Serie C - B. csoport - Olaszország
vasárnap, 16.02.2020
14:00
14:00

Triestina

Vis Pesaro 1898
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Trieszt |
| Vendég: | Pesaro |
| Távolság: | 204.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nereo Rocco |
| Befogadóképesség: | 28 565 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.25 | 4.33 | 1 | 1.16 | 1.90 | |||
| 51% | 17% | 32% | 1.75 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 18% | 82% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2019-09-29 | Vis Pesaro 1898 | 1 - 2 | Triestina |
| 2018-12-29 | Vis Pesaro 1898 | 0 - 1 | Triestina |
| 2018-09-18 | Triestina | 2 - 0 | Vis Pesaro 1898 |
Triestina utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-12 | Triestina | 1 - 1 | Tabor Sezana |
| 2020-02-09 | ArzignanoChiampo | 2 - 2 | Triestina |
| 2020-02-02 | Triestina | 0 - 0 | Virtus Verona |
| 2020-01-26 | Triestina | 4 - 1 | Cesena |
| 2020-01-23 | Gubbio | 2 - 0 | Triestina |
| 2020-01-20 | Piacenza | 1 - 2 | Triestina |
| 2020-01-11 | Triestina | 1 - 2 | Sambenedettese |
| 2019-12-15 | Rimini | 0 - 1 | Triestina |
| 2019-12-08 | Triestina | 0 - 1 | Modena |
| 2019-12-04 | Imolese | 1 - 1 | Triestina |
| 2019-12-01 | Carpi | 1 - 0 | Triestina |
| 2019-11-27 | Vicenza | 1 - 1 | Triestina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Vis Pesaro 1898 utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-09 | Vis Pesaro 1898 | 1 - 1 | Vicenza |
| 2020-02-02 | Padova | 4 - 0 | Vis Pesaro 1898 |
| 2020-01-26 | Vis Pesaro 1898 | 0 - 0 | Ravenna |
| 2020-01-22 | Südtirol | 2 - 0 | Vis Pesaro 1898 |
| 2020-01-18 | Sambenedettese | 0 - 1 | Vis Pesaro 1898 |
| 2020-01-12 | Vis Pesaro 1898 | 1 - 0 | Cesena |
| 2019-12-15 | Union Brescia | 1 - 1 | Vis Pesaro 1898 |
| 2019-12-08 | Vis Pesaro 1898 | 0 - 1 | Carpi |
| 2019-12-01 | Modena | 3 - 1 | Vis Pesaro 1898 |
| 2019-11-24 | Vis Pesaro 1898 | 2 - 1 | ArzignanoChiampo |
| 2019-11-17 | Reggiana 1919 | 2 - 1 | Vis Pesaro 1898 |
| 2019-11-10 | Vis Pesaro 1898 | 1 - 1 | Imolese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vicenza | 25 | +27 | 57 |
| 2 | Reggiana 1919 | 25 | +18 | 51 |
| 3 | Carpi | 25 | +20 | 50 |
| 4 | Südtirol | 25 | +18 | 45 |
| 5 | Padova | 25 | +17 | 44 |
| 6 | Union Brescia | 25 | +3 | 43 |
| 7 | Piacenza | 25 | +11 | 41 |
| 8 | Modena | 26 | +3 | 37 |
| 9 | Triestina | 25 | -1 | 34 |
| 10 | Sambenedettese | 25 | +1 | 33 |
| 11 | Virtus Verona | 25 | -2 | 30 |
| 12 | Fermana | 25 | -12 | 29 |
| 13 | Vis Pesaro 1898 | 25 | -11 | 27 |
| 14 | Cesena | 25 | -10 | 27 |
| 15 | Gubbio | 25 | -8 | 26 |
| 16 | Ravenna | 25 | -16 | 24 |
| 17 | Imolese | 25 | -10 | 23 |
| 18 | ArzignanoChiampo | 25 | -12 | 22 |
| 19 | Rimini | 26 | -18 | 20 |
| 20 | Fano | 25 | -18 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Triestina | |
| Vis Pesaro 1898 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Triestina | Vis Pesaro 1898 |
|---|---|---|---|
| 1 | Vicenza | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 2 | Reggiana 1919 | 2 - 1 | |
| 3 | Carpi | ||
| 4 | Südtirol | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Padova | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 6 | Union Brescia | 1 - 1 | |
| 7 | Piacenza | 1 - 3 | |
| 8 | Modena | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Triestina | - | |
| 10 | Sambenedettese | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Virtus Verona | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Fermana | ||
| 13 | Vis Pesaro 1898 | - | |
| 14 | Cesena | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Gubbio | 2 - 1 | |
| 16 | Ravenna | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Imolese | ||
| 18 | ArzignanoChiampo | 3 - 0 | |
| 19 | Rimini | 1 - 0 | |
| 20 | Fano | 1 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Triestina | Vis Pesaro 1898 | |
| Pozíció | 9 | 13 |
| Pontok | 34 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 19 |
| Pontok | 19 | 11 |
Liga forma
| Triestina | Vis Pesaro 1898 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
4 11 |
7
6 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 5 |
3
2 7 |
Liga gólok
| Triestina | Vis Pesaro 1898 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
32 |
21
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
12 |
10
19 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (251) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (576) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.29 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 19% |
Triestina következő 6 mérkőzések
| 2020-02-23 | Ravenna | - | Triestina |
| 2020-07-05 | Südtirol | - | Triestina |
| 2020-07-09 | Potenza | - | Triestina |
| 2020-09-16 | Gorica | - | Triestina |
| 2020-09-17 | Triestina | - | Tabor Sezana |
| 2020-09-23 | Potenza | - | Triestina |
Vis Pesaro 1898 következő 6 mérkőzések
| 2020-02-22 | Fermana | - | Vis Pesaro 1898 |
| 2020-09-06 | Vis Pesaro 1898 | - | Ascoli |
| 2020-09-11 | Vis Pesaro 1898 | - | SPAL |
| 2020-09-19 | Empoli | - | Vis Pesaro 1898 |
| 2020-09-26 | Vis Pesaro 1898 | - | Legnago Salus |
| 2020-10-04 | Modena | - | Vis Pesaro 1898 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.25 | 4.33 |
| Valószínűség | 51% | 17% | 32% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 1.90 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.20 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-16 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!