Premier League - Málta

szombat, 01.02.2020
13:00
Sliema Wand.

Sliema Wand.

Gzira Utd

Gzira Utd

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Információ
Város
Hazai: Sliema
Vendég: Gzira
Távolság: 1.1 km
Stadion
Stadion: Ta'Qali Nemzeti Stadion (Attard)
Befogadóképesség: 16 997
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 13:00 (14:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
4.78 3.96 1.61 2 2.11 1.14
25% 21% 54% 1.61 32% 68%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 4.04 1.68 2.08 2.67 1.41
77% 23% 53% 47% 29% 71%

Utolsó 8 közvetlen mérkőzések

2019-09-14 Gzira Utd 1 - 1 Sliema Wand.
2019-02-03 Gzira Utd 1 - 1 Sliema Wand.
2018-09-16 Sliema Wand. 0 - 2 Gzira Utd
2018-04-14 Gzira Utd 2 - 1 Sliema Wand.
2017-11-25 Sliema Wand. 2 - 1 Gzira Utd
2017-03-11 Gzira Utd 0 - 1 Sliema Wand.
2016-12-04 Sliema Wand. 1 - 0 Gzira Utd
2016-09-10 Gzira Utd 1 - 0 Sliema Wand.
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 2 3 5 2 0
38% 25% 38% 62% 25% 0%

Sliema Wand. utolsó 12 mérkőzések

2020-01-20 Valletta 2 - 1 Sliema Wand.
2020-01-11 Sliema Wand. 1 - 2 Balzan Youths
2019-12-15 Sliema Wand. 1 - 2 Floriana
2019-12-07 Sliema Wand. 2 - 1 Birkirkara
2019-12-01 Sliema Wand. 0 - 2 St. Lucia
2019-11-23 St. Lucia 0 - 4 Sliema Wand.
2019-11-08 Sliema Wand. 2 - 0 Hamrun
2019-11-03 Hibernians 1 - 0 Sliema Wand.
2019-10-25 Sliema Wand. 0 - 1 Mosta
2019-10-18 Senglea Ath. 2 - 0 Sliema Wand.
2019-10-05 Sliema Wand. 0 - 1 Sirens
2019-09-27 Tarxien 1 - 2 Sliema Wand.
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 9 6 1
33% 0% 67% 75% 50% 8%

Gzira Utd utolsó 12 mérkőzések

2020-01-19 Gzira Utd 1 - 2 St. Lucia
2020-01-13 Hamrun 0 - 3 Gzira Utd
2019-12-13 Hibernians 2 - 0 Gzira Utd
2019-12-07 Gzira Utd 3 - 1 Mosta
2019-11-30 Gzira Utd 1 - 2 Senglea Ath.
2019-11-25 Senglea Ath. 1 - 3 Gzira Utd
2019-11-10 Gzira Utd 0 - 1 Sirens
2019-11-01 Tarxien 0 - 5 Gzira Utd
2019-10-26 Gzira Utd 6 - 1 Gudja United
2019-10-19 Birkirkara 1 - 3 Gzira Utd
2019-10-03 Valletta 1 - 3 Gzira Utd
2019-09-29 Gzira Utd 2 - 0 Balzan Youths
G D V +1.5 +2.5 +3.5
8 0 4 11 9 6
67% 0% 33% 92% 75% 50%

Tabella Premier League

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Floriana 15 10 4 1 28 10 +18 34
2 Hibernians 15 9 3 3 27 13 +14 30
3 Valletta 15 8 5 2 26 15 +11 29
4 Gzira Utd 15 8 4 3 30 11 +19 28
5 Sirens 15 8 4 3 25 21 +4 28
6 Balzan Youths 15 6 3 6 26 23 +3 21
7 Birkirkara 15 5 5 5 20 17 +3 20
8 Hamrun 15 4 7 4 17 17 0 19
9 Mosta 15 6 1 8 22 28 -6 19
10 Gudja United 15 3 6 6 18 25 -7 15
11 Senglea Ath. 15 3 6 6 17 27 -10 15
12 Sliema Wand. 15 4 2 9 17 20 -3 14
13 St. Lucia 15 3 5 7 13 25 -12 14
14 Tarxien 15 0 1 14 14 48 -34 1

Mérkőzések kronológiája a ligában

Sliema Wand.                
Gzira Utd                
Hazai                
Vendég                

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Sliema Wand. Gzira Utd
1 Floriana 1 - 2 0 - 0
2 Hibernians   2 - 0
3 Valletta 1 - 3 1 - 3
4 Gzira Utd   -
5 Sirens 0 - 1  
6 Balzan Youths 1 - 2  
7 Birkirkara 2 - 1 1 - 3
8 Hamrun 2 - 0 0 - 3
9 Mosta 0 - 1  
10 Gudja United 1 - 1  
11 Senglea Ath.   1 - 3
12 Sliema Wand. -  
13 St. Lucia   0 - 0
14 Tarxien   0 - 5

Liga pozíció

  Sliema Wand. Gzira Utd
Pozíció 12 4
Pontok 14 28
  Hazai Vendég
Pozíció 12 3
Pontok 7 17

Liga forma

  Sliema Wand. Gzira Utd
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
4     
2   
9          
8         
4     
3    
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
2   
1  
5      
5      
2   
1  

Liga gólok

  Sliema Wand. Gzira Utd
Lőtt gólok
Kapott gólok
17                  
20                     
30                               
11            
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
8         
11            
17                  
5      

Teljes statisztika Premier League

Mérkőzések   (105)
Hazai győzelmek 34%
Döntetlenek 27%
Vendég győzelmek 39%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (300)
Meccsenkénti gólok 2.86
Meccsenkénti hazai gólok 1.38
Meccsenkénti vendég gólok 1.48
Hazai csapat lőtt gólok 73%
Vendég csapatok lőtt gólok 76%
Mindkét Csapat gólt Szerez 56%
Felett 1.5 79%
Felett 2.5 55%
Felett 3.5 36%

Sliema Wand. következő 6 mérkőzések

2020-02-08 Gudja United - Sliema Wand.
2020-02-15 Sliema Wand. - Tarxien
2020-02-21 Sirens - Sliema Wand.
2020-03-07 Sliema Wand. - Senglea Ath.
2020-03-14 Mosta - Sliema Wand.
2020-09-11 Sliema Wand. - Hibernians

Gzira Utd következő 6 mérkőzések

2020-02-08 Gzira Utd - Floriana
2020-02-16 Balzan Youths - Gzira Utd
2020-02-21 Gzira Utd - Valletta
2020-03-08 Gzira Utd - Birkirkara
2020-03-14 Gudja United - Gzira Utd
2020-08-07 Gzira Utd - Vittoriosa Stars

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 4.78 3.96 1.61
Valószínűség 25% 21% 54%
2 @ 1.61
Dupla esély 1X X2
Oddsok 2.11 1.14
Valószínűség 32% 68%
X2 @ 1.14
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.19 4.04
Valószínűség   77% 23%
Felett 1.5 @ 1.19
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.68 2.08
Valószínűség   53% 47%
Felett 2.5 @ 1.68
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.67 1.41
Valószínűség   29% 71%
Alatt 3.5 @ 1.41
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.74 2.02
Valószínűség   54% 46%
Igen @ 1.74

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-01 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!