Premijer Liga - Bosznia-Herceg.
kedd, 01.09.2026
19:45
Zrinjski Mostar
BSK Banja Luka
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Mostar |
| Vendég: |
Banja Luka |
| Távolság: |
166.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Bijeli Brijeg
|
| Befogadóképesség: |
9 000 |
| Méretek: |
105 x 70 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.21 |
5.00 |
13.00 |
1 |
|
|
|
1.08 |
3.00 |
| 83% |
4% |
13% |
1.21 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.75 |
|
|
|
1.73 |
1.95 |
|
|
|
2.85 |
1.37 |
| 65% |
35% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
15% |
85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Zrinjski Mostar utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
FK Sarajevo
|
0 - 1 |
Zrinjski Mostar
|
|
2026-08-23 |
Zrinjski Mostar
|
2 - 0 |
Zeljeznicar
|
|
2026-08-16 |
Radnik Bijeljina
|
1 - 5 |
Zrinjski Mostar
|
|
2026-08-09 |
Zrinjski Mostar
|
2 - 1 |
Celik Zenica
|
|
2026-07-30 |
Zrinjski Mostar
|
2 - 2 |
Valur Reykjavík
|
|
2026-07-23 |
Valur Reykjavík
|
1 - 0 |
Zrinjski Mostar
|
|
2026-07-17 |
Zrinjski Mostar
|
3 - 1 |
Posusje
|
|
2026-07-16 |
Zrinjski Mostar
|
6 - 0 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-07-11 |
Siroki Brijeg
|
0 - 2 |
Zrinjski Mostar
|
|
2026-07-04 |
Zrinjski Mostar
|
2 - 1 |
FK Sarajevo
|
|
2026-05-26 |
Zrinjski Mostar
|
3 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-05-22 |
Rudar Prijedor
|
2 - 2 |
Zrinjski Mostar
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
10 |
8 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
83% |
67% |
42% |
BSK Banja Luka utolsó 5 mérkőzések
|
2026-08-29 |
BSK Banja Luka
|
0 - 1 |
Sloga Doboj
|
|
2026-08-21 |
FK Sarajevo
|
1 - 0 |
BSK Banja Luka
|
|
2026-08-16 |
BSK Banja Luka
|
2 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-08-07 |
Zeljeznicar
|
2 - 1 |
BSK Banja Luka
|
|
2026-08-01 |
Celik Zenica
|
3 - 1 |
BSK Banja Luka
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
4 |
|
3 |
2 |
1 |
| 20% |
0% |
80% |
|
60% |
40% |
20% |
Tabella Premijer Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Zrinjski Mostar |
4 |
4 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
12 |
| 2 |
Siroki Brijeg |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 3 |
Borac B. Luka |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 4 |
FK Sarajevo |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 5 |
Zeljeznicar |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 6 |
Sloga Doboj |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 7 |
Celik Zenica |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 8 |
BSK Banja Luka |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 9 |
Velez Mostar |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 10 |
Radnik Bijeljina |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zrinjski Mostar |
|
| BSK Banja Luka |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Zrinjski Mostar |
BSK Banja Luka |
| 1 |
Zrinjski Mostar |
- |
|
| 2 |
Siroki Brijeg |
|
|
| 3 |
Borac B. Luka |
|
|
| 4 |
FK Sarajevo |
|
1 - 0 |
| 5 |
Zeljeznicar |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 6 |
Sloga Doboj |
|
|
| 7 |
Celik Zenica |
2 - 1 |
|
| 8 |
BSK Banja Luka |
|
- |
| 9 |
Velez Mostar |
|
|
| 10 |
Radnik Bijeljina |
|
|
Csapat statisztika
| |
Zrinjski Mostar |
BSK Banja Luka |
| Győzelmek |
4 |
1 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
0 |
3 |
| Szerzett gólok |
10 |
3 |
| Kapott gólok |
2 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.50 |
0.75 |
| Átlagos kapott gólok |
0.50 |
1.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
50% |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
25% |
| Felett 1.5 |
75% |
50% |
| Felett 2.5 |
50% |
25% |
| Felett 3.5 |
25% |
0% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
0 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
0 |
2 |
| Szerzett gólok |
4 |
1 |
| Kapott gólok |
1 |
3 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
0.50 |
| Átlagos kapott gólok |
0.50 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
50% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
50% |
| Felett 1.5 |
100% |
50% |
| Felett 2.5 |
50% |
50% |
| Felett 3.5 |
0% |
0% |
Teljes statisztika Premijer Liga
| Mérkőzések (18) |
| Hazai győzelmek |
56% |
| Döntetlenek |
22% |
| Vendég győzelmek |
22% |
| Lejátszott mérkőzések |
10% |
| Gólok (42) |
| Meccsenkénti gólok |
2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
56% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
44% |
| Felett 1.5 |
72% |
| Felett 2.5 |
44% |
| Felett 3.5 |
17% |
Zrinjski Mostar következő 5 mérkőzések
|
2026-09-05 |
Zrinjski Mostar
|
- |
Siroki Brijeg
|
|
2026-09-02 |
Zrinjski Mostar
|
- |
BSK Banja Luka
|
|
2026-09-12 |
Borac B. Luka
|
- |
Zrinjski Mostar
|
|
2026-09-19 |
Zrinjski Mostar
|
- |
Velez Mostar
|
|
2026-10-10 |
Sloga Doboj
|
- |
Zrinjski Mostar
|
BSK Banja Luka következő 5 mérkőzések
|
2026-09-05 |
BSK Banja Luka
|
- |
Celik Zenica
|
|
2026-09-02 |
Zrinjski Mostar
|
- |
BSK Banja Luka
|
|
2026-09-12 |
Siroki Brijeg
|
- |
BSK Banja Luka
|
|
2026-09-19 |
BSK Banja Luka
|
- |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-10-10 |
Borac B. Luka
|
- |
BSK Banja Luka
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.21 |
5.00 |
13.00 |
| Valószínűség |
83% |
4% |
13% |
|
1 @ 1.21 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.08 |
3.00 |
| Valószínűség |
85% |
15% |
|
1X @ 1.08 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.23 |
3.75 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Felett 1.5 @ 1.23 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.73 |
1.95 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Alatt 2.5 @ 1.95 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.85 |
1.37 |
| Valószínűség |
|
15% |
85% |
|
Alatt 3.5 @ 1.37 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.05 |
1.65 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Nem @ 1.65 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-01 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!