V.League 1 - Vietnam
vasárnap, 08.03.2020
10:00
10:00

Thanh Hoa

Hai Phong
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Thanh Hoa |
| Vendég: | Haiphong |
| Távolság: | 151.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 10:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.64 | 2.71 | 12 | 1.37 | 1.53 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.26 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.24 | 1.60 | 2.22 | 2.47 | 1.47 | ||||||
| 22% | 78% | 22% | 78% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-18 | Thanh Hoa | 0 - 3 | Hai Phong |
| 2019-06-29 | Thanh Hoa | 1 - 2 | Hai Phong |
| 2019-05-18 | Hai Phong | 2 - 2 | Thanh Hoa |
| 2018-06-26 | Thanh Hoa | 2 - 0 | Hai Phong |
| 2018-06-08 | Hai Phong | 2 - 0 | Thanh Hoa |
| 2017-09-30 | Thanh Hoa | 1 - 1 | Hai Phong |
| 2017-03-12 | Hai Phong | 0 - 0 | Thanh Hoa |
| 2016-08-21 | Hai Phong | 1 - 1 | Thanh Hoa |
| 2016-05-22 | Thanh Hoa | 0 - 1 | Hai Phong |
| 2015-09-13 | Thanh Hoa | 0 - 1 | Hai Phong |
| 2015-01-11 | Hai Phong | 2 - 0 | Thanh Hoa |
| 2014-06-17 | Thanh Hoa | 1 - 0 | Hai Phong |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 25% | 8% |
Thanh Hoa utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-14 | Thanh Hoa | 1 - 0 | Nam Dinh FC |
| 2020-01-21 | Nam Dinh FC | 0 - 1 | Thanh Hoa |
| 2019-10-23 | Becamex HoChiMinh | 1 - 1 | Thanh Hoa |
| 2019-10-19 | Thanh Hoa | 1 - 3 | Viettel |
| 2019-09-21 | SHB Da Nang | 1 - 0 | Thanh Hoa |
| 2019-09-15 | Thanh Hoa | 1 - 3 | Than Quang Ninh |
| 2019-08-24 | Sai Gon FC | 2 - 0 | Thanh Hoa |
| 2019-08-18 | Thanh Hoa | 0 - 3 | Hai Phong |
| 2019-08-11 | TT Hanoi | 5 - 0 | Thanh Hoa |
| 2019-08-03 | Quang Nam | 3 - 0 | Thanh Hoa |
| 2019-07-28 | Thanh Hoa | 2 - 3 | HA Gia Lai |
| 2019-07-21 | Thanh Hoa | 3 - 3 | Cong An HoChiMinh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 7 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 58% | 42% |
Hai Phong utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-29 | Hai Phong | 5 - 1 | Nam Dinh FC |
| 2019-10-23 | Hai Phong | 1 - 2 | Cong An HoChiMinh |
| 2019-10-19 | Nam Dinh FC | 2 - 1 | Hai Phong |
| 2019-09-20 | HA Gia Lai | 5 - 1 | Hai Phong |
| 2019-09-14 | Hai Phong | 1 - 1 | Khanh Hoa |
| 2019-08-24 | Hai Phong | 2 - 1 | Viettel |
| 2019-08-18 | Thanh Hoa | 0 - 3 | Hai Phong |
| 2019-08-11 | Song Lam NA | 0 - 0 | Hai Phong |
| 2019-08-03 | Hai Phong | 1 - 2 | Sai Gon FC |
| 2019-07-26 | Becamex HoChiMinh | 2 - 0 | Hai Phong |
| 2019-07-21 | Hai Phong | 3 - 2 | Than Quang Ninh |
| 2019-07-17 | Quang Nam | 1 - 2 | Hai Phong |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 9 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 75% | 25% |
Tabella V.League 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TT Hanoi | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Cong An HoChiMinh | 1 | +2 | 3 |
| 3 | HA Gia Lai | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Than Quang Ninh | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Nam Dinh FC | 1 | -2 | 0 |
| 6 | Quang Nam | 1 | -2 | 0 |
| 7 | Becamex HoChiMinh | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Sai Gon FC | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Song Lam NA | 0 | 0 | 0 |
| 7 | SHB Da Nang | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Thanh Hoa | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Viettel | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Hai Phong | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Hong Linh Ha Tinh | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Thanh Hoa | Hai Phong | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Thanh Hoa | Hai Phong | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Thanh Hoa | Hai Phong | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika V.League 1
| Mérkőzések (3) | |
| Hazai győzelmek | 67% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (11) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.67 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 67% |
Thanh Hoa következő 6 mérkőzések
| 2020-03-15 | Cong An HoChiMinh | - | Thanh Hoa |
| 2020-05-31 | Becamex HoChiMinh | - | Thanh Hoa |
| 2020-06-06 | Quang Nam | - | Thanh Hoa |
| 2020-06-12 | Thanh Hoa | - | Song Lam NA |
| 2020-06-18 | Thanh Hoa | - | Nam Dinh FC |
| 2020-06-23 | Viettel | - | Thanh Hoa |
Hai Phong következő 6 mérkőzések
| 2020-03-13 | Hai Phong | - | Quang Nam |
| 2020-05-13 | Nam Dinh FC | - | Hai Phong |
| 2020-05-25 | Dong Thap | - | Hai Phong |
| 2020-06-05 | Hai Phong | - | Cong An HoChiMinh |
| 2020-06-11 | Becamex HoChiMinh | - | Hai Phong |
| 2020-06-17 | Hai Phong | - | Than Quang Ninh |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.30 | 3.64 | 2.71 |
| Valószínűség | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.26 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.53 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.24 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 1.5 @ 4.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.22 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 2.5 @ 2.22 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.47 | 1.47 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.47 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.52 | 2.44 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Nem @ 2.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-08 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!