Szuperliga - Albánia
hétfő, 02.11.2026
12:30
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Vore |
| Vendég: |
Tirana |
| Távolság: |
15.6 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:30 (13:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.59 |
3.21 |
2.32 |
X2 |
|
|
|
1.48 |
1.39 |
| 33% |
24% |
43% |
1.39 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.24 |
|
|
|
1.92 |
1.78 |
|
|
|
3.31 |
1.28 |
| 75% |
25% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
|
2026-08-23 |
Dinamo City
|
0 - 1 |
Vora FK
|
|
2026-05-06 |
Dinamo City
|
2 - 2 |
Vora FK
|
|
2026-02-28 |
Vora FK
|
1 - 2 |
Dinamo City
|
|
2025-12-19 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Vora FK
|
|
2025-10-24 |
Vora FK
|
0 - 2 |
Dinamo City
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
4 |
3 |
1 |
| 20% |
20% |
60% |
|
80% |
60% |
20% |
Vora FK utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-28 |
Vora FK
|
2 - 1 |
Vllaznia
|
|
2026-10-24 |
Laci
|
1 - 0 |
Vora FK
|
|
2026-10-18 |
Vora FK
|
4 - 1 |
Partizani
|
|
2026-10-10 |
Elbasani
|
1 - 1 |
Vora FK
|
|
2026-09-26 |
Vora FK
|
2 - 0 |
Korabi Peshkopi
|
|
2026-09-19 |
Vora FK
|
1 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2026-09-12 |
Teuta
|
2 - 0 |
Vora FK
|
|
2026-09-06 |
KF Tirana
|
4 - 0 |
Vora FK
|
|
2026-08-31 |
Vora FK
|
1 - 3 |
Egnatia
|
|
2026-08-23 |
Dinamo City
|
0 - 1 |
Vora FK
|
|
2026-05-22 |
Vora FK
|
1 - 3 |
Partizani
|
|
2026-05-10 |
Vora FK
|
5 - 2 |
Bylis Ballsh
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
6 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
50% |
42% |
Dinamo City utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-29 |
KF Tirana
|
1 - 1 |
Dinamo City
|
|
2026-10-25 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Egnatia
|
|
2026-10-16 |
Dinamo City
|
0 - 2 |
Teuta
|
|
2026-10-11 |
Vllaznia
|
1 - 0 |
Dinamo City
|
|
2026-09-26 |
Dinamo City
|
4 - 1 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-09-19 |
Dinamo City
|
3 - 1 |
Laci
|
|
2026-09-12 |
Partizani
|
2 - 4 |
Dinamo City
|
|
2026-09-06 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-08-31 |
Skenderbeu
|
0 - 1 |
Dinamo City
|
|
2026-08-27 |
Paphos
|
2 - 2 |
Dinamo City
|
|
2026-08-23 |
Dinamo City
|
0 - 1 |
Vora FK
|
|
2026-08-20 |
Dinamo City
|
1 - 1 |
Paphos
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
33% |
Tabella Szuperliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Egnatia |
10 |
8 |
0 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 2 |
Teuta |
9 |
6 |
2 |
1 |
14 |
3 |
+11 |
20 |
| 3 |
Dinamo City |
9 |
5 |
1 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
16 |
| 4 |
Elbasani |
10 |
3 |
5 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 5 |
KF Tirana |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 6 |
Skenderbeu |
10 |
2 |
5 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
11 |
| 7 |
Vora FK |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
11 |
| 7 |
Laci |
10 |
3 |
2 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
11 |
| 9 |
Vllaznia |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 10 |
Partizani |
9 |
1 |
1 |
7 |
10 |
21 |
-11 |
4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Vora FK |
|
| Dinamo City |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Vora FK |
Dinamo City |
| 1 |
Egnatia |
1 - 3 |
|
| 2 |
Teuta |
|
|
| 3 |
Dinamo City |
|
- |
| 4 |
Elbasani |
|
|
| 5 |
KF Tirana |
|
1 - 1 |
| 6 |
Skenderbeu |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Vora FK |
- |
|
| 7 |
Laci |
|
|
| 9 |
Vllaznia |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 10 |
Partizani |
4 - 1 |
2 - 4 |
Csapat statisztika
| |
Vora FK |
Dinamo City |
| Győzelmek |
3 |
5 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
4 |
3 |
| Szerzett gólok |
10 |
13 |
| Kapott gólok |
14 |
10 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.11 |
1.44 |
| Átlagos kapott gólok |
1.56 |
1.11 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
67% |
67% |
| Mérkőzések kapott gólok |
89% |
89% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
56% |
56% |
| Felett 1.5 |
78% |
67% |
| Felett 2.5 |
44% |
44% |
| Felett 3.5 |
33% |
22% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
2 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
1 |
1 |
| Szerzett gólok |
8 |
6 |
| Kapott gólok |
6 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
1.50 |
| Átlagos kapott gólok |
1.50 |
1.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
75% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
100% |
50% |
| Felett 1.5 |
100% |
50% |
| Felett 2.5 |
75% |
25% |
| Felett 3.5 |
50% |
25% |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (48) |
| Hazai győzelmek |
48% |
| Döntetlenek |
25% |
| Vendég győzelmek |
27% |
| Lejátszott mérkőzések |
27% |
| Gólok (126) |
| Meccsenkénti gólok |
2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
62% |
| Felett 1.5 |
83% |
| Felett 2.5 |
50% |
| Felett 3.5 |
25% |
Vora FK következő 6 mérkőzések
|
2026-11-08 |
Egnatia
|
- |
Vora FK
|
|
2026-11-22 |
Vora FK
|
- |
KF Tirana
|
|
2026-11-28 |
Vora FK
|
- |
Teuta
|
|
2026-12-02 |
Skenderbeu
|
- |
Vora FK
|
|
2026-12-06 |
Vora FK
|
- |
Elbasani
|
|
2026-12-12 |
Partizani
|
- |
Vora FK
|
Dinamo City következő 6 mérkőzések
|
2026-11-08 |
Dinamo City
|
- |
Skenderbeu
|
|
2026-11-22 |
Elbasani
|
- |
Dinamo City
|
|
2026-11-28 |
Dinamo City
|
- |
Partizani
|
|
2026-12-02 |
Laci
|
- |
Dinamo City
|
|
2026-12-06 |
Dinamo City
|
- |
Vllaznia
|
|
2026-12-12 |
Teuta
|
- |
Dinamo City
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.59 |
3.21 |
2.32 |
| Valószínűség |
33% |
24% |
43% |
|
X2 @ 1.39 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.48 |
1.39 |
| Valószínűség |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.39 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.28 |
3.24 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.28 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.92 |
1.78 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 2.5 @ 1.78 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.31 |
1.28 |
| Valószínűség |
|
26% |
74% |
|
Alatt 3.5 @ 1.28 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.74 |
1.97 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Igen @ 1.74 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-02 00:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!