Parva Liga - Bulgária
péntek, 04.09.2026
17:00
Septemvri Sz
Botev Vratsa
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Sofia |
| Vendég: |
Vratsa |
| Távolság: |
60.2 km |
| Vezetőedző |
| Hazai: |
Simao Freitas (Por) |
| Vendég: |
Todor Simov (Bul) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.10 |
3.00 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.57 |
| 35% |
33% |
32% |
1.36 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 79% |
21% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
15% |
85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-05-10 |
Botev Vratsa
|
1 - 1 |
Septemvri Sz
|
|
2026-04-06 |
Septemvri Sz
|
0 - 0 |
Botev Vratsa
|
|
2025-10-25 |
Botev Vratsa
|
2 - 1 |
Septemvri Sz
|
|
2025-05-02 |
Botev Vratsa
|
3 - 2 |
Septemvri Sz
|
|
2025-02-08 |
Septemvri Sz
|
2 - 2 |
Botev Vratsa
|
|
2024-08-19 |
Botev Vratsa
|
2 - 0 |
Septemvri Sz
|
|
2023-11-01 |
Septemvri Sz
|
3 - 3 |
Botev Vratsa
|
|
2023-06-05 |
Septemvri Sz
|
3 - 1 |
Botev Vratsa
|
|
2022-11-14 |
Botev Vratsa
|
0 - 0 |
Septemvri Sz
|
|
2022-07-25 |
Septemvri Sz
|
1 - 1 |
Botev Vratsa
|
|
2021-05-28 |
Botev Vratsa
|
1 - 0 |
Septemvri Sz
|
|
2018-12-02 |
Botev Vratsa
|
4 - 1 |
Septemvri Sz
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
9 |
6 |
5 |
| 8% |
50% |
42% |
|
75% |
50% |
42% |
Septemvri Sz utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-28 |
Slavia Szófia
|
1 - 1 |
Septemvri Sz
|
|
2026-08-23 |
Septemvri Sz
|
1 - 0 |
CSKA 1948
|
|
2026-08-17 |
Spartak Varna
|
0 - 1 |
Septemvri Sz
|
|
2026-08-09 |
Septemvri Sz
|
0 - 3 |
CSZKA Szófia
|
|
2026-08-01 |
Levszki Szófia
|
3 - 0 |
Septemvri Sz
|
|
2026-07-26 |
Lokomotiv Pd
|
2 - 1 |
Septemvri Sz
|
|
2026-07-18 |
Septemvri Sz
|
1 - 1 |
Arda Kardzhali
|
|
2026-07-10 |
Ludogorets
|
1 - 0 |
Septemvri Sz
|
|
2026-07-04 |
Septemvri Sz
|
2 - 3 |
Slavia Szófia
|
|
2026-07-01 |
Septemvri Sz
|
2 - 0 |
Vihren Sandanski
|
|
2026-06-27 |
Septemvri Sz
|
3 - 0 |
Marek Dupnitsa
|
|
2026-05-28 |
Septemvri Sz
|
2 - 1 |
Yantra Gabrovo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
8% |
Botev Vratsa utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-31 |
Arda Kardzhali
|
2 - 0 |
Botev Vratsa
|
|
2026-08-24 |
Botev Vratsa
|
1 - 0 |
Botev Plovdiv
|
|
2026-08-16 |
CSZKA Szófia
|
5 - 0 |
Botev Vratsa
|
|
2026-08-10 |
Botev Vratsa
|
0 - 3 |
Slavia Szófia
|
|
2026-08-02 |
Ludogorets
|
2 - 1 |
Botev Vratsa
|
|
2026-07-25 |
CSKA 1948
|
2 - 1 |
Botev Vratsa
|
|
2026-07-19 |
Botev Vratsa
|
1 - 1 |
Cserno More
|
|
2026-07-10 |
Arda Kardzhali
|
0 - 1 |
Botev Vratsa
|
|
2026-07-03 |
Botev Vratsa
|
2 - 2 |
Beit. Jeruzsálem
|
|
2026-07-01 |
Botev Vratsa
|
2 - 1 |
Spartak Pleven
|
|
2026-06-27 |
Levszki Szófia
|
1 - 1 |
Botev Vratsa
|
|
2026-05-22 |
Botev Vratsa
|
3 - 0 |
Beroe
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
7 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
58% |
17% |
Tabella Parva Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Levszki Szófia |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
3 |
+15 |
18 |
| 2 |
Ludogorets |
7 |
5 |
2 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
17 |
| 3 |
CSZKA Szófia |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
4 |
+12 |
16 |
| 4 |
CSKA 1948 |
7 |
5 |
1 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
16 |
| 5 |
Arda Kardzhali |
7 |
5 |
1 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
16 |
| 6 |
Septemvri Sz |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
8 |
| 7 |
Spartak Varna |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 8 |
Slavia Szófia |
6 |
1 |
4 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 9 |
Botev Plovdiv |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
7 |
| 10 |
Cserno More |
7 |
1 |
1 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
4 |
| 11 |
Botev Vratsa |
7 |
1 |
1 |
5 |
4 |
15 |
-11 |
4 |
| 12 |
Dunav Ruse |
7 |
1 |
1 |
5 |
7 |
14 |
-7 |
4 |
| 13 |
Lokomotiv Sz |
6 |
0 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
3 |
| 14 |
Lokomotiv Pd |
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
10 |
-7 |
3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Septemvri Sz |
|
| Botev Vratsa |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Septemvri Sz |
Botev Vratsa |
| 1 |
Levszki Szófia |
|
|
| 2 |
Ludogorets |
|
2 - 1 |
| 3 |
CSZKA Szófia |
0 - 3 |
5 - 0 |
| 4 |
CSKA 1948 |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 5 |
Arda Kardzhali |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 6 |
Septemvri Sz |
- |
|
| 7 |
Spartak Varna |
|
|
| 8 |
Slavia Szófia |
|
|
| 9 |
Botev Plovdiv |
|
|
| 10 |
Cserno More |
|
|
| 11 |
Botev Vratsa |
|
- |
| 12 |
Dunav Ruse |
|
|
| 13 |
Lokomotiv Sz |
|
|
| 14 |
Lokomotiv Pd |
|
|
Csapat statisztika
| |
Septemvri Sz |
Botev Vratsa |
| Győzelmek |
2 |
1 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
3 |
5 |
| Szerzett gólok |
5 |
4 |
| Kapott gólok |
10 |
15 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.71 |
0.57 |
| Átlagos kapott gólok |
1.43 |
2.14 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
71% |
57% |
| Mérkőzések kapott gólok |
71% |
86% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
43% |
43% |
| Felett 1.5 |
71% |
86% |
| Felett 2.5 |
43% |
57% |
| Felett 3.5 |
0% |
14% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
1 |
0 |
| Döntetlenek |
1 |
0 |
| Vereségek |
1 |
4 |
| Szerzett gólok |
2 |
2 |
| Kapott gólok |
4 |
11 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.67 |
0.50 |
| Átlagos kapott gólok |
1.33 |
2.75 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
67% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
50% |
| Felett 1.5 |
67% |
100% |
| Felett 2.5 |
33% |
75% |
| Felett 3.5 |
0% |
25% |
Teljes statisztika Parva Liga
| Mérkőzések (47) |
| Hazai győzelmek |
53% |
| Döntetlenek |
21% |
| Vendég győzelmek |
26% |
| Lejátszott mérkőzések |
26% |
| Gólok (129) |
| Meccsenkénti gólok |
2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.62 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
55% |
| Felett 1.5 |
81% |
| Felett 2.5 |
53% |
| Felett 3.5 |
28% |
Septemvri Sz következő 6 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Ludogorets
|
- |
Septemvri Sz
|
|
2026-09-19 |
Septemvri Sz
|
- |
Botev Plovdiv
|
|
2026-10-10 |
Septemvri Sz
|
- |
Dunav Ruse
|
|
2026-10-24 |
Cserno More
|
- |
Septemvri Sz
|
|
2026-10-31 |
Septemvri Sz
|
- |
Lokomotiv Sz
|
|
2026-11-07 |
Arda Kardzhali
|
- |
Septemvri Sz
|
Botev Vratsa következő 6 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Botev Vratsa
|
- |
Levszki Szófia
|
|
2026-09-19 |
Dunav Ruse
|
- |
Botev Vratsa
|
|
2026-10-10 |
Botev Vratsa
|
- |
Spartak Varna
|
|
2026-10-24 |
Lokomotiv Sz
|
- |
Botev Vratsa
|
|
2026-10-31 |
Botev Vratsa
|
- |
Lokomotiv Pd
|
|
2026-11-07 |
Cserno More
|
- |
Botev Vratsa
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.25 |
3.10 |
3.00 |
| Valószínűség |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.36 |
1.57 |
| Valószínűség |
53% |
47% |
|
1X @ 1.36 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.40 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
79% |
21% |
|
Felett 1.5 @ 1.40 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.25 |
1.62 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Felett 2.5 @ 2.25 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.33 |
1.20 |
| Valószínűség |
|
15% |
85% |
|
Alatt 3.5 @ 1.20 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.91 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-02 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!