Erste Liga - Ausztria
vasárnap, 23.02.2020
11:30
11:30

Wacker Innsbr.

Vorwarts Steyr
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Innsbruck |
| Vendég: | Steyr |
| Távolság: | 242.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tivoli Neu |
| Befogadóképesség: | 16 008 (15 200) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 3.80 | X2 | 1.25 | 1.80 | |||
| 37% | 20% | 43% | 1.80 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 80% | 20% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2019-07-26 | Vorwarts Steyr | 2 - 0 | Wacker Innsbr. |
Wacker Innsbr. utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-07 | St. Pölten | 2 - 2 | Wacker Innsbr. |
| 2019-11-29 | Wacker Innsbr. | 1 - 1 | Horn |
| 2019-11-22 | Horn | 0 - 1 | Wacker Innsbr. |
| 2019-11-08 | Wacker Innsbr. | 2 - 4 | A. Klagenfurt |
| 2019-11-03 | Austria Lustenau | 2 - 3 | Wacker Innsbr. |
| 2019-10-30 | Wacker Innsbr. | 1 - 0 | Wolfsberger AC |
| 2019-10-25 | Wacker Innsbr. | 2 - 3 | SV Ried |
| 2019-10-18 | Austria Wien II | 1 - 2 | Wacker Innsbr. |
| 2019-10-11 | Wacker Innsbr. | 1 - 3 | Vaduz |
| 2019-10-04 | Wacker Innsbr. | 1 - 2 | Kapfenberg |
| 2019-09-28 | Wacker Innsbr. | 0 - 3 | Lafnitz |
| 2019-09-24 | Grazer AK | 1 - 2 | Wacker Innsbr. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 42% |
Vorwarts Steyr utolsó 12 mérkőzések
| 2019-11-30 | Vorwarts Steyr | 2 - 0 | Kapfenberg |
| 2019-11-22 | Kapfenberg | 2 - 1 | Vorwarts Steyr |
| 2019-11-14 | Vorwarts Steyr | 1 - 1 | St. Pölten |
| 2019-11-09 | Liefering | 1 - 3 | Vorwarts Steyr |
| 2019-11-01 | Vorwarts Steyr | 2 - 2 | Grazer AK |
| 2019-10-25 | Lafnitz | 1 - 1 | Vorwarts Steyr |
| 2019-10-18 | Vorwarts Steyr | 3 - 1 | Austria Lustenau |
| 2019-10-04 | SV Ried | 1 - 0 | Vorwarts Steyr |
| 2019-09-29 | A. Klagenfurt | 1 - 1 | Vorwarts Steyr |
| 2019-09-25 | Vorwarts Steyr | 3 - 4 | SV Ried |
| 2019-09-22 | Vorwarts Steyr | 0 - 0 | Austria Wien II |
| 2019-09-13 | Amstetten | 2 - 1 | Vorwarts Steyr |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Erste Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SV Ried | 17 | +20 | 39 |
| 2 | A. Klagenfurt | 17 | +15 | 36 |
| 3 | Lafnitz | 17 | +6 | 27 |
| 4 | Austria Lustenau | 17 | +2 | 26 |
| 5 | Vorwarts Steyr | 16 | +7 | 25 |
| 6 | Wacker Innsbr. | 16 | -4 | 23 |
| 7 | Juniors OO | 17 | -1 | 22 |
| 8 | Amstetten | 17 | -2 | 22 |
| 9 | Liefering | 17 | -1 | 21 |
| 10 | Dornbirn 1913 | 17 | -3 | 21 |
| 11 | Blau-Weiss Linz | 17 | -7 | 19 |
| 12 | Austria Wien II | 17 | -1 | 18 |
| 13 | Grazer AK | 16 | -4 | 18 |
| 14 | Horn | 17 | -4 | 17 |
| 15 | FAC Wien | 16 | -7 | 17 |
| 16 | Kapfenberg | 17 | -16 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wacker Innsbr. | |
| Vorwarts Steyr | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wacker Innsbr. | Vorwarts Steyr |
|---|---|---|---|
| 1 | SV Ried | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | A. Klagenfurt | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 3 | Lafnitz | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Austria Lustenau | ||
| 5 | Vorwarts Steyr | - | |
| 6 | Wacker Innsbr. | - | |
| 7 | Juniors OO | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Amstetten | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Liefering | 1 - 3 | |
| 10 | Dornbirn 1913 | 1 - 0 | |
| 11 | Blau-Weiss Linz | ||
| 12 | Austria Wien II | ||
| 13 | Grazer AK | 2 - 0 | |
| 14 | Horn | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 15 | FAC Wien | ||
| 16 | Kapfenberg | 1 - 2 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Wacker Innsbr. | Vorwarts Steyr | |
| Pozíció | 6 | 5 |
| Pontok | 23 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 13 |
| Pontok | 13 | 8 |
Liga forma
| Wacker Innsbr. | Vorwarts Steyr | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 7 |
7
4 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 4 |
2
2 4 |
Liga gólok
| Wacker Innsbr. | Vorwarts Steyr | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
25 |
25
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
15 |
12
12 |
Teljes statisztika Erste Liga
| Mérkőzések (134) | |
| Hazai győzelmek | 34% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (450) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.36 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.65 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.71 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 68% |
| Felett 1.5 | 87% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 45% |
Wacker Innsbr. következő 6 mérkőzések
| 2020-03-01 | Dornbirn 1913 | - | Wacker Innsbr. |
| 2020-03-04 | Austria Lustenau | - | Wacker Innsbr. |
| 2020-03-07 | Wacker Innsbr. | - | FAC Wien |
| 2020-03-13 | Juniors OO | - | Wacker Innsbr. |
| 2020-05-29 | Dornbirn 1913 | - | Wacker Innsbr. |
| 2020-06-06 | Juniors OO | - | Wacker Innsbr. |
Vorwarts Steyr következő 6 mérkőzések
| 2020-02-28 | Vorwarts Steyr | - | Juniors OO |
| 2020-03-06 | Blau-Weiss Linz | - | Vorwarts Steyr |
| 2020-03-13 | FAC Wien | - | Vorwarts Steyr |
| 2020-05-30 | Vorwarts Steyr | - | Juniors OO |
| 2020-06-05 | FAC Wien | - | Vorwarts Steyr |
| 2020-06-10 | Vorwarts Steyr | - | Horn |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.60 | 3.80 |
| Valószínűség | 37% | 20% | 43% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.30 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 1.53 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-23 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!