Ligue 1 - Franciaország
szombat, 17.10.2026
19:45
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Troyes |
| Vendég: |
Lance |
| Távolság: |
254.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stade de l'Aube
|
| Befogadóképesség: |
20 400 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Vezetőedző |
| Hazai: |
Stephane Dumont (Fra) |
| Vendég: |
Yannick Cahuzac (Fra) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.00 |
3.80 |
1.80 |
X2 |
|
|
|
1.95 |
1.22 |
| 25% |
30% |
45% |
1.22 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.38 |
|
|
|
2.38 |
1.57 |
| 81% |
19% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
28% |
72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-02-04 |
Troyes
|
2 - 4 |
Lens
|
|
2023-01-28 |
Troyes
|
1 - 1 |
Lens
|
|
2022-09-09 |
Lens
|
1 - 0 |
Troyes
|
|
2022-05-14 |
Troyes
|
1 - 3 |
Lens
|
|
2021-11-05 |
Lens
|
4 - 0 |
Troyes
|
|
2020-02-04 |
Lens
|
1 - 0 |
Troyes
|
|
2019-08-24 |
Troyes
|
2 - 0 |
Lens
|
|
2019-08-13 |
Troyes
|
1 - 2 |
Lens
|
|
2019-05-24 |
Troyes
|
1 - 1 |
Lens
|
|
2019-01-28 |
Troyes
|
1 - 0 |
Lens
|
|
2018-08-18 |
Lens
|
2 - 0 |
Troyes
|
|
2018-02-07 |
Lens
|
1 - 0 |
Troyes
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
4 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
33% |
25% |
Troyes utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-11 |
Troyes
|
0 - 2 |
Marseille
|
|
2026-10-02 |
Dijon
|
2 - 2 |
Troyes
|
|
2026-09-19 |
Angers
|
2 - 0 |
Troyes
|
|
2026-09-13 |
Lille
|
2 - 0 |
Troyes
|
|
2026-09-06 |
Troyes
|
2 - 6 |
Strasbourg
|
|
2026-08-29 |
Lorient
|
1 - 2 |
Troyes
|
|
2026-08-22 |
Troyes
|
0 - 0 |
Paris FC
|
|
2026-08-14 |
Troyes
|
1 - 1 |
Panetolikos
|
|
2026-08-08 |
Auxerre
|
1 - 1 |
Troyes
|
|
2026-07-31 |
Troyes
|
5 - 2 |
GOAL FC
|
|
2026-07-25 |
Grenoble Foot
|
0 - 3 |
Troyes
|
|
2026-07-18 |
Troyes
|
1 - 0 |
Red Star Paris
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
5 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
42% |
25% |
Lens utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-13 |
Lens
|
0 - 2 |
Sporting CP
|
|
2026-10-09 |
Lens
|
2 - 1 |
Lyon
|
|
2026-09-18 |
Monaco
|
2 - 1 |
Lens
|
|
2026-09-13 |
Le Mans
|
2 - 2 |
Lens
|
|
2026-09-10 |
Slavia Praha
|
2 - 3 |
Lens
|
|
2026-09-05 |
Lens
|
0 - 1 |
Lorient
|
|
2026-08-29 |
Strasbourg
|
2 - 1 |
Lens
|
|
2026-08-22 |
Lens
|
5 - 2 |
Auxerre
|
|
2026-08-16 |
Lens
|
1 - 0 |
PSG
|
|
2026-08-08 |
Lens
|
0 - 2 |
Sunderland
|
|
2026-08-01 |
Lens
|
3 - 1 |
Villarreal
|
|
2026-07-25 |
Lens
|
2 - 2 |
Charleroi
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
42% |
Tabella Ligue 1
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Monaco |
6 |
4 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 2 |
Lille |
6 |
4 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
13 |
| 3 |
Rennes |
6 |
4 |
1 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 4 |
Lyon |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
11 |
| 5 |
Paris FC |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 6 |
PSG |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 7 |
Brest |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
8 |
| 8 |
Lorient |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 9 |
Nice |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 10 |
Lens |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
7 |
| 11 |
Strasbourg |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
7 |
| 12 |
Angers |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 13 |
Marseille |
6 |
2 |
0 |
4 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 14 |
Le Mans |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
6 |
| 15 |
Toulouse |
6 |
1 |
3 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
6 |
| 16 |
Auxerre |
6 |
2 |
0 |
4 |
8 |
16 |
-8 |
6 |
| 17 |
Troyes |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
4 |
| 18 |
Le Havre |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Troyes |
Lens |
| 1 |
Monaco |
|
2 - 1 |
| 2 |
Lille |
|
|
| 3 |
Rennes |
|
|
| 4 |
Lyon |
|
|
| 5 |
Paris FC |
0 - 0 |
|
| 6 |
PSG |
|
|
| 7 |
Brest |
|
|
| 8 |
Lorient |
|
|
| 9 |
Nice |
|
|
| 10 |
Lens |
|
- |
| 11 |
Strasbourg |
2 - 6 |
2 - 1 |
| 12 |
Angers |
|
|
| 13 |
Marseille |
0 - 2 |
|
| 14 |
Le Mans |
|
2 - 2 |
| 15 |
Toulouse |
|
|
| 16 |
Auxerre |
|
|
| 17 |
Troyes |
- |
|
| 18 |
Le Havre |
|
|
Csapat statisztika
| |
Troyes |
Lens |
| Győzelmek |
1 |
2 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
4 |
3 |
| Szerzett gólok |
4 |
11 |
| Kapott gólok |
13 |
10 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.67 |
1.83 |
| Átlagos kapott gólok |
2.17 |
1.67 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
33% |
83% |
| Mérkőzések kapott gólok |
83% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
83% |
| Felett 1.5 |
83% |
83% |
| Felett 2.5 |
33% |
83% |
| Felett 3.5 |
17% |
33% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
0 |
0 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
2 |
2 |
| Szerzett gólok |
2 |
4 |
| Kapott gólok |
8 |
6 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.67 |
1.33 |
| Átlagos kapott gólok |
2.67 |
2.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
33% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
100% |
| Felett 1.5 |
67% |
100% |
| Felett 2.5 |
33% |
100% |
| Felett 3.5 |
33% |
33% |
Teljes statisztika Ligue 1
| Mérkőzések (54) |
| Hazai győzelmek |
46% |
| Döntetlenek |
26% |
| Vendég győzelmek |
28% |
| Lejátszott mérkőzések |
18% |
| Gólok (157) |
| Meccsenkénti gólok |
2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
61% |
| Felett 1.5 |
78% |
| Felett 2.5 |
61% |
| Felett 3.5 |
35% |
Troyes következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Toulouse
|
- |
Troyes
|
|
2026-10-31 |
Troyes
|
- |
Le Mans
|
|
2026-11-07 |
PSG
|
- |
Troyes
|
|
2026-11-21 |
Troyes
|
- |
Le Havre
|
|
2026-11-28 |
Nice
|
- |
Troyes
|
|
2026-12-05 |
Troyes
|
- |
Lyon
|
Lens következő 6 mérkőzések
|
2026-10-21 |
Club Brugge
|
- |
Lens
|
|
2026-10-24 |
Lens
|
- |
Paris FC
|
|
2026-10-31 |
Lille
|
- |
Lens
|
|
2026-11-04 |
Lens
|
- |
Como
|
|
2026-11-07 |
Lens
|
- |
Marseille
|
|
2026-11-21 |
Lens
|
- |
Toulouse
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
4.00 |
3.80 |
1.80 |
| Valószínűség |
25% |
30% |
45% |
|
X2 @ 1.22 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.95 |
1.22 |
| Valószínűség |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.17 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.17 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.38 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Felett 2.5 @ 1.57 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.38 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
28% |
72% |
|
Alatt 3.5 @ 1.57 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.38 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Igen @ 1.53 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!