Örmény Kupa - Örményország
csütörtök, 14.05.2026
16:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Jereván |
| Vendég: |
Jereván |
| Stadion |
| Stadion: |
Urartu Stadium
|
| Befogadóképesség: |
5 000 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
16:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.33 |
1.92 |
X2 |
|
|
|
1.73 |
1.25 |
| 30% |
32% |
38% |
1.25 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.47 |
|
|
|
1.83 |
1.85 |
|
|
|
3.07 |
1.31 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2025-10-18 |
Noah
|
0 - 0 |
Banants
|
|
2025-10-05 |
Banants
|
0 - 0 |
Noah
|
|
2025-05-18 |
Banants
|
3 - 3 |
Noah
|
|
2024-11-01 |
Noah
|
2 - 1 |
Banants
|
|
2024-09-29 |
Banants
|
2 - 1 |
Noah
|
|
2024-04-23 |
Banants
|
0 - 1 |
Noah
|
|
2024-02-22 |
Noah
|
1 - 1 |
Banants
|
|
2023-10-21 |
Banants
|
1 - 0 |
Noah
|
|
2023-08-13 |
Noah
|
2 - 0 |
Banants
|
|
2023-05-08 |
Banants
|
1 - 0 |
Noah
|
|
2023-03-06 |
Noah
|
0 - 2 |
Banants
|
|
2022-10-23 |
Banants
|
3 - 1 |
Noah
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
4 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
33% |
17% |
Banants utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-10 |
Ararat
|
0 - 1 |
Banants
|
|
2026-05-03 |
Banants
|
0 - 2 |
Ararat-Armenia
|
|
2026-04-26 |
Banants
|
2 - 0 |
Van
|
|
2026-04-23 |
Pyunik
|
2 - 1 |
Banants
|
|
2026-04-19 |
Banants
|
1 - 3 |
Alashkert
|
|
2026-04-10 |
Van
|
1 - 2 |
Banants
|
|
2026-04-05 |
Banants
|
4 - 2 |
Gandzasar
|
|
2026-04-01 |
Banants
|
2 - 3 |
Ararat
|
|
2026-03-20 |
BKMA
|
0 - 1 |
Banants
|
|
2026-03-15 |
Banants
|
4 - 1 |
BKMA
|
|
2026-03-06 |
Gandzasar
|
2 - 2 |
Banants
|
|
2026-03-03 |
Ararat
|
0 - 3 |
Banants
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
8 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
67% |
42% |
Noah utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-10 |
Ararat-Armenia
|
0 - 4 |
Noah
|
|
2026-05-06 |
Gandzasar
|
1 - 4 |
Noah
|
|
2026-05-03 |
Noah
|
0 - 0 |
Pyunik
|
|
2026-04-29 |
Noah
|
0 - 0 |
Ararat-Armenia
|
|
2026-04-25 |
Alashkert
|
1 - 1 |
Noah
|
|
2026-04-20 |
Noah
|
2 - 0 |
Van
|
|
2026-04-16 |
Ararat-Armenia
|
0 - 1 |
Noah
|
|
2026-04-10 |
Gandzasar
|
0 - 3 |
Noah
|
|
2026-04-05 |
Noah
|
2 - 0 |
BKMA
|
|
2026-04-01 |
Noah
|
2 - 2 |
Pyunik
|
|
2026-03-22 |
Noah
|
3 - 0 |
Shirak
|
|
2026-03-16 |
Shirak
|
0 - 2 |
Noah
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
9 |
5 |
3 |
| 67% |
33% |
0% |
|
75% |
42% |
25% |
Banants következő 2 mérkőzések
|
2026-05-18 |
Shirak
|
- |
Banants
|
|
2026-05-27 |
Banants
|
- |
Noah
|
Noah következő 2 mérkőzések
|
2026-05-19 |
Noah
|
- |
Ararat
|
|
2026-05-23 |
Pyunik
|
- |
Noah
|
|
2026-05-27 |
Banants
|
- |
Noah
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.40 |
3.33 |
1.92 |
| Valószínűség |
30% |
32% |
38% |
|
X2 @ 1.25 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.73 |
1.25 |
| Valószínűség |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
3.47 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.83 |
1.85 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Felett 2.5 @ 1.83 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.07 |
1.31 |
| Valószínűség |
|
29% |
71% |
|
Alatt 3.5 @ 1.31 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.03 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Igen @ 1.70 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-14 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!