Osztrák Bundesliga - Ausztria
szombat, 17.10.2026
18:30
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Ried im Innkreis |
| Vendég: |
Bécs |
| Távolság: |
213.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Keine Sorgen Arena
|
| Befogadóképesség: |
7 700 (2 000) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.40 |
3.50 |
2.55 |
1 |
|
|
|
1.50 |
1.53 |
| 48% |
25% |
27% |
2.40 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 86% |
14% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
30% |
70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-08 |
SV Ried
|
0 - 2 |
Austria Wien
|
|
2025-09-20 |
Austria Wien
|
3 - 2 |
SV Ried
|
|
2023-03-04 |
SV Ried
|
1 - 3 |
Austria Wien
|
|
2022-09-18 |
Austria Wien
|
3 - 0 |
SV Ried
|
|
2021-10-23 |
Austria Wien
|
4 - 1 |
SV Ried
|
|
2021-07-25 |
SV Ried
|
2 - 1 |
Austria Wien
|
|
2021-05-21 |
SV Ried
|
3 - 2 |
Austria Wien
|
|
2021-04-20 |
Austria Wien
|
2 - 2 |
SV Ried
|
|
2021-01-23 |
SV Ried
|
0 - 1 |
Austria Wien
|
|
2020-09-20 |
Austria Wien
|
2 - 1 |
SV Ried
|
|
2019-01-19 |
Austria Wien
|
3 - 2 |
SV Ried
|
|
2017-05-13 |
Austria Wien
|
3 - 0 |
SV Ried
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
11 |
10 |
6 |
| 17% |
8% |
75% |
|
92% |
83% |
50% |
SV Ried utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
WSG Wattens
|
1 - 2 |
SV Ried
|
|
2026-10-02 |
SV Ried
|
3 - 3 |
Amstetten
|
|
2026-09-20 |
SV Ried
|
4 - 1 |
Wolfsberger AC
|
|
2026-09-11 |
SV Ried
|
1 - 1 |
RB Salzburg
|
|
2026-08-30 |
TSV Hartberg
|
3 - 2 |
SV Ried
|
|
2026-08-21 |
SV Ried
|
1 - 0 |
Grazer AK
|
|
2026-08-14 |
LASK Linz
|
4 - 1 |
SV Ried
|
|
2026-08-09 |
SV Ried
|
1 - 2 |
Rapid Wien
|
|
2026-08-02 |
Austria Lustenau
|
1 - 1 |
SV Ried
|
|
2026-07-24 |
Dornbirn 1913
|
1 - 5 |
SV Ried
|
|
2026-07-18 |
Mlada Boleslav
|
4 - 0 |
SV Ried
|
|
2026-07-17 |
SV Ried
|
3 - 0 |
Rot-Weiss Essen
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
75% |
50% |
Austria Wien utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
Austria Wien
|
0 - 2 |
Sturm Graz
|
|
2026-10-02 |
Admira Wacker
|
1 - 6 |
Austria Wien
|
|
2026-09-19 |
Grazer AK
|
2 - 2 |
Austria Wien
|
|
2026-09-13 |
Austria Wien
|
2 - 1 |
Austria Lustenau
|
|
2026-09-02 |
Austria Wien
|
0 - 1 |
WSG Wattens
|
|
2026-08-30 |
RB Salzburg
|
4 - 1 |
Austria Wien
|
|
2026-08-27 |
Austria Wien
|
0 - 0 |
SC Braga
|
|
2026-08-20 |
SC Braga
|
2 - 0 |
Austria Wien
|
|
2026-08-16 |
TSV Hartberg
|
0 - 2 |
Austria Wien
|
|
2026-08-13 |
Austria Wien
|
1 - 2 |
Beit. Jeruzsálem
|
|
2026-08-09 |
Austria Wien
|
0 - 2 |
LASK Linz
|
|
2026-08-06 |
Beit. Jeruzsálem
|
1 - 2 |
Austria Wien
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Tabella Osztrák Bundesliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Rapid Wien |
8 |
7 |
0 |
1 |
23 |
7 |
+16 |
21 |
| 2 |
RB Salzburg |
8 |
5 |
3 |
0 |
18 |
4 |
+14 |
18 |
| 3 |
LASK Linz |
8 |
5 |
1 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
16 |
| 4 |
Sturm Graz |
8 |
4 |
2 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 5 |
TSV Hartberg |
8 |
3 |
2 |
3 |
14 |
16 |
-2 |
11 |
| 6 |
SV Ried |
8 |
3 |
2 |
3 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 7 |
Grazer AK |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
16 |
-10 |
9 |
| 8 |
WSG Wattens |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
8 |
| 9 |
Austria Lustenau |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
8 |
| 10 |
Austria Wien |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
7 |
| 11 |
Altach |
8 |
2 |
0 |
6 |
8 |
12 |
-4 |
6 |
| 12 |
Wolfsberger AC |
8 |
1 |
2 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| SV Ried |
|
| Austria Wien |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
SV Ried |
Austria Wien |
| 1 |
Rapid Wien |
1 - 2 |
|
| 2 |
RB Salzburg |
1 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
LASK Linz |
|
|
| 4 |
Sturm Graz |
|
|
| 5 |
TSV Hartberg |
|
0 - 2 |
| 6 |
SV Ried |
- |
|
| 7 |
Grazer AK |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 8 |
WSG Wattens |
|
|
| 9 |
Austria Lustenau |
|
|
| 10 |
Austria Wien |
|
- |
| 11 |
Altach |
|
|
| 12 |
Wolfsberger AC |
4 - 1 |
3 - 0 |
Csapat statisztika
| |
SV Ried |
Austria Wien |
| Győzelmek |
3 |
2 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
3 |
5 |
| Szerzett gólok |
13 |
7 |
| Kapott gólok |
13 |
15 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.62 |
0.88 |
| Átlagos kapott gólok |
1.62 |
1.88 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
88% |
88% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
88% |
38% |
| Felett 1.5 |
88% |
88% |
| Felett 2.5 |
62% |
50% |
| Felett 3.5 |
38% |
25% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
1 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
1 |
2 |
| Szerzett gólok |
7 |
5 |
| Kapott gólok |
4 |
9 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.75 |
1.25 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
2.25 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
75% |
| Mérkőzések kapott gólok |
75% |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
75% |
50% |
| Felett 1.5 |
75% |
100% |
| Felett 2.5 |
50% |
75% |
| Felett 3.5 |
25% |
50% |
Teljes statisztika Osztrák Bundesliga
| Mérkőzések (48) |
| Hazai győzelmek |
50% |
| Döntetlenek |
21% |
| Vendég győzelmek |
29% |
| Lejátszott mérkőzések |
36% |
| Gólok (146) |
| Meccsenkénti gólok |
3.04 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.81 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
52% |
| Felett 1.5 |
85% |
| Felett 2.5 |
62% |
| Felett 3.5 |
29% |
SV Ried következő 6 mérkőzések
|
2026-10-25 |
Sturm Graz
|
- |
SV Ried
|
|
2026-10-31 |
Altach
|
- |
SV Ried
|
|
2026-11-07 |
SV Ried
|
- |
LASK Linz
|
|
2026-11-22 |
Wolfsberger AC
|
- |
SV Ried
|
|
2026-11-29 |
SV Ried
|
- |
TSV Hartberg
|
|
2026-12-06 |
SV Ried
|
- |
WSG Wattens
|
Austria Wien következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
Altach
|
- |
Austria Wien
|
|
2026-11-01 |
Austria Wien
|
- |
Rapid Wien
|
|
2026-11-08 |
WSG Wattens
|
- |
Austria Wien
|
|
2026-11-22 |
Austria Wien
|
- |
RB Salzburg
|
|
2026-11-28 |
Austria Wien
|
- |
Wolfsberger AC
|
|
2026-12-06 |
Sturm Graz
|
- |
Austria Wien
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.40 |
3.50 |
2.55 |
| Valószínűség |
48% |
25% |
27% |
|
1 @ 2.40 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.50 |
1.53 |
| Valószínűség |
63% |
37% |
|
1X @ 1.50 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
86% |
14% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.75 |
2.05 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Felett 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.40 |
| Valószínűség |
|
30% |
70% |
|
Alatt 3.5 @ 1.40 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.62 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Igen @ 1.62 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!