Barátságos mérkőzés
csütörtök, 12.03.2020
16:30
Varbergs BoIS
(Svédország)
Ljungskile
(Svédország)
elhalasztva
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Varberg |
| Vendég: |
Ljungskile |
| Távolság: |
125.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Paskbergsvallen
(Varberg / Sve)
|
| Befogadóképesség: |
4 500 (1 200) |
| Méretek: |
105 x 65 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
16:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.45 |
4.50 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.50 |
| 43% |
31% |
26% |
1.45 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
4.70 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.42 |
1.55 |
| 83% |
17% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
|
2016-10-29 |
Varbergs BoIS
|
2 - 1 |
Ljungskile
|
|
2016-06-27 |
Ljungskile
|
0 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2015-09-19 |
Ljungskile
|
1 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2015-05-20 |
Varbergs BoIS
|
1 - 1 |
Ljungskile
|
|
2014-11-02 |
Ljungskile
|
3 - 0 |
Varbergs BoIS
|
|
2014-06-26 |
Varbergs BoIS
|
1 - 3 |
Ljungskile
|
|
2013-09-23 |
Varbergs BoIS
|
0 - 4 |
Ljungskile
|
|
2013-05-27 |
Ljungskile
|
2 - 0 |
Varbergs BoIS
|
|
2013-02-16 |
Ljungskile
|
3 - 3 |
Varbergs BoIS
|
|
2012-08-11 |
Varbergs BoIS
|
3 - 1 |
Ljungskile
|
|
2012-05-16 |
Ljungskile
|
2 - 2 |
Varbergs BoIS
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
4 |
|
10 |
7 |
5 |
| 27% |
36% |
36% |
|
91% |
64% |
45% |
Varbergs BoIS utolsó 12 mérkőzések
|
2020-03-08 |
Varbergs BoIS
|
1 - 1 |
Brommapojkarna
|
|
2020-03-01 |
Sundsvall
|
1 - 4 |
Varbergs BoIS
|
|
2020-02-24 |
Hammarby
|
5 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2020-02-15 |
Norrby
|
1 - 4 |
Varbergs BoIS
|
|
2020-02-11 |
Malmö
|
1 - 3 |
Varbergs BoIS
|
|
2020-02-08 |
Falkenbergs
|
4 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2020-02-01 |
Varbergs BoIS
|
1 - 2 |
Halmstads
|
|
2020-01-25 |
GAIS Göteborg
|
0 - 2 |
Varbergs BoIS
|
|
2019-11-03 |
Varbergs BoIS
|
1 - 1 |
Mjallby
|
|
2019-10-27 |
Brommapojkarna
|
1 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2019-10-19 |
GAIS Göteborg
|
0 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2019-10-05 |
Varbergs BoIS
|
4 - 0 |
Västerås SK
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
7 |
6 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
58% |
50% |
Ljungskile utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-28 |
Fredrikstad
|
1 - 0 |
Ljungskile
|
|
2020-02-06 |
Ljungskile
|
1 - 1 |
Halmstads
|
|
2019-11-08 |
Häcken
|
1 - 1 |
Ljungskile
|
|
2019-11-02 |
Ljungskile
|
2 - 1 |
Torns IF
|
|
2019-10-26 |
Lunds BK
|
1 - 2 |
Ljungskile
|
|
2019-10-19 |
Ljungskile
|
2 - 1 |
Oddevold
|
|
2019-10-12 |
Utsiktens
|
0 - 0 |
Ljungskile
|
|
2019-10-05 |
Atvidabergs
|
1 - 1 |
Ljungskile
|
|
2019-09-29 |
Ljungskile
|
3 - 0 |
Värnamo
|
|
2019-09-21 |
Lindome GIF
|
2 - 0 |
Ljungskile
|
|
2019-09-15 |
Ljungskile
|
1 - 0 |
Tvaakers IF
|
|
2019-09-07 |
Eskilsminne
|
0 - 1 |
Ljungskile
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
4 |
0 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
33% |
0% |
Varbergs BoIS következő 6 mérkőzések
|
2020-06-15 |
Helsingborgs
|
- |
Varbergs BoIS
|
|
2020-06-18 |
Varbergs BoIS
|
- |
IFK Göteborg
|
|
2020-06-21 |
Malmö
|
- |
Varbergs BoIS
|
|
2020-06-29 |
Varbergs BoIS
|
- |
Falkenbergs
|
|
2020-07-02 |
Hammarby
|
- |
Varbergs BoIS
|
|
2020-07-06 |
Varbergs BoIS
|
- |
Kalmar
|
Ljungskile következő 6 mérkőzések
|
2020-06-17 |
Ljungskile
|
- |
Örgryte
|
|
2020-06-23 |
Jönköpings
|
- |
Ljungskile
|
|
2020-06-28 |
Ljungskile
|
- |
Trelleborgs
|
|
2020-07-04 |
Norrby
|
- |
Ljungskile
|
|
2020-07-08 |
Ljungskile
|
- |
Brage
|
|
2020-07-12 |
Västerås SK
|
- |
Ljungskile
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.45 |
4.50 |
5.25 |
| Valószínűség |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.45 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.12 |
2.50 |
| Valószínűség |
78% |
22% |
|
1X @ 1.12 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.15 |
4.70 |
| Valószínűség |
|
83% |
17% |
|
Felett 1.5 @ 1.15 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.35 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Felett 2.5 @ 1.57 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.42 |
1.55 |
| Valószínűség |
|
43% |
57% |
|
Alatt 3.5 @ 1.55 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.68 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Igen @ 1.68 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-12 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!