2. liga - Szlovákia

hétfő, 19.10.2026
16:00
Tatran Presov

Tatran Presov

Zilina B

Zilina B

Információ
Város
Hazai: Presov
Vendég: Zsolna
Távolság: 183.3 km
Stadion
Stadion: Tatran
Befogadóképesség: 5 410
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 16:00 (17:00 helyi idő)
Reklám

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.39 4.36 6.26 12 1.07 2.60
37% 21% 42% 1.14 46% 54%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.15 4.60 1.52 2.33 2.34 1.52
70% 30% 54% 46% 29% 71%

Utolsó 9 közvetlen mérkőzések

2025-04-20 Zilina B 1 - 4 Tatran Presov
2024-09-28 Tatran Presov 2 - 0 Zilina B
2024-03-17 Zilina B 1 - 2 Tatran Presov
2023-08-26 Tatran Presov 4 - 2 Zilina B
2023-03-18 Tatran Presov 1 - 0 Zilina B
2022-08-20 Zilina B 0 - 4 Tatran Presov
2019-03-23 Tatran Presov 0 - 0 Zilina B
2018-08-19 Zilina B 2 - 1 Tatran Presov
2016-05-11 Tatran Presov 2 - 1 Zilina B
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 1 1 7 6 3
78% 11% 11% 78% 67% 33%

Tatran Presov utolsó 12 mérkőzések

2026-10-10 Povazska Bystrica 2 - 2 Tatran Presov
2026-10-03 Tatran Presov 3 - 2 Banik Lehota
2026-09-27 Slovan Brat. B 2 - 2 Tatran Presov
2026-09-19 Tatran Presov 0 - 1 STK Samorin
2026-09-13 OFK Malzenice 0 - 1 Tatran Presov
2026-09-05 Tatran Presov 0 - 1 Zlate Moravce
2026-08-28 Pohronie 3 - 1 Tatran Presov
2026-08-22 Tatran Presov 2 - 1 Inter Bratislava
2026-08-16 Petrzalka 4 - 2 Tatran Presov
2026-08-08 Tatran Presov 1 - 1 Tatran LM
2026-08-01 Zvolen 0 - 1 Tatran Presov
2026-07-25 Humenne 1 - 2 Tatran Presov
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 7 5
42% 25% 33% 67% 58% 42%

Zilina B utolsó 12 mérkőzések

2026-10-11 Zilina B 2 - 3 Slovan Galanta
2026-10-03 MFK Bytca 1 - 2 Zilina B
2026-09-28 Zilina B 0 - 0 Humenne
2026-09-20 Zilina B 4 - 2 Povazska Bystrica
2026-09-12 Banik Lehota 1 - 0 Zilina B
2026-09-07 Zilina B 2 - 0 Slovan Brat. B
2026-08-29 STK Samorin 2 - 1 Zilina B
2026-08-23 Zilina B 2 - 1 OFK Malzenice
2026-08-15 Zlate Moravce 0 - 0 Zilina B
2026-08-09 Zilina B 2 - 1 Pohronie
2026-08-03 Inter Bratislava 0 - 1 Zilina B
2026-07-26 Zilina B 0 - 2 Petrzalka
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 8 6 2
50% 17% 33% 67% 50% 17%
Reklám

Tabella 2. liga

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Petrzalka 12 9 2 1 22 8 +14 29
2 STK Samorin 12 9 1 2 23 13 +10 28
3 Pohronie 13 7 2 4 21 16 +5 23
4 Povazska Bystrica 12 7 2 3 25 21 +4 23
5 Zilina B 12 6 2 4 16 13 +3 20
6 Inter Bratislava 12 5 4 3 27 15 +12 19
7 Tatran LM 13 5 4 4 18 14 +4 19
8 Slovan Galanta 12 6 1 5 18 19 -1 19
9 Tatran Presov 12 5 3 4 17 18 -1 18
10 Banik Lehota 13 4 4 5 18 20 -2 16
11 Slovan Brat. B 12 4 3 5 18 16 +2 15
12 Zlate Moravce 12 3 4 5 13 14 -1 13
13 OFK Malzenice 13 3 3 7 16 21 -5 12
14 MFK Bytca 12 3 0 9 13 31 -18 9
15 Humenne 12 2 2 8 7 19 -12 8
16 Zvolen 12 0 3 9 7 21 -14 3

Mérkőzések kronológiája a ligában

Tatran Presov             
Zilina B             
Hazai             
Vendég             

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Tatran Presov Zilina B
1 Petrzalka    
2 STK Samorin 0 - 1 2 - 1
3 Pohronie    
4 Povazska Bystrica    
5 Zilina B   -
6 Inter Bratislava 2 - 1 0 - 1
7 Tatran LM 1 - 1  
8 Slovan Galanta    
9 Tatran Presov -  
10 Banik Lehota 3 - 2 1 - 0
11 Slovan Brat. B    
12 Zlate Moravce 0 - 1 0 - 0
13 OFK Malzenice    
14 MFK Bytca   1 - 2
15 Humenne    
16 Zvolen    

Csapat statisztika

  Tatran Presov Zilina B
Győzelmek 5 6
Döntetlenek 3 2
Vereségek 4 4
Szerzett gólok 17 16
Kapott gólok 18 13
Átlagos lőtt gólok 1.42 1.33
Átlagos kapott gólok 1.50 1.08
Mérkőzések lőtt gólok 83% 67%
Mérkőzések kapott gólok 83% 67%
Mindkét Csapat gólt Szerez 67% 50%
Felett 1.5 67% 67%
Felett 2.5 58% 50%
Felett 3.5 42% 17%
  Hazai Vendég
Győzelmek 2 2
Döntetlenek 1 1
Vereségek 2 2
Szerzett gólok 6 4
Kapott gólok 6 4
Átlagos lőtt gólok 1.20 0.80
Átlagos kapott gólok 1.20 0.80
Mérkőzések lőtt gólok 60% 60%
Mérkőzések kapott gólok 100% 60%
Mindkét Csapat gólt Szerez 60% 40%
Felett 1.5 60% 40%
Felett 2.5 40% 40%
Felett 3.5 20% 0%

Teljes statisztika 2. liga

Mérkőzések   (98)
Hazai győzelmek 47%
Döntetlenek 20%
Vendég győzelmek 33%
Lejátszott mérkőzések 41%
Gólok   (279)
Meccsenkénti gólok 2.85
Meccsenkénti hazai gólok 1.56
Meccsenkénti vendég gólok 1.29
Hazai csapat lőtt gólok 78%
Vendég csapatok lőtt gólok 73%
Mindkét Csapat gólt Szerez 55%
Felett 1.5 79%
Felett 2.5 56%
Felett 3.5 32%

Tatran Presov következő 6 mérkőzések

2026-10-24 MFK Bytca - Tatran Presov
2026-10-31 Tatran Presov - Slovan Galanta
2026-11-07 Tatran Presov - Humenne
2026-11-14 Tatran Presov - Zvolen
2027-02-26 Tatran LM - Tatran Presov
2027-03-06 Tatran Presov - Petrzalka

Zilina B következő 6 mérkőzések

2026-10-25 Zilina B - Zvolen
2026-10-30 Tatran LM - Zilina B
2026-11-08 Petrzalka - Zilina B
2026-11-15 Zilina B - Inter Bratislava
2027-02-26 Pohronie - Zilina B
2027-03-07 Zilina B - Zlate Moravce

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.39 4.36 6.26
Valószínűség 37% 21% 42%
12 @ 1.14
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.07 2.60
Valószínűség 46% 54%
X2 @ 2.60
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.15 4.60
Valószínűség   70% 30%
Felett 1.5 @ 1.15
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.52 2.33
Valószínűség   54% 46%
Felett 2.5 @ 1.52
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.34 1.52
Valószínűség   29% 71%
Alatt 3.5 @ 1.52
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.70 2.00
Valószínűség   57% 43%
Igen @ 1.70

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!