3. Liga - Németország
szombat, 05.09.2026
13:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Mannheim |
| Vendég: |
Verl |
| Távolság: |
266.2 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.35 |
3.60 |
2.50 |
1 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 91% |
5% |
3% |
2.35 |
|
|
|
97% |
3% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 94% |
6% |
|
|
|
88% |
12% |
|
|
|
61% |
39% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-01-17 |
Verl
|
5 - 2 |
Waldhof Mannheim
|
|
2025-08-02 |
Waldhof Mannheim
|
2 - 2 |
Verl
|
|
2025-02-01 |
Waldhof Mannheim
|
2 - 2 |
Verl
|
|
2024-08-25 |
Verl
|
1 - 1 |
Waldhof Mannheim
|
|
2024-04-27 |
Verl
|
1 - 1 |
Waldhof Mannheim
|
|
2023-11-24 |
Waldhof Mannheim
|
1 - 2 |
Verl
|
|
2023-02-06 |
Waldhof Mannheim
|
1 - 1 |
Verl
|
|
2022-08-07 |
Verl
|
2 - 2 |
Waldhof Mannheim
|
|
2022-03-12 |
Verl
|
1 - 3 |
Waldhof Mannheim
|
|
2021-10-03 |
Waldhof Mannheim
|
2 - 1 |
Verl
|
|
2021-05-15 |
Verl
|
0 - 1 |
Waldhof Mannheim
|
|
2021-01-08 |
Waldhof Mannheim
|
2 - 2 |
Verl
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
11 |
8 |
6 |
| 25% |
58% |
17% |
|
92% |
67% |
50% |
Waldhof Mannheim utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-30 |
Havelse
|
3 - 2 |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-08-21 |
Waldhof Mannheim
|
0 - 0 |
Kaiserslautern
|
|
2026-08-16 |
Hansa Rostock
|
3 - 3 |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-08-07 |
Waldhof Mannheim
|
2 - 1 |
Düsseldorf
|
|
2026-08-01 |
Waldhof Mannheim
|
0 - 1 |
Eintracht Fr.
|
|
2026-07-23 |
Waldhof Mannheim
|
4 - 1 |
Liefering
|
|
2026-07-18 |
Nürnberg
|
3 - 2 |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-07-11 |
Thun
|
1 - 2 |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-05-16 |
Ingolstadt
|
5 - 1 |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-05-09 |
Waldhof Mannheim
|
1 - 0 |
Jahn Regensburg
|
|
2026-05-02 |
Saarbrucken
|
2 - 0 |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-04-25 |
Waldhof Mannheim
|
2 - 2 |
Schweinfurt 05
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Verl utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
Verl
|
1 - 2 |
Fortuna Köln
|
|
2026-08-24 |
Verl
|
0 - 3 |
Hamburger
|
|
2026-08-15 |
Verl
|
2 - 4 |
Duisburg
|
|
2026-08-09 |
Alemannia Aachen
|
4 - 1 |
Verl
|
|
2026-08-01 |
RB Leipzig
|
4 - 0 |
Verl
|
|
2026-07-18 |
Wolfsburg
|
3 - 0 |
Verl
|
|
2026-05-16 |
Verl
|
3 - 0 |
Munchen 1860
|
|
2026-05-09 |
Rot-Weiss Essen
|
1 - 0 |
Verl
|
|
2026-05-02 |
Verl
|
4 - 0 |
Havelse
|
|
2026-04-25 |
Osnabrück
|
2 - 1 |
Verl
|
|
2026-04-18 |
Verl
|
2 - 0 |
Viktoria Koln
|
|
2026-04-12 |
Erzgebirge Aue
|
1 - 1 |
Verl
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
11 |
9 |
4 |
| 25% |
8% |
67% |
|
92% |
75% |
33% |
Tabella 3. Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Duisburg |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
9 |
| 2 |
Hansa Rostock |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
7 |
+3 |
7 |
| 3 |
Hoffenheim II |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
6 |
| 4 |
Viktoria Koln |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
6 |
| 5 |
Saarbrucken |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
6 |
| 6 |
Meppen |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 7 |
Ingolstadt |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
5 |
| 8 |
Würzburger |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
4 |
| 9 |
Waldhof Mannheim |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
4 |
| 10 |
Alemannia Aachen |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 11 |
Fortuna Köln |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 12 |
Pr. Münster |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 13 |
Rot-Weiss Essen |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 14 |
Havelse |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 15 |
Jahn Regensburg |
3 |
1 |
0 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
| 16 |
Stuttgart II |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 17 |
Düsseldorf |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 18 |
Sonnenhof |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 19 |
Wehen Wiesbaden |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
1 |
| 20 |
Verl |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
10 |
-6 |
0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Waldhof Mannheim |
|
| Verl |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Waldhof Mannheim |
Verl |
| 1 |
Duisburg |
|
|
| 2 |
Hansa Rostock |
|
|
| 3 |
Hoffenheim II |
|
|
| 4 |
Viktoria Koln |
|
|
| 5 |
Saarbrucken |
|
|
| 6 |
Meppen |
|
|
| 7 |
Ingolstadt |
|
|
| 8 |
Würzburger |
|
|
| 9 |
Waldhof Mannheim |
- |
|
| 10 |
Alemannia Aachen |
|
4 - 1 |
| 11 |
Fortuna Köln |
|
|
| 12 |
Pr. Münster |
|
|
| 13 |
Rot-Weiss Essen |
|
|
| 14 |
Havelse |
|
|
| 15 |
Jahn Regensburg |
|
|
| 16 |
Stuttgart II |
|
|
| 17 |
Düsseldorf |
2 - 1 |
|
| 18 |
Sonnenhof |
|
|
| 19 |
Wehen Wiesbaden |
|
|
| 20 |
Verl |
|
- |
Csapat statisztika
| |
Waldhof Mannheim |
Verl |
| Győzelmek |
1 |
0 |
| Döntetlenek |
1 |
0 |
| Vereségek |
1 |
3 |
| Szerzett gólok |
7 |
4 |
| Kapott gólok |
7 |
10 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.33 |
1.33 |
| Átlagos kapott gólok |
2.33 |
3.33 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
100% |
100% |
| Felett 1.5 |
100% |
100% |
| Felett 2.5 |
100% |
100% |
| Felett 3.5 |
67% |
67% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
1 |
0 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
0 |
1 |
| Szerzett gólok |
2 |
1 |
| Kapott gólok |
1 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
4.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
100% |
100% |
| Felett 1.5 |
100% |
100% |
| Felett 2.5 |
100% |
100% |
| Felett 3.5 |
0% |
100% |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (30) |
| Hazai győzelmek |
43% |
| Döntetlenek |
17% |
| Vendég győzelmek |
40% |
| Lejátszott mérkőzések |
8% |
| Gólok (108) |
| Meccsenkénti gólok |
3.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.93 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.67 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
60% |
| Felett 1.5 |
83% |
| Felett 2.5 |
67% |
| Felett 3.5 |
50% |
Waldhof Mannheim következő 6 mérkőzések
|
2026-09-13 |
Wehen Wiesbaden
|
- |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-09-16 |
Waldhof Mannheim
|
- |
Rot-Weiss Essen
|
|
2026-09-20 |
Waldhof Mannheim
|
- |
Pr. Münster
|
|
2026-10-10 |
Sonnenhof
|
- |
Waldhof Mannheim
|
|
2026-10-13 |
Waldhof Mannheim
|
- |
Ingolstadt
|
|
2026-10-17 |
Würzburger
|
- |
Waldhof Mannheim
|
Verl következő 6 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Verl
|
- |
Meppen
|
|
2026-09-15 |
Sonnenhof
|
- |
Verl
|
|
2026-09-18 |
Verl
|
- |
Würzburger
|
|
2026-10-10 |
Düsseldorf
|
- |
Verl
|
|
2026-10-13 |
Verl
|
- |
Jahn Regensburg
|
|
2026-10-17 |
Hoffenheim II
|
- |
Verl
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.35 |
3.60 |
2.50 |
| Valószínűség |
91% |
5% |
3% |
|
1 @ 2.35 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.44 |
1.53 |
| Valószínűség |
97% |
3% |
|
1X @ 1.44 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.13 |
6.00 |
| Valószínűség |
|
94% |
6% |
|
Felett 1.5 @ 1.13 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.70 |
| Valószínűség |
|
88% |
12% |
|
Felett 2.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.67 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Felett 3.5 @ 2.10 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.40 |
2.75 |
| Valószínűség |
|
86% |
14% |
|
Igen @ 1.40 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-02 04:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!