Ligakupa - Izland
szombat, 07.03.2020
16:00
6 - 0
(3 - 0, 3 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Reykjavik |
| Vendég: |
Akureyri |
| Távolság: |
248.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Vikingsvollur
|
| Befogadóképesség: |
1 149 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
4.50 |
4.50 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.37 |
| 41% |
29% |
30% |
1.50 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.50 |
|
|
|
1.40 |
2.87 |
|
|
|
2.10 |
1.66 |
| 81% |
19% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
42% |
58% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2019-09-22 |
Vikingur R.
|
2 - 3 |
KA Akureyri
|
|
2019-06-23 |
KA Akureyri
|
3 - 4 |
Vikingur R.
|
|
2019-05-28 |
Vikingur R.
|
1 - 1 |
KA Akureyri
|
|
2018-08-25 |
Vikingur R.
|
2 - 2 |
KA Akureyri
|
|
2018-06-03 |
KA Akureyri
|
4 - 1 |
Vikingur R.
|
|
2017-08-20 |
Vikingur R.
|
0 - 1 |
KA Akureyri
|
|
2017-05-27 |
KA Akureyri
|
2 - 2 |
Vikingur R.
|
|
2013-08-16 |
Vikingur R.
|
0 - 0 |
KA Akureyri
|
|
2013-06-08 |
KA Akureyri
|
0 - 1 |
Vikingur R.
|
|
2013-04-06 |
KA Akureyri
|
2 - 4 |
Vikingur R.
|
|
2012-08-01 |
Vikingur R.
|
0 - 1 |
KA Akureyri
|
|
2012-05-25 |
KA Akureyri
|
1 - 1 |
Vikingur R.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
6 |
6 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
50% |
50% |
Vikingur R. utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-28 |
Vikingur R.
|
2 - 0 |
Fylkir
|
|
2020-02-23 |
Keflavik IF
|
0 - 2 |
Vikingur R.
|
|
2020-02-16 |
Magni Grenivik
|
0 - 5 |
Vikingur R.
|
|
2020-01-30 |
KR Reykjavik
|
1 - 1 |
Vikingur R.
|
|
2020-01-24 |
Vikingur R.
|
4 - 0 |
Fram Reykjavík
|
|
2020-01-11 |
Vikingur R.
|
3 - 3 |
Leiknir R.
|
|
2019-11-21 |
Vikingur R.
|
4 - 0 |
Grotta
|
|
2019-09-28 |
Akranes
|
1 - 5 |
Vikingur R.
|
|
2019-09-22 |
Vikingur R.
|
2 - 3 |
KA Akureyri
|
|
2019-09-18 |
Fylkir
|
3 - 1 |
Vikingur R.
|
|
2019-09-14 |
Vikingur R.
|
1 - 0 |
Hafnarfjordur
|
|
2019-09-01 |
HK Kopavogur
|
1 - 3 |
Vikingur R.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
11 |
8 |
8 |
| 67% |
17% |
17% |
|
92% |
67% |
67% |
KA Akureyri utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-29 |
KA Akureyri
|
1 - 2 |
Keflavik IF
|
|
2020-02-22 |
Fram Reykjavík
|
1 - 3 |
KA Akureyri
|
|
2020-02-15 |
KA Akureyri
|
1 - 1 |
Fylkir
|
|
2019-11-30 |
Valur Reykjavík
|
2 - 0 |
KA Akureyri
|
|
2019-11-23 |
Stjarnan
|
4 - 1 |
KA Akureyri
|
|
2019-09-28 |
KA Akureyri
|
4 - 2 |
Fylkir
|
|
2019-09-22 |
Vikingur R.
|
2 - 3 |
KA Akureyri
|
|
2019-09-15 |
KA Akureyri
|
1 - 1 |
HK Kopavogur
|
|
2019-08-31 |
Grindavik
|
0 - 2 |
KA Akureyri
|
|
2019-08-25 |
KA Akureyri
|
0 - 0 |
KR Reykjavik
|
|
2019-08-18 |
Vestmannaeyjar
|
1 - 1 |
KA Akureyri
|
|
2019-08-11 |
KA Akureyri
|
4 - 2 |
Stjarnan
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
6 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
50% |
42% |
Tabella Úrvalsdeild
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
KR Reykjavik |
22 |
16 |
4 |
2 |
44 |
23 |
+21 |
52 |
| 2 |
Breidablik |
22 |
11 |
5 |
6 |
45 |
31 |
+14 |
38 |
| 3 |
Hafnarfjordur |
22 |
11 |
4 |
7 |
40 |
36 |
+4 |
37 |
| 4 |
Stjarnan |
22 |
9 |
8 |
5 |
40 |
34 |
+6 |
35 |
| 5 |
KA Akureyri |
22 |
9 |
4 |
9 |
34 |
34 |
0 |
31 |
| 6 |
Valur Reykjavík |
22 |
8 |
5 |
9 |
38 |
34 |
+4 |
29 |
| 7 |
Vikingur R. |
22 |
7 |
7 |
8 |
37 |
35 |
+2 |
28 |
| 8 |
Fylkir |
22 |
8 |
4 |
10 |
38 |
44 |
-6 |
28 |
| 9 |
HK Kopavogur |
22 |
7 |
6 |
9 |
29 |
29 |
0 |
27 |
| 10 |
Akranes |
22 |
7 |
6 |
9 |
27 |
32 |
-5 |
27 |
| 11 |
Grindavik |
22 |
3 |
11 |
8 |
17 |
28 |
-11 |
20 |
| 12 |
Vestmannaeyjar |
22 |
2 |
4 |
16 |
23 |
52 |
-29 |
10 |
Vikingur R. következő 6 mérkőzések
|
2020-03-13 |
Vikingur R.
|
- |
Fram Reykjavík
|
|
2020-06-01 |
Vikingur R.
|
- |
Stjarnan
|
|
2020-06-07 |
KR Reykjavik
|
- |
Vikingur R.
|
|
2020-06-15 |
Vikingur R.
|
- |
Fjolnir
|
|
2020-06-20 |
KA Akureyri
|
- |
Vikingur R.
|
|
2020-06-25 |
Vikingur Ol.
|
- |
Vikingur R.
|
KA Akureyri következő 6 mérkőzések
|
2020-06-14 |
Akranes
|
- |
KA Akureyri
|
|
2020-06-20 |
KA Akureyri
|
- |
Vikingur R.
|
|
2020-06-24 |
KA Akureyri
|
- |
Leiknir R.
|
|
2020-06-28 |
Stjarnan
|
- |
KA Akureyri
|
|
2020-07-05 |
KA Akureyri
|
- |
Breidablik
|
|
2020-07-09 |
Fylkir
|
- |
KA Akureyri
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.50 |
4.50 |
4.50 |
| Valószínűség |
41% |
29% |
30% |
|
1 @ 1.50 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.37 |
| Valószínűség |
70% |
30% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.12 |
5.50 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.12 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.40 |
2.87 |
| Valószínűség |
|
62% |
38% |
|
Felett 2.5 @ 1.40 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.66 |
| Valószínűség |
|
42% |
58% |
|
Alatt 3.5 @ 1.66 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.37 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Igen @ 1.53 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-07 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!