaxa | 0 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-04-05 | Necaxa | 2 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-03-04 | Necaxa | 1 - 2 | Santos Laguna |
| 2017-10-26 | Santos Laguna | 2 - 0 | Necaxa |
| 2017-10-19 | Santos Laguna | 3 - 2 | Necaxa |
| 2017-03-09 | Necaxa | 1 - 3 | Santos Laguna |
| 2017-02-27 | Santos Laguna | 2 - 2 | Necaxa |
| 2016-09-11 | Necaxa | 2 - 1 | Santos Laguna |
| 2011-02-26 | Necaxa | 1 - 0 | Santos Laguna |
| 2010-09-19 | Santos Laguna | 2 - 1 | Necaxa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 25% |
Santos Laguna utolsó 12 mérkőzések
| 2020-03-08 | Pachuca | 1 - 0 | Santos Laguna |
| 2020-03-02 | Santos Laguna | 1 - 0 | Atlas |
| 2020-02-24 | Juarez | 1 - 2 | Santos Laguna |
| 2020-02-20 | Monterrey | 1 - 0 | Santos Laguna |
| 2020-02-17 | Santos Laguna | 2 - 1 | Tigres UANL |
| 2020-02-12 | Santos Laguna | 0 - 0 | Monterrey |
| 2020-02-08 | Puebla | 2 - 2 | Santos Laguna |
| 2020-02-02 | Santos Laguna | 1 - 1 | Pumas UNAM |
| 2020-01-30 | Pumas UNAM | 2 - 1 | Santos Laguna |
| 2020-01-25 | Cruz Azul | 3 - 0 | Santos Laguna |
| 2020-01-23 | Santos Laguna | 4 - 2 | Pumas UNAM |
| 2020-01-20 | Santos Laguna | 3 - 2 | Leon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 25% |
Necaxa utolsó 12 mérkőzések
| 2020-03-08 | Necaxa | 1 - 2 | Morelia |
| 2020-03-01 | Club America | 0 - 3 | Necaxa |
| 2020-02-22 | Leon | 2 - 1 | Necaxa |
| 2020-02-16 | Necaxa | 2 - 3 | Queretaro |
| 2020-02-10 | Juarez | 2 - 1 | Necaxa |
| 2020-02-06 | Necaxa | 2 - 2 | Monterrey |
| 2020-02-01 | Necaxa | 2 - 0 | Puebla |
| 2020-01-26 | Necaxa | 1 - 1 | Atl. San Luis |
| 2020-01-19 | Dep. Toluca | 2 - 3 | Necaxa |
| 2020-01-05 | Necaxa | 0 - 2 | Guadalajara |
| 2019-12-08 | Necaxa | 0 - 1 | Monterrey |
| 2019-12-05 | Monterrey | 2 - 1 | Necaxa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 8 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 67% | 25% |
Tabella Liga MX
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leon | 10 | +9 | 21 |
| 2 | Cruz Azul | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Club America | 9 | +1 | 17 |
| 4 | Guadalajara | 10 | +2 | 16 |
| 5 | Pumas UNAM | 10 | +1 | 15 |
| 6 | Tigres UANL | 10 | +3 | 14 |
| 7 | Juarez | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Morelia | 10 | +1 | 14 |
| 9 | Puebla | 10 | 0 | 14 |
| 10 | Santos Laguna | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Pachuca | 10 | -1 | 14 |
| 12 | Queretaro | 10 | -2 | 14 |
| 13 | Atl. San Luis | 10 | -4 | 13 |
| 14 | Necaxa | 9 | +2 | 11 |
| 15 | Dep. Toluca | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Club Tijuana | 10 | -6 | 9 |
| 17 | Atlas | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Monterrey | 10 | -7 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Santos Laguna | |
| Necaxa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Santos Laguna | Necaxa |
|---|---|---|---|
| 1 | Leon | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Cruz Azul | ||
| 3 | Club America | 0 - 3 | |
| 4 | Guadalajara | ||
| 5 | Pumas UNAM | 1 - 1 | |
| 6 | Tigres UANL | 2 - 1 | |
| 7 | Juarez | 2 - 1 | |
| 8 | Morelia | ||
| 9 | Puebla | ||
| 10 | Santos Laguna | - | |
| 11 | Pachuca | ||
| 12 | Queretaro | ||
| 13 | Atl. San Luis | ||
| 14 | Necaxa | - | |
| 15 | Dep. Toluca | 2 - 3 | |
| 16 | Club Tijuana | ||
| 17 | Atlas | 1 - 0 | |
| 18 | Monterrey |
Liga pozíció
| Santos Laguna | Necaxa | |
| Pozíció | 10 | 14 |
| Pontok | 14 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 10 | 6 |
Liga forma
| Santos Laguna | Necaxa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 3 |
3
2 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 0 |
2
0 2 |
Liga gólok
| Santos Laguna | Necaxa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
13 |
16
14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
4 |
8
6 |
Teljes statisztika Liga MX
| Mérkőzések (88) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (256) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.62 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 32% |
Santos Laguna következő 6 mérkőzések
| 2020-07-26 | Cruz Azul | - | Santos Laguna |
| 2020-08-03 | Santos Laguna | - | Guadalajara |
| 2020-08-09 | Monterrey | - | Santos Laguna |
| 2020-08-14 | Club America | - | Santos Laguna |
| 2020-08-17 | Santos Laguna | - | Atlas |
| 2020-08-22 | Necaxa | - | Santos Laguna |
Necaxa következő 6 mérkőzések
| 2020-07-25 | Necaxa | - | Tigres UANL |
| 2020-08-01 | Juarez | - | Necaxa |
| 2020-08-08 | Necaxa | - | Club America |
| 2020-08-11 | Necaxa | - | Mazatlan |
| 2020-08-16 | Monterrey | - | Necaxa |
| 2020-08-22 | Necaxa | - | Santos Laguna |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.60 | 4.75 |
| Valószínűség | 54% | 17% | 29% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.00 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.40 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.40 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.05 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-15 20:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!