League One - Anglia
kedd, 11.02.2020
19:45
19:45

Wimbledon

Ipswich
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Ipswich |
| Távolság: | 107.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kingsmeadow |
| Befogadóképesség: | 4 850 (2 025) |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.40 | 2.10 | 2 | 1.66 | 1.28 | |||
| 24% | 31% | 45% | 2.10 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-20 | Ipswich | 2 - 1 | Wimbledon |
Wimbledon utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-08 | Wimbledon | 1 - 2 | Fleetwood |
| 2020-02-01 | Accrington | 2 - 1 | Wimbledon |
| 2020-01-28 | Wimbledon | 2 - 2 | Burton Albion |
| 2020-01-18 | Wimbledon | 1 - 0 | Peterborough |
| 2020-01-11 | Portsmouth | 2 - 1 | Wimbledon |
| 2020-01-01 | Wimbledon | 1 - 1 | Southend |
| 2019-12-29 | Wimbledon | 1 - 2 | Oxford Utd |
| 2019-12-26 | Bristol Rovers | 1 - 2 | Wimbledon |
| 2019-12-21 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | Wimbledon |
| 2019-12-14 | Wimbledon | 2 - 1 | Doncaster |
| 2019-12-07 | Bolton | 2 - 2 | Wimbledon |
| 2019-11-23 | Wimbledon | 1 - 0 | Gillingham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 8 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 67% | 17% |
Ipswich utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-08 | Sunderland | 1 - 0 | Ipswich |
| 2020-02-01 | Ipswich | 1 - 4 | Peterborough |
| 2020-01-28 | Rotherham | 1 - 0 | Ipswich |
| 2020-01-25 | Ipswich | 1 - 0 | Lincoln |
| 2020-01-18 | Tranmere Rovers | 1 - 2 | Ipswich |
| 2020-01-14 | Oxford Utd | 0 - 0 | Ipswich |
| 2020-01-11 | Ipswich | 4 - 1 | Accrington |
| 2020-01-04 | Exeter | 2 - 1 | Ipswich |
| 2020-01-01 | Wycombe | 1 - 1 | Ipswich |
| 2019-12-29 | Lincoln | 5 - 3 | Ipswich |
| 2019-12-26 | Ipswich | 0 - 0 | Gillingham |
| 2019-12-21 | Portsmouth | 1 - 0 | Ipswich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 42% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rotherham | 30 | +24 | 56 |
| 2 | Wycombe | 30 | +4 | 53 |
| 3 | Peterborough | 31 | +23 | 52 |
| 4 | Coventry | 28 | +12 | 51 |
| 5 | Portsmouth | 28 | +14 | 50 |
| 6 | Sunderland | 29 | +12 | 48 |
| 7 | Ipswich | 30 | +11 | 48 |
| 8 | Doncaster | 29 | +16 | 45 |
| 9 | Fleetwood | 28 | +9 | 45 |
| 10 | Oxford Utd | 28 | +14 | 44 |
| 11 | Burton Albion | 29 | +3 | 42 |
| 12 | Gillingham | 29 | +6 | 40 |
| 13 | Bristol Rovers | 29 | -8 | 38 |
| 14 | Blackpool | 28 | +2 | 37 |
| 15 | Lincoln | 31 | -2 | 37 |
| 16 | Shrewsbury | 28 | -7 | 35 |
| 17 | Accrington | 29 | -4 | 33 |
| 18 | Rochdale | 30 | -13 | 33 |
| 19 | MK Dons | 30 | -9 | 32 |
| 20 | Wimbledon | 29 | -9 | 28 |
| 21 | Tranmere Rovers | 29 | -25 | 22 |
| 22 | Southend | 29 | -39 | 16 |
| 23 | Bolton | 27 | -34 | 11 |
| 24 | Bury | 0 | 0 | -12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Wimbledon | |
| Ipswich | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Wimbledon | Ipswich |
|---|---|---|---|
| 1 | Rotherham | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Wycombe | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Peterborough | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Coventry | 1 - 1 | |
| 5 | Portsmouth | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Sunderland | 1 - 0 | |
| 7 | Ipswich | - | |
| 8 | Doncaster | 2 - 1 | |
| 9 | Fleetwood | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Oxford Utd | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Burton Albion | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Gillingham | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Bristol Rovers | 1 - 3 | |
| 14 | Blackpool | ||
| 15 | Lincoln | 1 - 1 | 5 - 3 |
| 16 | Shrewsbury | 1 - 1 | |
| 17 | Accrington | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Rochdale | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | MK Dons | 0 - 1 | |
| 20 | Wimbledon | - | |
| 21 | Tranmere Rovers | 1 - 2 | |
| 22 | Southend | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 23 | Bolton | 0 - 5 | |
| 24 | Bury |
Liga pozíció
| Wimbledon | Ipswich | |
| Pozíció | 20 | 7 |
| Pontok | 28 | 48 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 2 |
| Pontok | 21 | 28 |
Liga forma
| Wimbledon | Ipswich | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 15 |
13
9 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 4 |
8
4 5 |
Liga gólok
| Wimbledon | Ipswich | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
44 |
41
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
18 |
22
16 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (334) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (875) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Wimbledon következő 6 mérkőzések
| 2020-02-15 | Rotherham | - | Wimbledon |
| 2020-02-18 | Oxford Utd | - | Wimbledon |
| 2020-02-22 | Wimbledon | - | Blackpool |
| 2020-02-29 | Gillingham | - | Wimbledon |
| 2020-03-07 | Wimbledon | - | Bolton |
| 2020-03-14 | Doncaster | - | Wimbledon |
Ipswich következő 6 mérkőzések
| 2020-02-15 | Ipswich | - | Burton Albion |
| 2020-02-22 | Ipswich | - | Oxford Utd |
| 2020-02-29 | Blackpool | - | Ipswich |
| 2020-03-03 | Ipswich | - | Fleetwood |
| 2020-03-07 | Ipswich | - | Coventry |
| 2020-03-14 | Bristol Rovers | - | Ipswich |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 3.40 | 2.10 |
| Valószínűség | 24% | 31% | 45% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.28 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.65 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.65 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-11 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!