First Division - Írország
péntek, 04.09.2026
19:45
Treaty United
Wexford Youths
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Limerick |
| Vendég: |
Wexford / Crossabeg |
| Távolság: |
151.2 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.10 |
2.50 |
1X |
|
|
|
1.46 |
1.47 |
| 40% |
28% |
32% |
1.46 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.83 |
1.85 |
|
|
|
3.10 |
1.32 |
| 74% |
26% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
28% |
72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-06-26 |
Wexford Youths
|
0 - 0 |
Treaty United
|
|
2026-05-04 |
Treaty United
|
1 - 0 |
Wexford Youths
|
|
2026-03-27 |
Wexford Youths
|
3 - 2 |
Treaty United
|
|
2025-10-17 |
Wexford Youths
|
0 - 2 |
Treaty United
|
|
2025-06-23 |
Treaty United
|
0 - 0 |
Wexford Youths
|
|
2025-04-21 |
Wexford Youths
|
2 - 0 |
Treaty United
|
|
2025-03-14 |
Treaty United
|
0 - 1 |
Wexford Youths
|
|
2024-09-13 |
Wexford Youths
|
4 - 1 |
Treaty United
|
|
2024-08-23 |
Treaty United
|
1 - 3 |
Wexford Youths
|
|
2024-06-13 |
Wexford Youths
|
0 - 1 |
Treaty United
|
|
2024-05-10 |
Treaty United
|
2 - 2 |
Wexford Youths
|
|
2024-04-05 |
Wexford Youths
|
3 - 2 |
Treaty United
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
7 |
5 |
5 |
| 25% |
25% |
50% |
|
58% |
42% |
42% |
Treaty United utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-28 |
Kerry
|
3 - 1 |
Treaty United
|
|
2026-08-21 |
Treaty United
|
2 - 2 |
Cork City
|
|
2026-08-07 |
Cobh Ramblers
|
2 - 0 |
Treaty United
|
|
2026-08-03 |
UC Dublin
|
1 - 2 |
Treaty United
|
|
2026-07-31 |
Treaty United
|
0 - 1 |
Longford Town
|
|
2026-07-24 |
Treaty United
|
2 - 1 |
Athlone Town
|
|
2026-07-17 |
Treaty United
|
1 - 2 |
UC Dublin
|
|
2026-07-10 |
Finn Harps
|
0 - 1 |
Treaty United
|
|
2026-07-03 |
Treaty United
|
2 - 1 |
Kerry
|
|
2026-06-26 |
Wexford Youths
|
0 - 0 |
Treaty United
|
|
2026-06-19 |
Cork City
|
4 - 0 |
Treaty United
|
|
2026-06-12 |
Treaty United
|
2 - 2 |
Bray Wanderers
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
8 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
67% |
33% |
Wexford Youths utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-28 |
Cork City
|
2 - 0 |
Wexford Youths
|
|
2026-08-21 |
Wexford Youths
|
0 - 2 |
Athlone Town
|
|
2026-08-07 |
UC Dublin
|
4 - 1 |
Wexford Youths
|
|
2026-08-03 |
Wexford Youths
|
2 - 1 |
Bray Wanderers
|
|
2026-07-31 |
Cobh Ramblers
|
1 - 0 |
Wexford Youths
|
|
2026-07-25 |
Longford Town
|
1 - 2 |
Wexford Youths
|
|
2026-07-17 |
St. Patricks
|
2 - 1 |
Wexford Youths
|
|
2026-07-10 |
Wexford Youths
|
2 - 2 |
Kerry
|
|
2026-07-03 |
Finn Harps
|
1 - 0 |
Wexford Youths
|
|
2026-06-26 |
Wexford Youths
|
0 - 0 |
Treaty United
|
|
2026-06-19 |
Athlone Town
|
2 - 2 |
Wexford Youths
|
|
2026-06-12 |
Wexford Youths
|
0 - 2 |
Cork City
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabella First Division
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Cork City |
29 |
21 |
4 |
4 |
61 |
25 |
+36 |
67 |
| 2 |
UC Dublin |
29 |
14 |
5 |
10 |
52 |
37 |
+15 |
47 |
| 3 |
Bray Wanderers |
29 |
12 |
7 |
10 |
57 |
43 |
+14 |
43 |
| 4 |
Longford Town |
29 |
11 |
8 |
10 |
41 |
38 |
+3 |
41 |
| 5 |
Cobh Ramblers |
29 |
12 |
5 |
12 |
34 |
40 |
-6 |
41 |
| 6 |
Kerry |
29 |
10 |
9 |
10 |
38 |
35 |
+3 |
39 |
| 7 |
Athlone Town |
29 |
10 |
7 |
12 |
30 |
34 |
-4 |
37 |
| 8 |
Wexford Youths |
29 |
9 |
7 |
13 |
32 |
43 |
-11 |
34 |
| 9 |
Treaty United |
29 |
7 |
9 |
13 |
29 |
44 |
-15 |
30 |
| 10 |
Finn Harps |
29 |
5 |
7 |
17 |
26 |
61 |
-35 |
22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Treaty United |
|
| Wexford Youths |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Treaty United |
Wexford Youths |
| 1 |
Cork City |
2 - 2 |
2 - 0 |
| 2 |
UC Dublin |
0 - 3 |
4 - 1 |
| 3 |
Bray Wanderers |
2 - 2 |
4 - 0 |
| 4 |
Longford Town |
0 - 1 |
1 - 2 |
| 5 |
Cobh Ramblers |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 6 |
Kerry |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Athlone Town |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 8 |
Wexford Youths |
1 - 0 |
- |
| 9 |
Treaty United |
- |
1 - 0 |
| 10 |
Finn Harps |
3 - 0 |
1 - 0 |
Csapat statisztika
| |
Treaty United |
Wexford Youths |
| Győzelmek |
7 |
9 |
| Döntetlenek |
9 |
7 |
| Vereségek |
13 |
13 |
| Szerzett gólok |
29 |
32 |
| Kapott gólok |
44 |
43 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.00 |
1.10 |
| Átlagos kapott gólok |
1.52 |
1.48 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
59% |
66% |
| Mérkőzések kapott gólok |
76% |
79% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
45% |
52% |
| Felett 1.5 |
69% |
79% |
| Felett 2.5 |
55% |
52% |
| Felett 3.5 |
34% |
24% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
5 |
2 |
| Döntetlenek |
4 |
4 |
| Vereségek |
5 |
9 |
| Szerzett gólok |
17 |
13 |
| Kapott gólok |
16 |
25 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.21 |
0.87 |
| Átlagos kapott gólok |
1.14 |
1.67 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
64% |
53% |
| Mérkőzések kapott gólok |
71% |
87% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
43% |
47% |
| Felett 1.5 |
64% |
73% |
| Felett 2.5 |
57% |
53% |
| Felett 3.5 |
21% |
27% |
Teljes statisztika First Division
| Mérkőzések (145) |
| Hazai győzelmek |
53% |
| Döntetlenek |
23% |
| Vendég győzelmek |
23% |
| Lejátszott mérkőzések |
81% |
| Gólok (400) |
| Meccsenkénti gólok |
2.76 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
52% |
| Felett 1.5 |
77% |
| Felett 2.5 |
54% |
| Felett 3.5 |
28% |
Treaty United következő 6 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Longford Town
|
- |
Treaty United
|
|
2026-09-18 |
Bray Wanderers
|
- |
Treaty United
|
|
2026-09-25 |
Treaty United
|
- |
Finn Harps
|
|
2026-10-02 |
Treaty United
|
- |
UC Dublin
|
|
2026-10-09 |
Athlone Town
|
- |
Treaty United
|
|
2026-10-16 |
Treaty United
|
- |
Cobh Ramblers
|
Wexford Youths következő 6 mérkőzések
|
2026-09-11 |
Wexford Youths
|
- |
Finn Harps
|
|
2026-09-18 |
Wexford Youths
|
- |
Cobh Ramblers
|
|
2026-09-25 |
Kerry
|
- |
Wexford Youths
|
|
2026-10-02 |
Wexford Youths
|
- |
Longford Town
|
|
2026-10-09 |
Bray Wanderers
|
- |
Wexford Youths
|
|
2026-10-16 |
Wexford Youths
|
- |
UC Dublin
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.45 |
3.10 |
2.50 |
| Valószínűség |
40% |
28% |
32% |
|
1X @ 1.46 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.46 |
1.47 |
| Valószínűség |
55% |
45% |
|
1X @ 1.46 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.26 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 1.5 @ 1.26 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.83 |
1.85 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.83 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.10 |
1.32 |
| Valószínűség |
|
28% |
72% |
|
Alatt 3.5 @ 1.32 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.65 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
49% |
51% |
|
Nem @ 2.10 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-02 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!