Bajnokság csoport - Finnország
szombat, 21.10.2023
15:00
15:00

SJK Seinajoki

VPS Vaasa
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Seinajoki |
| Vendég: | Vaasa |
| Távolság: | 70.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | OmaSp Stadion |
| Befogadóképesség: | 5 817 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.60 | 2.50 | 12 | 1.50 | 1.53 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.29 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 79% | 21% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2023-08-09 | VPS Vaasa | 3 - 2 | SJK Seinajoki |
| 2023-06-08 | SJK Seinajoki | 2 - 1 | VPS Vaasa |
| 2023-02-04 | SJK Seinajoki | 3 - 2 | VPS Vaasa |
| 2022-09-03 | SJK Seinajoki | 2 - 0 | VPS Vaasa |
| 2022-05-13 | VPS Vaasa | 0 - 1 | SJK Seinajoki |
| 2022-03-19 | SJK Seinajoki | 2 - 1 | VPS Vaasa |
| 2022-02-23 | SJK Seinajoki | 4 - 1 | VPS Vaasa |
| 2021-03-20 | VPS Vaasa | 0 - 4 | SJK Seinajoki |
| 2019-09-13 | SJK Seinajoki | 1 - 1 | VPS Vaasa |
| 2019-07-13 | SJK Seinajoki | 1 - 0 | VPS Vaasa |
| 2019-04-26 | VPS Vaasa | 1 - 1 | SJK Seinajoki |
| 2019-01-25 | SJK Seinajoki | 1 - 2 | VPS Vaasa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 33% |
SJK Seinajoki utolsó 12 mérkőzések
| 2023-10-07 | Inter Turku | 1 - 2 | SJK Seinajoki |
| 2023-10-01 | KuPS Kuopio | 1 - 1 | SJK Seinajoki |
| 2023-09-24 | SJK Seinajoki | 2 - 3 | HJK Helsinki |
| 2023-09-16 | SJK Seinajoki | 1 - 2 | Honka Espoo |
| 2023-09-03 | Haka | 1 - 0 | SJK Seinajoki |
| 2023-08-26 | SJK Seinajoki | 3 - 2 | IFK Mariehamn |
| 2023-08-20 | KuPS Kuopio | 3 - 0 | SJK Seinajoki |
| 2023-08-15 | SJK Seinajoki | 2 - 3 | KTP Kotka |
| 2023-08-09 | VPS Vaasa | 3 - 2 | SJK Seinajoki |
| 2023-07-29 | SJK Seinajoki | 1 - 2 | HJK Helsinki |
| 2023-07-22 | Inter Turku | 1 - 2 | SJK Seinajoki |
| 2023-07-16 | Lahti | 1 - 1 | SJK Seinajoki |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 33% |
VPS Vaasa utolsó 12 mérkőzések
| 2023-10-08 | VPS Vaasa | 3 - 2 | HJK Helsinki |
| 2023-09-29 | VPS Vaasa | 1 - 1 | Inter Turku |
| 2023-09-22 | Honka Espoo | 0 - 3 | VPS Vaasa |
| 2023-09-17 | KuPS Kuopio | 0 - 2 | VPS Vaasa |
| 2023-09-03 | IFK Mariehamn | 1 - 2 | VPS Vaasa |
| 2023-08-25 | VPS Vaasa | 2 - 1 | KTP Kotka |
| 2023-08-18 | Lahti | 0 - 2 | VPS Vaasa |
| 2023-08-09 | VPS Vaasa | 3 - 2 | SJK Seinajoki |
| 2023-07-28 | Ilves | 0 - 2 | VPS Vaasa |
| 2023-07-23 | VPS Vaasa | 4 - 1 | Haka |
| 2023-07-15 | VPS Vaasa | 3 - 0 | AC Oulu |
| 2023-07-12 | Inter Turku | 0 - 2 | VPS Vaasa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 12 | 7 | 3 | |
| 92% | 8% | 0% | 100% | 58% | 25% |
Tabella Bajnokság csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HJK Helsinki | 26 | +14 | 53 |
| 2 | KuPS Kuopio | 26 | +16 | 50 |
| 3 | VPS Vaasa | 26 | +13 | 46 |
| 4 | SJK Seinajoki | 26 | -9 | 42 |
| 5 | Honka Espoo | 4 | -7 | 38 |
| 6 | Inter Turku | 26 | +9 | 35 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| SJK Seinajoki | |
| VPS Vaasa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | SJK Seinajoki | VPS Vaasa |
|---|---|---|---|
| 1 | HJK Helsinki | 2 - 3 | |
| 2 | KuPS Kuopio | 0 - 2 | |
| 3 | VPS Vaasa | - | |
| 4 | SJK Seinajoki | - | |
| 5 | Honka Espoo | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Inter Turku |
Liga pozíció
| SJK Seinajoki | VPS Vaasa | |
| Pozíció | 4 | 3 |
| Pontok | 42 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 1 |
| Pontok | 0 | 6 |
Liga forma
| SJK Seinajoki | VPS Vaasa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 2 |
3
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 2 |
2
0 0 |
Liga gólok
| SJK Seinajoki | VPS Vaasa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
7 |
9
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
5 |
5
0 |
Teljes statisztika Bajnokság csoport
| Mérkőzések (12) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 17% |
| Vendég győzelmek | 50% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (35) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.92 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.50 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 92% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 25% |
SJK Seinajoki következő 6 mérkőzések
| 2023-10-25 | SJK Seinajoki | - | AC Oulu |
| 2024-01-13 | SJK Seinajoki | - | Paide |
| 2024-01-27 | VPS Vaasa | - | SJK Seinajoki |
| 2024-02-03 | SJK Seinajoki | - | AC Oulu |
| 2024-02-08 | Haka | - | SJK Seinajoki |
| 2024-02-17 | SJK Seinajoki | - | KuPS Kuopio |
VPS Vaasa következő 6 mérkőzések
| 2023-11-01 | Honka Espoo | - | VPS Vaasa |
| 2023-11-05 | VPS Vaasa | - | Honka Espoo |
| 2024-01-27 | VPS Vaasa | - | SJK Seinajoki |
| 2024-02-03 | Ilves | - | VPS Vaasa |
| 2024-02-08 | KuPS Kuopio | - | VPS Vaasa |
| 2024-02-17 | VPS Vaasa | - | AC Oulu |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.60 | 2.50 |
| Valószínűség | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.53 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.17 | 5.00 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.17 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.35 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.38 | 1.53 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2023-10-21 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!