Premier Division - Írország
péntek, 21.02.2020
19:45
19:45

Waterford

Bohemians
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Waterford |
| Vendég: | Dublin |
| Távolság: | 132.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Waterford Regional Sports Centre |
| Befogadóképesség: | 3 100 |
| Méretek: | 96 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.00 | 2.30 | X | 1.53 | 1.33 | |||
| 32% | 32% | 36% | 3.00 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 2% | 98% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-09-13 | Bohemians | 1 - 2 | Waterford |
| 2019-06-28 | Waterford | 1 - 2 | Bohemians |
| 2019-04-26 | Bohemians | 0 - 0 | Waterford |
| 2019-03-01 | Waterford | 0 - 0 | Bohemians |
| 2018-10-05 | Bohemians | 1 - 3 | Waterford |
| 2018-07-06 | Waterford | 1 - 1 | Bohemians |
| 2018-04-30 | Bohemians | 0 - 1 | Waterford |
| 2018-03-12 | Waterford | 1 - 0 | Bohemians |
| 2007-09-14 | Waterford | 0 - 0 | Bohemians |
| 2007-06-25 | Bohemians | 1 - 0 | Waterford |
| 2007-03-30 | Waterford | 0 - 1 | Bohemians |
| 2006-09-22 | Bohemians | 3 - 1 | Waterford |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 42% | 33% | 17% |
Waterford utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-14 | St. Patricks | 0 - 1 | Waterford |
| 2020-02-01 | Waterford | 1 - 0 | Bray Wanderers |
| 2020-01-18 | Wexford Youths | 1 - 3 | Waterford |
| 2019-10-25 | Waterford | 4 - 2 | UC Dublin |
| 2019-10-18 | Finn Harps | 1 - 0 | Waterford |
| 2019-10-11 | Stenhousemuir | 3 - 2 | Waterford |
| 2019-10-08 | Waterford | 2 - 0 | Sligo Rovers |
| 2019-10-04 | St. Patricks | 0 - 2 | Waterford |
| 2019-09-20 | Waterford | 0 - 1 | Dundalk |
| 2019-09-13 | Bohemians | 1 - 2 | Waterford |
| 2019-09-09 | Waterford | 1 - 3 | Dundalk |
| 2019-09-02 | Cork City | 1 - 2 | Waterford |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 67% | 0% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Bohemians utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-15 | Bohemians | 0 - 1 | Shamrock Rovers |
| 2020-01-28 | Drogheda Utd | 2 - 4 | Bohemians |
| 2020-01-21 | Bohemians | 2 - 0 | Longford Town |
| 2019-10-25 | Bohemians | 2 - 1 | Sligo Rovers |
| 2019-10-18 | St. Patricks | 0 - 0 | Bohemians |
| 2019-10-11 | Bohemians | 2 - 1 | Dundalk |
| 2019-10-04 | Bohemians | 1 - 0 | Cork City |
| 2019-09-27 | Bohemians | 0 - 2 | Shamrock Rovers |
| 2019-09-20 | Derry City | 0 - 0 | Bohemians |
| 2019-09-13 | Bohemians | 1 - 2 | Waterford |
| 2019-09-07 | Airdrieonians | 3 - 2 | Bohemians |
| 2019-08-30 | Shamrock Rovers | 1 - 0 | Bohemians |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Tabella Premier Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dundalk | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Waterford | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Finn Harps | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Shamrock Rovers | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Shelbourne | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Bohemians | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Derry City | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Cork City | 1 | -1 | 0 |
| 6 | St. Patricks | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Sligo Rovers | 1 | -1 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Waterford | |
| Bohemians | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Waterford | Bohemians | |
| Pozíció | 1 | 6 |
| Pontok | 3 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 6 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Waterford | Bohemians | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Waterford | Bohemians | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
0
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Premier Division
| Mérkőzések (5) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 60% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (5) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.60 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 40% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 0% |
| Felett 1.5 | 0% |
| Felett 2.5 | 0% |
| Felett 3.5 | 0% |
Waterford következő 6 mérkőzések
| 2020-02-24 | Waterford | - | Shamrock Rovers |
| 2020-02-29 | Sligo Rovers | - | Waterford |
| 2020-03-06 | Waterford | - | Derry City |
| 2020-03-13 | Shelbourne | - | Waterford |
| 2020-08-01 | Shelbourne | - | Waterford |
| 2020-08-04 | Sligo Rovers | - | Waterford |
Bohemians következő 6 mérkőzések
| 2020-02-24 | Bohemians | - | Sligo Rovers |
| 2020-02-28 | Derry City | - | Bohemians |
| 2020-03-06 | Bohemians | - | Shelbourne |
| 2020-03-13 | Cork City | - | Bohemians |
| 2020-08-02 | Cork City | - | Bohemians |
| 2020-08-07 | Bohemians | - | Dundalk |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.00 | 2.30 |
| Valószínűség | 32% | 32% | 36% |
| X @ 3.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.33 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.75 | |
| Valószínűség | 2% | 98% | |
| Alatt 1.5 @ 2.75 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 5% | 95% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.20 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 5% | 95% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-21 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!